Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dzieci z byłych rodzin

Polecane posty

Gość gość
Autorka tego tematu czyli nasza forumowa trollica to chyba czuje się niekochana i niedowartościowana. Gdybyś ty była szczęśliwa to czas byś z mężem spędzała a nie non stop na forum. Nie jesteś żadną macochą jeśli dziecko ma matkę. Ty jesteś drugą lub kolejną żoną ale nie macochą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odzywaj się po co tu piszesz. Trollice jesteś Ty , sama siedzisz na kafe całymi dniami. Wiesz w innych widzimy to co w nas siedzi. Więc to Ty czujesz się nie kochana. Dziecko nakramione śpi, mąż w pracy dom ogarnięty mam chwilę to sobie tu pisze gotując obiad na jutro. Odczep się ode mnie jak nie masz nic mądrego do napisania na temat to się nie odzywaj. Masz rację macocha nie jestem tak jest potocznie napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odzywaj się po co tu piszesz. Trollice jesteś Ty , sama siedzisz na kafe całymi dniami. Wiesz w innych widzimy to co w nas siedzi. Więc to Ty czujesz się nie kochana. Dziecko nakramione śpi, mąż w pracy dom ogarnięty mam chwilę to sobie tu pisze gotując obiad na jutro. Odczep się ode mnie jak nie masz nic mądrego do napisania na temat to się nie odzywaj. Masz rację macocha nie jestem tak jest potocznie napisane. A i nie ma takiego czegoś jak druga żona bo żonę można mieć jedną. Jest była żona i obecna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co kretynko założyłaś kolejny temat, bo w tamtym się zbłaźniłaś? :D Przez cały weekend twój mąż też był w pracy, a dziecko ci spało? To czym ty je karmisz alkoholem, ze tak śpi non stop? To jest forum publiczne tłumoku i każdy będzie tu pisał bez względu na to czy ci się podoba czy nie. Łyknij nerwosol albo idź do psychiatry po leki, bo znów wpadniesz w szał jak ci się treść postów nie spodoba i kolejny temat zgłosisz do usunięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz stąd juz trolic gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama się błaźnisz swoimi komentarzami. Zero kultury i okrzesania, nie umiesz się normalnie wyrażać tylko przekleństwa no normalnie dno i rynsztok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź stąd to możesz bełkotać do swojego szmaciarza jak wróci nachlany od kochanki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ej a jaki masz problem z pasierbicą, opisz nam. nie chce cię zaakceptować, nie znosi cię? a z jej matką rozmawiałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a no tak znasz z doświadczenia do swojego tak gadasz? Nie ładnie o mężu mówisz swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie mądrości wypisuje autorka w swoim poprzednim temacie, który zgłosiła do usunięcia, bo się zbłaźniła na maxa :D: gość dziś gość dziś ta Ty masz męża hahaha kolejnego upośledzonego jak I Twoj****chory zasrane. Normalny facet to by Cię nie chciał i wątpię że jakiś nienormalny. Z pięknością masz tyle wspólnego ze sobie napiszesz. Matka k***a ojciec żul To Twoja rodzina. Cała gromada upośledzony gnoji z Tobą na czele. Dokończone szkoły specjalne może nawet nie. K**wa ostatnia jesteś a Twoje dzieci to gowna wysrane tak samo ulomne jak Ty!!!!! Nie dosyć że głupia i upośledzona to jeszcze agresywne takie ścierwa trzeba zamykać bo krzywdę mogą zrobić normalnym porządnym ludzia. Precz z k*****i i s****wami jak Ty i Twoja upośledzona rodzinka. Co sobie wmawiasz że jaka kolwiek masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i kolejne mądrości w wykonaniu naszej autorki :D : gość dziś Jak suka tu warujesz całymi dniami i wszystkich wyzywasz. Ktokolwiek się odezwie już lecą wyzwiska nie ważne co napisze. Dnem jesteś niczym innym. Takie jak Ty to trzeba sterylizować aby nie srały takimi debilami jak jesteś Ty. Weź się nie ośmieszaj Ty masz męża i rodzinę hahaha kłamstwo za kłamstwem i że piękna jesteś? Piękna to możesz sobie napisać i będziesz miała. Twoja matka to k**wa i szmata a ojciec to żul i szmaciarz tej szmaty Twojej matki zasranej. K**wa ostatnia jesteś a Twoja rodzina to upośledzone debile, które żadnych szkół nie pokończyli bo na specjalne ze debilni byli. Nie dosyć że ścierwo upośledzone to jeszcze jakie agresywne. Takie jak Ty to się izoluje od społeczeństwa. Rodziny to Ty nigdy nie bedziesz miała!!!!! Pamietaj o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem Pani? Skąd Pani się wzięła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchajcie to jest ta pierdyknięta