Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ola684

Mamy na Październik 2016 cz.2

Polecane posty

Gość gość
Karola dzięki za wytłumacZenie. Jestem pełna podziwu,że Michałka ogarniasz i jeszczw Werke,która jest niewiele starsza i jeszcze się buntuje i jeszcze dom oraz pewnie milion innych spraw. Fajnie, że będzie pomiędzy nimi 2 lata różnicy za parę lat ta granica się zatrze. Ja mam rodzeństwo z 2 letnią róŻnicą wieku i mają świetny kontakt do dziś oby i Twoje maluchy się dobrze dogadywaly. Bo pomiędzy nimi a mną jest wieksza przepaść i pamiętam,że ja się chciałam bawić lalkami a oni już się randkami i pierwszymi miłościami interesowali i mieli więcej tematów do rozmów niż ze mną. Ale miałam za to super ochronę i nikt mi nie podskocZył hehe Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszkatka
I znajomej też 2 latka soe buntuje wszystko sama i wszystko na nie;(. Dużo zdrówka dla was;-* chce juz lato! I koniec tych wirusów w powietrzu... teraz zima a potem znów zacznie się wiosna i kolejna seria wirusów;( LATO PRZYJDŹ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu ola - Malwa - ciemnaczko moze zarastac do 1 roku. moj ma akurat ogromne. juz jadl jabluszko i dynie :D super mu smakuje az krzyczy jak sie skonczy . chlopak rosnie jak na drozdzach. 7,1 kg , 4 miesiace. juz spodenki 74 i super sie trzymaja. 68 w brzuszku za ciasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uhuh następna strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola wiem,ze ciemiaczko nawet do 18miesiaca moze zarastac. Ale mojemu juz zaroslo i rehabilitant się dziwił,ze tak szybko dlatego pytałam. Ola a jabluszko na tarce tarłaś tej najdrobniejszej czy słoiczek? Dobrze,ze smakowalo i niech dziecie rośnie. A ile ma tygodni? Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy jak z Wasza forma fizyczną po ciąży, ćwiczycie? Ja wiem,ze te mamy co mają dwójkę pociech to niepotrzebują ćwiczeń bo codzienna opieka nad nimi jest sporym wyzwaniem ; ) Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Malwa mam nadzieje ze jak maly będzie mial kolo roku to będą się fajnie bawic. A i teraz Weronika mq takie momenty ze cos mu pokazuje itd. Czasami bawi sie obok niego na podłodze itd. Staram się nie narzekac chociaz wiadomo lekko nie jest. A często też nie ogarniam ;-) np teraz karmie Miska i tak spojrzałam na dom i katastrofa. Zabawki porozrzucane w kuchni garnki w łazience zostawiłam rozrzucone pranie bo jyz nie mieści się do pralki. Od tygodnia mam zamiar sprzatnac w garderobie ale ze mam tam prasowalnie tez to wiadomo ze ciagle jest cos do uprasowania. Na strychu który sluzy mi czasami za spiżarnie bo tam nie ogrzewamy stoją resztki ciast z chrzcin i tez nie mam kiedy go wyrzucić. Ale staram się nie miec wyrzutow sumienia ze nie udalo mi się czegos zrobic. Zaraz po porodzie chcialam byc perfekcyjna. Ciagle sprzatalam itdbale tak sie nie da długo ciagnac bo czlowiek nie jest robotem. Day dlaczego zastrzyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Malwa ja cwicze wieczorem jak wszyscy spia. Teraz mialam 2 tyg przerwy ale dzis zamierzam wrocic. A cwicze z mel b. Zaczelan tez nosic pas poporodowy bo niby nie zostalmi duzy brzuch alr mnie wkurza bo mam taki flaczek. Ale tez dsje sobie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
A i przy dwojce dzieci niestety jem poznym wieczorem bo w ciągu dnia to wciagam cos jak jestem glodna i nawet nie wiem co jem. A wieczorem jak sie rozbujam to jest kiepsko. Ale od wczoraj wprowadzilam kolacje kolo19 i tego mam zamiar się trzymać. No i jeszcze tabletki tez nie pomagają mu schudnac chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja dwa razy w tyg chodze na pole dance. Kurde myslalam ze juz nigdy nie wroce do tego sportu. Poczatek byl tak ciezki. Brzuch slaby ręce slabe teraz juz jest ok:) Ola to szybko zaczelas rozszerzac a Ty mm czy kp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
U mnie z forma ok. Waga chyba po 1,5 miesiaca byla już jak przed porodem. Zacznie się wiosna i lato, będzie jeszcze więcej ruchu, więcej spacerow, zabaw w ogrodzie. Chociaż może by to człowiek zapisal się na jakas silownie :) tylko wagi niższej miec już nie chce, a i miesnie u kobiet mi sie nie podobają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
A i przy dwojce dzieci niestety jem poznym wieczorem bo w ciągu dnia to wciagam cos jak jestem glodna i nawet nie wiem co jem. A wieczorem jak sie rozbujam to jest kiepsko. Ale od wczoraj wprowadzilam kolacje kolo19 i tego mam zamiar się trzymać. No i jeszcze tabletki tez nie pomagają mu schudnac chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ogladacie moze ten program w tv Wychowac I Nie Zwariowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
