Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zosia2574

Objawy ciąży po in vitro kontynuacja

Polecane posty

Gość gość
Idź do fachowca a nie lekarza od niepłodności. Zreszta rób co chcesz mądra jesteś straszliwie tylko później nie płacz na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj a kim ty jestes???? Dobra wróżka od rad? to przedstaw sie.. uwidocznij swoj psedudonim jesli nie masz nic do ukrycia a takie tu przedstawiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość wczoraj Najwidoczniej jestem mądrzejsza od ciebie i to cie bardzo w tym wszystkim boli!!!! No niestety i takie głuptoki żyją na tym świecie co mało robią w życiu i g****o wiedzą..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dawno sie nie odzywalam ale za bardzo nie bylo co pisac jestem 5 tyg i 4 dni po transferze w srode mam miec pierwsze usg. No i az do dzisiaj bylo wszystko ok rano zobaczylam na papierku slady krwi potem przy zalatwianiu troche wiecej momentami male skrzepiki (wkladka czysta) bole jak do okresu. Pojechalam do szpitala tam zrobili mi jakis test z moczu powiedzieli ze pozytywny ale slaby (nie bardzo wiem jak to odebrac). Zbadali i macica niby zamknieta (tu tez nie wiem o co chodzi) niby tak jak ma byc. Ale nic nie wiadomu trzeba zrobic skan ale nie dzisiaj bo nie ma lekarza dopiero jutro. A ja tu wariuje i nie wiem co sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka620
Hej dziewczyny aktualizacja w nocy stracilam moje fasolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka620 Bardzo mi przykro..:(((( Trzymaj sie czy lekarz powiedział co było powodem..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny...:))) Moje wyniki..z 10dpt Beta HCG 101 TSH 2,8 Prolaktyna 10 Progesteron 190 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula Bebe
Hej Dziewczyny mam bardzo silny bol w podbrzuszu. Pare dni temu plamilam. Czekam na test za tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Niestety nie wiadomo co bylo powodem. Zycze powodzenia wszystkim przyszlym mama. Ja uciekam z tego forum ono juz nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula Bebe
W 7dpt test mi wyszedl pozytywny. Dzisiaj juz negatywny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula Bebe
Gonia gratulacje ! Kiedy masz USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość co czasami zaglada
Majenka, Gonia czyzby tylko Wy zostalyscie na polu walki? Podczytuje Was wszystkie czasami. Przykro mi z powodu Waszych strat. Oj wiem co przychodzicie. Nie bede pocieszać bo kazda z Was musi sama przez to przejść. Kasia Łódź jak u Ciebie sprawy wyglądają? Maleńka jak twoje blizniaki!!! No i Gonia jak ty sie czujesz. Musze w koncu to konto emailowe otworzyc. :)u mnie wszystko do przodu:) dzieci zdrowo sie chowaja a to najwazniejsze... planujemy juz w krótce chrzest maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gosc co czasem zaglada u nas chrzciny 27 maja maluch rosnie i jest slodkim radosnym bobasem wlasnie majenka odezwij sie co tam u blizniakow slychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Koleżanki Powiedzcie mi kiedy robi sie pierwsze USG.. 3 tyg.po transferze czy to nie zawczesnie? To bedzie 25-26 dpt mój..tak.mi kazał moj doktor???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula Bebe
Gonia nie za wczesnie. Juz powinno cos byc widac. Trzymam kciuki. Ja nawet nie wiedzialam ze tak mnie zalamie niepowodzenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atkka
Cześć ja jestem pierwszy raz po iv 01.05. miałam transfer w między czasie czytałam sobie wasze forum do poniedzialku miałam tylko bóle brzucha jak na @ a w poniedziałek wieczorem dostałam sluz beżowy dzwoniłam do lekarza kazał brać leki dalej dzisiaj zrobiłam test rano niby 9dpt i jedna kreska a plamienie nadal tylko po toalecie tylko ze teraz ma taki brązowy prawie czekoladowy kolor ten śluz i nie wiem czy jest sens brać leki dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Attka bierz jeszcze do dnia testu. Nie decyduj o niczym sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atkka
Dziękuje za odpowiedz ale tracę nadzieje, brzuch coraz bardziej boli a plamienie po ostatniej dawcę luteiny zmieniło się w różowe. Chociaż na aplikatorze była brązowa krewni trochę świeżej to jeszcze mam nadzieje,ze zraniłem się przy aplikacji. Jedno Wam dziewczyny powiem, ze to forum jest naprawdę super. Czytałam je od 2007 pozniej 2009 2010 a pozniej pomyślałam czy nie lepiej sprawdzić czy ono jeszcze jest aktywne. I super, ze jest bo to forum bardzo mi pomogło nawet jak je tylko czytałam. A teraz gdy mogę sama z Wami pisać jest jeszcze fajniej. Szczególnie, ze wracają tutaj dziewczyny po latach i tym szczególnie gratuluje ich pociech i życzę kolejnych radości i wymarzonego dzidziusia. Buziaki dla Was wszystkich. (Choć na co dzień nie jestem wylewna w okazywaniu uczuć to tutaj naprawdę się wzruszam )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atkka
A gość dziękuje za szybka odpowiedz. A jutro już wyniki tylko szczególnej wiary nie mam w dobre informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Gonia2381
Ula bebe Bardzo mi przykro..:( Ja sie ciesze moim" szczęściem" w cudzyslowiu mówiąc..a ty kochana przezywasz strate :((( W piatek mam tutaj u siebie wizyte u rodzinnego zobaczymy co.mi powie a w przyszlym tygodniu w środe jade do pl do mojego drugiego doktora i przy okazji zrobie sobie wszystkie dodatkowe badania.. Narazie jest wszystko ok u mnie i aby tak dalej Trzymaj sie i sie nie poddawaj..tule cie mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja cały czas jestem i nie poddaje się ! (: w połowie czerwca kolejne podejście, tym czasem mąż bierze profertil żeby jego wyniki się poprawiły bo bez tego nic się nie uda. Witam nową koleżankę i trzymam kciuki żeby było dobrze. Pozdrowienia (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętacie z kim Gonia się spotykała jak jechała do kliniki do PL, była to któraś z was ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli chodzi o to ze w ciazy jest to tak udalo sie jej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicita81180
Kinia 84 że mną się Gonia widziała w Polsce. Właśnie mi pisała.. Napiszę tylko że z ciaza wszystko ok. Resztę napisze sama Gonia bo nie jestem upoważniona. Całusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×