Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotny123

żona i jej zachowanie

Polecane posty

Gość gość
tak bedzie juz po prostu zawsze w twoim malzenstwie i do konca zycia musisz w nim byc,bo obiecales :) chciales tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smieszne :D to dostawalby tak na "odwal sie" potem bym pisala usmieszki i serduszka i przymilala sie, zeby wychapac wiecej kasy, a na wieczor znowu lazłabym do znajomej :D tak bym go urabiala, ze wydawalby na wycieczki zagraniczne :D i wszystko dawal, a guzik dostawal, tak na odczepnego cos bym mu dawala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on dawny bywalec
Bracie, ponieważ jestem leniem to oczywiście nie przeczytałem całego wątku, ALE - jakieś dwa lata temu pisałem dokładnie o tym samym. moje życie wyglądało tak, że ja chciałem, ja się starałem, ja "atakowałem" i prowokowałem sytuacje, które miały nas zbliżyć. efekt tego był taki, że im bardziej chcialem ty miałem jej mniej. Następstwem tego było poznanie tu cudownej kobiety, nie dość, że bardzo wrażliwej to jeszcze pięknej :) bardzo się do siebie zbliżyliśmy i ... miało nawet do czegoś dojść, ale nie doszło bo ... zanim doszło to puściłem się z inną. Co zabawne po tym jak zdradziłem żonę, ta "wróciła" do mnie, a o niczym nie wie. moja zdrada była jednorazowa i bardzo mi z nią źle, ale trzeba żyć dalej. wracając do Żony układam nam się wspaniale, coś się w niej zmieniło i teraz mi zdarza się czasem uciekać:) co do przyjaciółki poznanej tutaj, czasem do siebie piszemy, ale ogień już niestety wygasł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×