Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotny123

żona i jej zachowanie

Polecane posty

Gość gość
hahaha-przepraszam ,ale o co Ci chodzi o seks?? poczekaj i wyluzuj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak a Wy faceci tacy z***bisci.Mam taki egzemplarz w domu co wlasnie mysli ze jak juz ma zone i dzieci to nic nie musi.Zalosne.Masz sex raz na tydzien?to sie ciesz!!!ja juz skonczylam swojemu dogadzac.A jak sie zachowujesz na co dzien?bo to ze pomagasz przy dzieciach,domu i zarabiasz to jedno ale czy traktujesz swoja zone jak kobiete?bo moj maz przestal.Mysli chyba ze ma gosposie nianie.itp.w.jednym.Zapomnial ze jestem kobieta!I wlasnie dzisiaj mu oznajmilam ze jest zalosnym grubym dupkiem ktory ma sie za ideal.Ja waze tyle co przed druga ciaza dabam o siebie iyd a on mysli ze z tym kaldunem jest w stanie zdobyc kazda.Bardzo mu wsolpicxuje ale sie rozczaruje.Ja.wlasnie powiedzialam dosc!sie zdziwil biedaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie zona spelnila swój cel, wyszla za mąz i urodzila 2 dzieci, maz przestal byc potrzebny. Niestety, jest wiele takich kobiet. To przykre i z gruntu nieuczciwe. Kazdy zasluguje na to, by byc kochany. Nie, nie piszę naiwniacko, w moim malzenstwie jest milosc i harmonia, a staz mamy duzy. I proszę sobie darowac żalosne teksty o "malzensko katolickiej fikcji". Małżeństwo jest dla dwojga mądrych i uczciwych ludzi. A ateista nie powinien być uczciwym czlowiekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi mi o seks. Chciałbym żebyśmy wieczory poprostu razem spędzali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny123
Pracuje, pomagam w domu, dbam o siebie i oczywiście ze traktuję żonę jak kobiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to spędź z Nią ten wieczór oglądnijcie jakiś film popcorn cola i tyle seksu być nie musi i nie naciskaj na Nią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny123
Seks może nie istnieć. Tylko żeby zauważyła że w pokoju obok jest ktos kto potrzebuje bliskiej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ja pier**dole po prostu zaproponuj film ,czy to takie trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny123
Chciałbym ale jak jak ona nie chce. Jak wróci od koleżanki to będzie tylko pytala czy dzieci nie marudziły i pójdzie do sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny123
Łatwo napisać. Jak ona nie chce razem nawet oglądać. Przeciez nie zwiąże jej przed tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile Ty masz lat? skąd wiesz co powie Twoja żona? wróżką jesteś z kryształową kulą i przewidujesz? bo szczerze to śmiać mi się chce. PO PROSTU ZAPYTAJ I TYLE a jaka reakcja to zobaczysz , jak powie że zmęczona to zapytaj co robiła z koleżanką ,że taka zmęczona zacznij się śmiać ,że dawno nie oglądaliście nic razem itd. no przecież znasz tą swoją żonę i chyba umiesz zabajerować ... czy nie umiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ja pierdu,to co ty wogole chcesz?zycie to nie bajka,to wez zapros zone do kina albo na kolacje i finito.moze tego chce a nie rutyny?co tam tv w domu,same reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny123
Wiem że tak będzie bo tak było do tej pory. Teraz juz nawet nie chce pytać bo wiem ze powie ze idzie sie polozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to powiedz ,że idziesz razem z nią bo Ci zimno tak samemu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny123
.Na pizze nie do kina nie na spacer nie. Juz tego próbowałem. To wygląda tak jak by sie mnie wstydzila To wszystko juz przerabialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No śmiać mi się chcę nie możesz po prostu zapytać , coś w stylu kochanie czy możemy porozmawiać bo się martwię o Ciebie itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak w ogóle to rozmawiacie ze sobą na inne tematy np. o swoich poglądach na różne bieżące wydarzenia, o tym co porabialiście cały dzień, o swoich zainteresowaniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wymasuj ja dobrze, to ja zrelaksuje rozmowa przy kominku, na SKORACH ,herbatka, itp to dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno tę sytuację ocenić, bo powody tego co piszesz mogą być różne. Może np. ma problem z trzymaniem moczu w nocy i się tego przed tobą wstydzi dlatego nie chce z tobą spać?? Może nie zdaje sobie sprawy, że potrzebujesz jej towarzystwa, bo poświęca dużo uwagi dzieciom i jest rzeczywiście zmęczona? A może zdradza Cię z listonoszem i tylko jej przeszkadzasz w pisaniu do kochanka wieczorami? Różnie może być. W każdym razie narzucając się tylko pogorszasz sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie działa, jesteś dla niej słabym samcem, a cieniasom doopy się nie daje, zapewne już szuka lepszej gałęzi...albo już ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor chyba w końcu się żoną zajął :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny123
Żona przyszla rozebrala sie i chciała masaż. Zrobiłem jej ten masaż a ona wstała powiedziała dobranoc i poszla do sypialni. W ciagu dnia normalnie rozmawiamy, mamy dużo wspólnych tematów. Tylko te wieczory i noce mnie dobijają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlloojj
chlejesz pewnie smierdzisz i nie dbasz o nia i o siebie albo coś kiedyś zrobiłeś co ją zniechecilo do ciebie albo znisczyło uczucia,no chyba ze zdradza ciebie z kims innym,jak się zakochała do tego to będzie unikała bycia z tobą,bo myśli o tamtym i chce być fair w stosunku do niego,moze siedzisz całymi dniami przed tv i nawet wspólnych zainteresowan nie macie albo jesteś nerwusem i pesymistą,z takim tez trudno wytrzymać,,może twoja zona po urodzeniu dziecka straciła ochote na seks,powodów może być tysiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie jej nie pociągasz z jakichś powodów,ma się zmuszać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze...może kobieta potrzebuje zdecydowanego mężczyzny, który poszedłby za nią do sypialni , i po prostu ją, pardon, zerżnął? Swoją własną żonę? Za bardzo jej ustępujesz, i ona Cię nie szanuje. Musi poczuć, że w domu jest mężczyzną, a milutkie rozmowy...to potem. napisała kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze! Przestań kupować kwiatki, czekoladki, łasić się i wchodzić w dupę. Bądź bardziej zdecydowany, męski. Nie proś o seks, o spanie razem. Wyjdź z kumplami na piwo, nie tłumacz się, nie udzielaj się przy praniu, sprzątaniu czy gotowaniu. Kasę trzymaj Ty i wydzielaj. Skoro żona jest zmęczona i nie ma siły na seks, to pokaż jej, że może być zmęczona jeszcze bardziej. Czasami terapia szokowa czyni cuda. Zaraz pewnie kobiety mnie zjadą, że takie środki proponuje, ale co ma biedny facet zrobić? Nadal żebrać? Kwiatki? Czekoladki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu zaakceptuj to. :) i ciesz sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu wy to lubicie :) Lubicie zabierac zony w nagrode na wycieczki zagraniczne i rozpieszczac je, wiec rob to dalej, a to , ze ona chlodna to chyba jeszcze bardziej niedostepna to chyba dobrze bo jestescie zdobywcami :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×