Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamma synnusia

3 miesięczny maluch pije dużo wody

Polecane posty

Gość mamma synnusia

synek pije dużo wody,co prawda nie zmierzyłam ile to wychodzi na dobę,ale chce często pić karmiony jest mm duzo tez sika rzecz jasna, i obawiam się czy takie częste picie nie obciaza nerek jak to jest u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dawałam dziecju wodę dopiero po 6mc. Za dużo wody akurat na nerki działa ok, ale może mu wypłukiwac witaminy i minerały z organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może mu za gęste mleko robisz i dlatego tak bardzo chce pić?Albo może to z glodu i trzeba mu porcję zwiększyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karmiłas piersią? jeżeli karmi się piersią to nie trzeba dopajac,a moj brzdąc dopomina się wody, bo jak dam mleko wypluwa, smoczek wypluwa i dalej placze, dam wodę to aż sie trzęsie i pije nie sa to duże ilości ,ale często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamma synnusia
mleko pdaje tak jak pisze na opakowaniu,są miareczki wiec niczego nie zwiekszam a no teraz pomyślalam że daję pól na pół z mlekiem przeciw refluksowym,bo ulewał dużo, ono jest zagęszczane ale też proporcje wody jak w przepisie druga moja obserwacja to zaczal wiecej pić po pierwszym szczepieniu , teraz idziemy na drugie i juz sie boję, bo bardzo plakal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamma synnusia
zjada 120/150 co około 3 godziny czasem nie dojada i tego, a czasem wydaje mi sie że może by więcej zjadł zrobię 180 i zobaczę czy zje ,choć nie chciałabym mu bez potzreby rozpychać żółądka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może za gorąco masz w domu albo za suche powietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawaj mu przegotowaną a nie butelkowaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli jest karmiony mm to normalne że trzeba dopajać, moja mała też piła dużo herbatki " na brzuszek " lub herbatki " na dobranoc " ale kiedy odkryłam że ona pije dużo bo lubi smak tych herbatek zaczęłam czasem dawać jej samą wodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja o swoim tez moge powiedziec ze duzo pije wody ale zaczal tak ok 5m-ca. Dziennie potrafi i 700ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w domu mam caly czas 19 stopni, tak nastawione ogrzewanie, bo nie chcę go przegrzewać do kąpieli podkręcam na 20/22 wodę daję butelkowaną, źrodlaną o niskiej zawartości minarałów, gotuję ją najpierw, no i koperek oraz rumianek czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×