Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rodzice się rozwodzą! Ojciec ma inną

Polecane posty

Gość gość
jak facet ma w domu: -co jeść -co bzykać -święty spokój żeby odpocząć po pracy to nie szuka szczęścia gdzie indziej. Spytaj mamy czego nie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne. Gdyby to było takie proste a przecież nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda mi Twojej mamy i Ciebie Ale macie siebie wspierajcie się. A siostry się nie czepiaj jest w podstawówce to jeszcze dziecko nie ogarnia tematu. Dopiero za kilka łat może wyrobi sobie zadanie n/t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojciec nas dzisiaj odwiedził. Był z K która czekała w samochodzie. Rozmawiałam z nim ale kiedy ja zobaczyłam. to nie wytrzymałam i zrobiłam porządną awanturę, zwymyślałam go od najgorszych, popłakałam się. Nienawidzę go nienawidzę swojego życia!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi ,że Cię to spotyka ja miałam 6 lat jak ojciec poszedł do innej .Jeśli mogę Ci radzić to odpuść sobie żal do ojca bo latami będzie Cię to dręczyć i pomału niszczyć twoje związki ,związek w przyszłości .Pomóż mamie przez to przejść .Ty żyj swoim życiem .Nie przejmuj się,że ludzie będą plotkować Ciebie będą żałować i twoją mamę .A ojciec cuż albo będzie dalej dla ciebie tatą albo tak jak mój oleje cię dla siksy ,i jeżeli ubodzie Cię to, to bardzo ciężko będzie Ci z tym poczuciem odrzucenia żyć .Żyj swoim życiem nie rodziców .A Twojej mamie życzę by ułożyła sobie życie z kimś innym .Czasami lepiej jest zacząć od nowa niż do końca wspominać i mieć żal .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mądra wypowiedź. A to rzadkość na kafe. Autorko ojciec nie powinien przyjeżdżać z nią do Was. Bardzo dobrze że mu zrobiłaś aferę. Ale jak będzie sam postaraj się z nim porozumieć. Mimo wszystko jest Twoim ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie umiem tak, to życie mojej rodziny, nie umiem tego oddzielić. Jestem wściekła na ojca Okropnie wściekła. Jak bym go dzisiaj zobaczyła to bym twarz zmasakrowała. Był z K bo pojechał po nią do Łodzi 300km! Tylko po to aby ją przywieźć na weekend!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój ojciec to c.h.u.j i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jak sobie radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro do szkoły, mam kartkowke na którą nic nie umiem. Wieść rozniosła się już po całej okolicy. nie chce iść do szkoły. Dodatkowo mama powiedziała że wyjeżdża na weekend ten 11 listopada i że mam zająć się siostra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba dobrze że wyjeżdża. Widać ze mimo tego że to ona została zdradzona porzucona to sobie radzi lepiej od Ciebie. Daj sobie trochę czasu. Zajmij się sobą. Szkołą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy dobrze. Nie powiedziała nic gdzie, z kim i po co w ogóle jedzie. Nie podoba mi się to. Czy wzięcie urlopu bezpłatnego na dwa tygodnie i siedzieli praktycznie cały czas w sypialni to dobre radzenie sobie.? No chyba nie. Jeszcze dwie lekcje, na wf nie idę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko czy Ty nie jesteś ze wschodu Polski przypadkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko i jak sytuacja? Jak sobie radzisz? Czy Ty masz dobry kontakt z mamą rozmawiasz z nią o tym wszystkim co czuje Ty czujesz ? "Przycisni" ją niech się otworzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, może ktoś jeszcze pamięta mój wątek. Rodzice są już po rozwodzie. Ojciec nadal jest z K. Ja się długo nie umiałam z tym pogodzić ale udało mi się wreszcie. Ja jestem już po maturach, też celowałam w medycynę, nie wiem czy się uda ale ojciec obiecał że w razie czego sfinansuje niestacjonarne. Nie mam z nim dobrego kontaktu, żal nadal został ale już bez takich emocji jak wczesniej. Siostra zniosła to dużo lepiej, nawet chyba polubiła K...co mi się akurat w głowie nie mieści. Mama nikogo nie ma i chyba nie szuka, za to więcej pracuje. W mieście źle mowili o ojcu, afera na pół województwa była, wszyscy się dziwili że taki porządny a tu taki numer. Jakoś się to wszystko toczy. Dobrze nie jest ale życ trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam adwokata od rozwod łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×