Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety gdyby mogly, to mordowaly by z dzika furia, ektomorficznych (chudych)

Polecane posty

Gość gość
Kurrrr/wa. A skąd ty, do chooooya, wiesz, że cię nienawidzą? Czy kiedykolwiek przyszło ci do głowy, że cię zwyczajnie olały, bo myślały, że ty je olałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:31 to nic w porownaniu do kobiet, ktore leca na mizogynow, ktorzy rzucaja tekstami "ale bym ja wyj***l", "ale d**eczka" itd..znam takich. Maja najwieksze powodzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli kogoś poznajesz, nie odzywasz się, nie wysyłasz smsów, no ku/rwa nic - to jak do chooya którakolwiek ma cię nie olać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:35 bo widza z jakimi pretensjami na mnie patrza, z pod oka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak rozumiem zależy ci na powodzeniu u tępych blachar i patologii wszelakiej? Nie mam więcej pytań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:36 a dlaczego to ja mam inicjowac zawsze pierwszy kontakt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak mają na ciebie patrzeć? Każda by tak patrzyła, bo nieodzywanie się i olewanie jest po prostu obraźliwe. Obrażasz je swoim milczeniek. Nie zapytasz nawet w smsie co słychać? Czy chce pójść na kawę? No Jezuuuu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:38 zalezy mi na takiej, ktora zrozumie to, ze mam taka osobowosc i problemy z inicjatywa (pierwszym krokiem), i sama nie bedzie robila z tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:40 nie zapytam, bo nawet nie mam numeru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś właśnie na takich mężczyzn kobiety leca mając w d***e innych mężczyzn. A potem płacz facet zrobił dziecko i mnie zostawił ojojoj ale przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mało jest kobiet, które same zapytają o coś takiego, ponieważ przyjęło się, że kobieta, która inicjuje jest "łatwa". Albo zdesperowana. I jej będzie miło, jeśli po prostu wyślesz głupiego smsa z zapytaniem co słychać! Cholera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś podejdzie to ci odpowie "weź s********j brzydalu heloł" i tak reagują normalne kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1543 a ty nie rozumiesz, ze predzej spale sie ze wstydu i niesmialosci niz zagadam, i zdobede ten nr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy ci na takiej, która będzie ci czytać w myślach zatem. Sorry muchomory, takie jasnowidzki to tylko w komiksach, będziesz czekał na taką panienkę do usranej śmierci, bo większość uzna twoją nieśmiałość za brak zainteresowania albo gorzej, niechęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz jak one reagują tak że aż wpadniesz w depresje idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś One czekają na księcia który wygląda jak przystojniak i tylko na takie czekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zatem się spalisz. Ale zapytasz o ten numer. I po fakcie będziesz wiedział, czy jeszcze żyjesz czy nie. A tak to dziewczyny będą uważać, że ich nie chcesz, bo nie robisz NIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym czekała na księcia, to nadal byłabym sama. Do chooya! Nie ma księżniczek i nie ma książąt! To naprawdę takie trudne zapytać kogoś o numer?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takijeden666
Do autora. Mam podobnie (a raczej miałem) ale waliło mnie to czy kobiety mnie lubią czy nie. Nie chciałem żeby wszystkie mnie kochały tylko ta jedna i wiesz co ? ......jedna pokochała. Więc.... Głowa do góry, jak cie olewają to tez olewaj i dalej zdobywaj aż zdobędziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Po co ma pytać się o numer jak każda odpowie "weź s********j brzydalu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:50 zebys wiedziala, ze trudne. Skoro nie jest trudne, to dlaczego sama nie zapytasz? Tylko nie zaslaniaj sie, ze kobietom nie wypada, albo masz faceta. Malo tu tematow: "zagadalem i mnie olal! Spalilam sie ze wstydu!". Wyobraz sobie, ze mu tez takie cos czujemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety są chamidłami i pustakami które czekają na ksiecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekacie aż zagada przystojniak bo reszte macie w d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm, dlaczego sama nie zapytam o numer... Niech pomyślę... Bo jestem już w związku? Ojej, to takie nielogiczne... Aha, ja sama zainicjowałam kontakt z moim chłopem po jednej rozmowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:58 to ty. Pozostale 97% tego nie zrobi, bo boi sie tego samego co my - ODRZUCENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj spokój z podrywaniem kobiety to chamidła ja osobiście byłem nieśmiały próbowałem coś zdziałać i co potraktowały mnie jak typowe g****o. Takie sa dzisiejsze kobiety chamidłami i pustakami które czekają na księcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze chcą faceta przystojniaka hipokrytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nienawidzą kretynie tępy, tylko jesteście dla nich kompletnie OBOJĘTNI, niczym powietrze i mają was kompletnie w du/pie. Nienawidzić to mogą np. kumpeli, która przespała się z ich facetem albo ex-a, który ich skrzywdził. Zapamiętaj to sobie, że po prostu na ciebie srają i skończ zakładać te debilne tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czekaj na te 3%, skoro nie chcesz popracować nad sobą. Będziesz się użalał, płakał tutaj i czekał, i czekał, i czekał. Ja popracowałam nad sobą. Mam efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:02 mizoandryczka, ktora wyzywa bez powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×