Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety gdyby mogly, to mordowaly by z dzika furia, ektomorficznych (chudych)

Polecane posty

Gość gość
"daj spokój z podrywaniem kobiety to chamidła ja osobiście byłem nieśmiały próbowałem coś zdziałać i co potraktowały mnie jak typowe g****o. " x No proszę, to identycznie jak faceci! Jesteście skrajnie prymitywni i prostaccy wobec dziewczyn, które wam się nie podobają. Już tysiące razy już widziałam takie sytuacje, potraficie nawet wprost powiedzieć dziewczynie, że jest grubym pasztetem, że wygląda jak koza itd., więc dlaczego my miałybyśmy być miłe dla tych, którzy nam się nie podobają? :) Mili to wy jesteście tylko dla dziewczyn, na które lecicie, więc spier/dalaj z tymi oskarżeniami HIPOKRYTO! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś że do tej pory mam depresje i mam kompleksy przez kobiety nie polecam wam podrywac kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - nie wyzywa, tylko stwierdza fakt wszyscy na tym forum mają cię za sfrustrowanego debila i jęczydoope, który próbuje wyżyć się na kobietach, tylko dlatego, że każda daje mu kosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś idź pustaku ****aj się ze swoim nieprawikiem co ma choroby weneryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś "daj spokój z podrywaniem kobiety to chamidła ja osobiście byłem nieśmiały próbowałem coś zdziałać i co potraktowały mnie jak typowe g****o. " x No proszę, to identycznie jak faceci! Jesteście skrajnie prymitywni i prostaccy wobec dziewczyn, które wam się nie podobają. Już tysiące razy już widziałam takie sytuacje, potraficie nawet wprost powiedzieć dziewczynie, że jest grubym pasztetem, że wygląda jak koza itd., więc dlaczego my miałybyśmy być miłe dla tych, którzy nam się nie podobają? usmiech.gif Mili to wy jesteście tylko dla dziewczyn, na które lecicie, więc spier/dalaj z tymi oskarżeniami HIPOKRYTO! lapka.gif" xxxxxxxxxxx 100% racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poddaję się i idę stąd, bo przez takie tematy boli mnie głowa. A ty autorze - będziesz sam, bo nie chcesz nad sobą pracować. Nie chcesz. Czekasz na gotowe. Jesteś jak te pijawki, które krzyczą, że nie ma pracy, ale jej w ogóle nie szukają. Zatem będziesz sam, jak te leniwe pijawki. Bo jesteś leniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Rzadko spotykane żeby faceci tak traktowali kobiety zazwyczaj tak robią kobiety. gość dziś Wypad pustaku idź do swojego nieprawiczka który cie zdradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oho i już zaczynają się wyzwiska autora, bo nie może znieść tego, że faceci wcale nie są w tym aspekcie lepsi od kobiet :D a nawet gorsi, bo z reguły jesteście bardziej chamscy i bezpośredni niż kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:12 Morda w kubeł, Michał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś że do tej pory mam depresje i mam kompleksy przez kobiety nie polecam wam podrywac kobiet." x a wiesz ile ja znam kobiet, które mają kompleksy, niską samoocenę i depresję z powodu byłych lub aktualnych chłopaków? całe mnóstwo w związkach to przeważnie faceci próbują kobiety doprowadzić do kompleksów aby ich męskie ego poczuło się lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś chyba na odwrót idiotko jesteście chamidłami, pustaki lecące na wygląd i kasę hipokrytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał121212
16:15 ja tu puszczalska zdziro napisalem jeden post! :D no juz dwa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niech was masowo zdradzają ci mezczyźni hipokrytki nie warto z wami mieć jakiekolwiek kontaktu pustaki j****e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś własnie kobiety próbują doprowadzić faceta do depresji tylko go zgnoić, zniszczyć, potraktować jak śmiecia i niczym się nie przejmować tak baby? jesteście pustakami i chamidłami lecące na wygląd i kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś Rzadko spotykane żeby faceci tak traktowali kobiety zazwyczaj tak robią kobiety. " x Nie rzadko spotykane, tylko mało widziałeś, no ale nic dziwnego skoro jesteś nolifem i nie masz znajomych. Ja akurat dużo przebywam w męskim towarzystwie i faceci to niestety straszne prymitywy. Nawet ci, którzy są grzeczni, mili i poukładani na co dzień stają się bardziej chamscy przy kolegach. Ty tylko to potwierdzasz. Niby w realu taki z ciebie "good