kiełbasa. ona jak leków nie wzięła i wpadła w szał to takie teksty leciały, że głowa mała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem skąd ta osoba to bierze to nie moje słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i kolejne: :D gość dziś Marza to k***a bo życzy chorób i śmierci małym dziecią. Ty k***a też jesteś z pod sklepu. Biedna opuszczona sciera do podłogi. Wymyśla sobie bzdety bo inaczej nie umie sobie radzić z życiem. Całymi dniami chleje i płacze jaki jej świat jest biedny i musi naublizac innym by poczuć się lepiej. Samo dno nic więcej. Normalne kobiety uciekły a też przestałam się odzywac bo nie ma co z taką osobą gadac. Wmawia mi jakieś p*****ly. Niby mówi że ma faceta ale kto by chciał takiego babsztula ruszyć. Co śmierdzi jej z psiochy, nawet żul się jej brzydzi. Nienawidzę takie s****wem jak ona. I robi z siebie najlepsza i jaka mądra. Wyżej sra nóż d**e ma. Gowno wiesz o mnie i o mojej rodzina. Jesteś tak samo przykra jak Marza i powinnaś iść się jedbnac w głowę może zmadrzejesz. Ja nikogo nie oskrazam o zdrady , ani nie wyzywa eks żon i całych rodzin jak to coś pisze. Tylko pisze o wstrętne bachorzyca ale to nie wyzwisko tylko stwierdzenie faktu!!! Koniec tego tematu mam nadzieję że zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Nie wiem skąd ta osoba to bierze to nie moje słowa x sklerozę masz zakłamana psychiczna zdziro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No druga próbę bez sensu bastuje nie da się rozmawiać jak trollice tutaj ciągle czeka tylko aż ktoś coś napiszę by powyzywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i kolejne: :D gość wczoraj Przyszła k***a Marza że swoją rozdwojone jaznia i rozwaliła fajny topik. Weź te swoje k***wki i w*********j. Piszesz po kilka komentarzy i piszesz że ktoś tam jest sama a was kilka. Tak kółka w jednej osobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i kolejne :D : gość wczoraj Ale Ty jesteś przyj****a w*********j a stara to Ty jesteś bo ja to w pięknym wieku. K**wa te Ty jak i Twoja matka. Ja to piękna u mądra kobieta co ma kochanego jednego meżczyzne a nie jak Ty rozkładamy nogi gdzie popadnie a później błagam o alimenty. A jakbyś takim tępym cepem nie była to byś zauważyła k***o głupia że to błędy systemowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i kolejne: :D gość wczoraj Czego kłamiesz?! Kto by chciał takie gowno jak Ty dotknąć. Zazdrościsz normalnym kobieta ze mają dom rodzinę i kochajacych mężów. Ciebie nawet nie ma kto posuwać bo z vipy Ci śmierdzi nawet Stary żul się Ciebie brzydzi. Idź stąd trollu j**ay bo tylko topik zniszczyłes. K**wa dzi**a i szmata to jestes Ty i Twoja matka i obe babki. Także kazdymwyzwiskiwm. Męża to Ty nigdy nie będziesz mieć bo nikt takiej k**wy nawet kijem przez szmatę nie dotknie. Dlaczego na kafe takie psychiczne ścierwa i k**wiszcza mogą się panoszyc!!! Bachory potwory j**ane stwory. Jesteś dnem nikt Cię tu nie chce k**wo niej**ana bo każdy brzydzi się Ciebie jwbac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zaczynaj z nami tępa dzi/wko kiełbasa, bo cię zniszczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiełba topik ci rozkręcamy, żeby nie umarł śmiercią naturalną, bo zrobiłaś się nudna jak flaki w oleju :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiełba chcesz więcej swoich mądrości w nowym temacie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyszła kiełbasa żona i szuka kochanicy kiełbasa. Zaraz ja też zostanę wyzwana od kiełbas. :) Dziś pełnia księżyca, że trole wychodzą z nor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiełbasa lecz się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładny masz topik kiełbasa :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiełba co tam słychać u byłego kochasia? dalej zbiera psie gowna, żeby wywalić ci na łeb? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiełba ale jak ty dziś się ładnie wyraziłaś " dzieci z byłych rodzin" a nie bachorzyca jak wczoraj i przedwczoraj. No widzisz jak ci się nosa utrze chamico to potrafisz być grzeczna i kulturalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same jestescie jak trolle,nic nie ustepujecie i ile tematow byscie nie zalozyly to i tak kipi w nich zlosc,nienawisc,brak kultury,domysly,dopisywanie teorii,wyzwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale o tym o czym piszesz nie jest od "naszej strony" tylko z "waszej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×