U nas kupki co 2,3dni a dzis 4dzien i jeszcze nie bylo. W tym programie mowil ten lekarz ze w takim wypadku mozna podawac do oicia rozcienczony sok jablkowy. Bo tam byl taki problem u 4mies dziecka na piersi. Mowil tez ze warto juz dawac dziecko probowac pokarmy. Co o tym piciu myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Mamy ktore karmią mm robicie mleko na gotowanej wodzie z kranu czy na tych butelkowych polecanych prze instytut matki i dziecka? Bo zastanawiam sie jaką malej do picia. Mala ma 22tyg skonczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Sok naturalny jablkowy czy sok dla dzieci ale ten dla dzieci chyba tez jest 100%soku, ciekawe czy ma dodatkowy cukier. Wszedzie w necie mamy sie cukru wystrzegają nie chce popadac w paranoje ale moja sis chyba zle diete rozszerzala i dziecko mama taki ciąg do cuktu ze mnie to przeraza. Moja siosyra dawala kaszki typu nestle, ponoc to zbrodnia, dawala soczki z wodą zamiast samej wody. Co i tym myslicie szczegolnie mamy co juz maja dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Ja do picia dawalam przegotowana wode kranowke. Nigdy nie dawalam kupnych sokow ani tych 100% ani tych typowo dla dzieci. Bo tak naprawdę to te produkty mają własnie duzo cukru. Dopiero fuzo pozniej dawalam domowy kompot czy herbate. I nie kupowałam tez kaszek gotowych. Kupilam jedna Sun baby ryżowa i jaglana a pozniej dawalam juz kukurydziana z kupca np plus owoce do tego. Przynajmniej wiedzialam ze jak daje kadzke z bananem to ten banan tam faktycznie jrst a nie 1% sproszkowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Karola a te kaszki holly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Holle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karola podziw, że jeszcze chce Ci sie ćwiczyć jak wszyscy śpią. Ja trochę ćwiczę z Małym jak leży na macie. On ma zabawę jak robię wygibasy bo się ze mnie śmieje,a ja mam lepszą kondycję. Dziś dałam mu trochę soku z jabłka ale takiego naturalnego. Starałam jabłko na tarce i ten sok który się wytracił to mu dałam. Pił z chęcią,ale pierwszy łyk i ta minka, że to cos innego niż mleko. Dałam mu łyżeczkę wsumie tego soku. Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K25i kiedyś oglądałam program na temat wód butelkowanych i niektóre mają gorszy skład niż kranówka. I niektórzy producenci chwalą się różnymi opiniami,a jak reporterka dzwoniła do danego Instututu to nic na ten temat nie wiedzieli więc trzeba uważać. Bo można nabić się w butelkę. A program to był Wiem co kupuje czy jakoś tak. Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Dlatego pytam bo sama nie wiem co z wodą. A tarka do jablek metal? Ja mam szklaną niby nie wolno metalowej ale np blender ma metalowe ostrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Mozecie mnie zlinczowac ale kurde nie slyszalam od zadnego lekarza ani od laktacyjnej w szpitalu o tym ze diete dopiero po 6mies mozna rozszerzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tesciowie mają taką przedpotopową szklaną,a w domu mam metal i muszę się zaopatrzyć w szklaną ale blender też mam metalowy. Mamy możecie polecić jakąś sprawdzoną maść na ząbkowanie i czy one w ogóle pomagają? Gryzakami nie jest zainteresowany, upatrzył sobie jedną grzechotkę i ją traktuje jako gryzak lub pieluche tetrową,a najlepsze jest mamine ramie. Nam się chyba zaczyna ząbkowanie mało,że się ślini jak śliniaki, wszystko ląduje w buzi to od 5 dni wieczorem jest bardzo markotny i wpycha bardzo nerwowo paluszki do buzi i płacze. Wieczorami jest inny niż w dzień. Malwa K25i a Marcelinie idą już zęby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu ola k25i - woda kranowa przegotowana. ja daje jedzonko od 4 miesiaca , super fajnie je. narazie sloiczki bo jakosc owocow zima jak dla mnie podejrzana. daje tez kaszki. jak dla mnie czekanie do 6 miesiecy tylko na mleku to glupota, ale kazda robi jak chce. mam nadzieje ze w 6 miesiecy bedzie jadl juz prawie normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Ja właśnie jak przyjedzie odpowiedni moment zamierzam podać malemu kaszki holle. One sa bez dodatku cukru. Mozna dodać do nich mus z owoców albo później kawalki owocow. I jest fajny wybor różnego rodzaju kaszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Wiem ze kaszki holle można w Piotrze i Pawle kupic. Mi znajome polecily dentinox, u ich dzieci sie sprawdzil (przynajmniej u 3 ), wiec zaopatrzylam sie w niego i czeka narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Ja tez podaje wodę z kranu, przegotowana. U nas akurat jest naprawdę zdrowa woda, nie ma wcale kamienia i tego typu rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Te holle sa niby bardzo dobre ale byla jakas tam afera z nimi ze cos tam nie tak. Juz nie pamietam. Ja zamowilam z allegro te sunbaby tez sa bez cukru. I dawalam wlasnie mus owocowy domowy. Tarlam na metalowej tarce bo taka mam. W sumie to ja jakos szczególnie sie na tym nie spinalam. Ugotowane warzywa rozgniatalam widelcem np. Mieso chyba raz puscilam przez blender a pozniej to siekalam drobniutko. Jakos szczególnie długo papek nie dawalam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×