boy" , a na forum cham szukający prymitywnego upustu dla swych frustracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety jesteście nikim jedynie gównem chodzącym po tym świecie mężczyźni traktujcie kobiety jak g****o bo na nic innego nie zasługują! zdradzajcie,*****ajcie i zostawiajcie bo na nic nie zasługujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś pustaku mam znajomych i widzę często jak dziewczyny traktują mężczyzn np. w klubie typowe pyskate zdziry które czekają na księcia. Wszystko im nie pasuje bo nie wygląda jak przystojniak, i nie zarabia 5mln zł miesięcznie. Nie zauważyłem żeby mężczyźni traktowali kobiety chamsko zazwyczaj kobiety tak robią żeby facet wpadł w depresje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to forum sprawiło, że zaczęłam postrzegać mężczyzn jako obrzydliwych chamów, pedofilów i leni na utrzymaniu mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś własnie kobiety próbują doprowadzić faceta do depresji tylko go zgnoić, zniszczyć, potraktować jak śmiecia i niczym się nie przejmować tak baby? jesteście pustakami i chamidłami lecące na wygląd i kasę." x to co napisałeś dotyczy w 100% facetów, kretynie :D a mi ciebie nie żal, i bardzo dobrze - niech w realu na ciebie srają i cię gnoją, nie zasługujesz na szacunek, bo sam jesteś pełen nienawiści i agresji, widocznie kobiety podświadomie to wyczuwają :D ot co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A ty co nie jesteś na utrzymaniu mamusi hipokrytko? rodzice dali kase wyżywienie w akademiku? idź pustaku ****aj się z tymi nieprawikiem co ma choroby weneryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kretynko tutaj jest opis kobiet które traktują fajnych mężczyzn jak typowe g****o :) niech was ****ają i zostawiają mężczyźni j****e hipokrytki. Ryczcie do końca życia zobaczcie jak to żyje w cierpieniu j****e hipokrytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś pustaku mam znajomych i widzę często jak dziewczyny traktują mężczyzn np. w klubie typowe pyskate zdziry które czekają na księcia. Wszystko im nie pasuje bo nie wygląda jak przystojniak, i nie zarabia 5mln zł miesięcznie. Nie zauważyłem żeby mężczyźni traktowali kobiety chamsko zazwyczaj kobiety tak robią żeby facet wpadł w depresje." x ty jesteś debilem, serio :D w klubie szukasz porządnych dziewczyn , na poziomie? haha powodzenia :D poza tym odmowa to nie chamstwo, tylko asertywność, durniu według ciebie kobieta ma dawać złudną nadzieję facetowi, który jej się nie podoba? to by dopiero było chamskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A ciebie powinny ****ać i w prezencie dawać hiva pustaku j****y lecący na wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - ja sama siebie utrzymuje nołlajfie w przeciwieństwie do ciebie :D na zarobki też nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to jest przykład jak kobiety reagują po zagadaniu powiedzą "weź s********j brzydalu" wszędzie słyszę rozmowy kobiet jakiego przystojniaka nie wyrwała w klubie, jakiego nie widziała, i jaki brzydal do niej zagadał a ona go zgnoiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i przymnkąl mordę, frustrat na utrzymaniu starych albo zarabiający 1300 na rękę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś idź podrywaj przystojniaków hipokrytko chudo szkapo z ryjem od kozy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jakimś cudem od rana tutaj siedziszna kafe? i kogo chcesz oszukać, że pracujesz? ta jasne chyba siedzisz w domu bo dostajesz kase od sponsora dając d**e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś pisdddo pracuje na dobrym stanowisku a ty jesteście typowym j*****m pustaki lecącym na wygląd i kasę. Wyr**** i zostawi cie twój fagas który mówi co chwile o ******iu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
""weź s********j brzydalu" hahaha i co jeszcze? nigdy nie widziałam żeby kobieta tak wprost odpowiadała, więc skończ pieprzyć bezpośredniość to cecha facetów, nie kobiet, jak ktoś napisał wyżej (kobiety wolą obgadywać za plecami) a panienkami to wy się chwalicie, jakich to nie mieliście, więc skończ idioto przypisywać kobietom cechy, które są waszą domeną, bo to już się robi żałosne wrzucasz na kobiety a faceci są pod tymi względami akurat 100 razy gorsi nie wiem czy naprawdę jesteś tak ślepy czy głupi to chyba jednak prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×