Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ola684

Mamy na Październik 2016 cz.2

Polecane posty

Gość karola8912
Ola a co to fla Ciebie znaczy prawie normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszkatka
Dietę można rozszerzać po 17tyg. Ale nie każde dziecko jest gotowe. Należy rozpocząć rozszerzanie diety przed 26 tygodniem. Tak mi powiedziały położne w szpitalu ;) ja małej daje przygotowana kranowe. Ale wiem że w dużych miastach przygotowują taka wodę butelkowana bo ta z kranu ma bardzo dużo chloru albo kamienia jakoś tak ;) u nas kamienia w ogóle nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ja kupilam camilia na zabkowanie ale poki co nie podaje:) ale tak gryzie wszystko, pieluchą to szoruje o zeby, wklada kciuka i palec wskazujacy i szuka w buzi. grzechotki woli gryzc niz gryzaki gryzak jej tylko jeden odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Karola a dawno byla ta afera z kaszkami holle? Ja napewno nie kupie produktow marki hipp bo czesto bedac na zakuoach w rosmanie czy kiedys w leclerk przy punkcie infirmacji widzialam informacje zeby jakid produkt zwrocic bo cos bylo nie tak a w kaszkach to chyba szklo czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola, a Ty karmisz piersią czy mm bo nie pamietam? Trafiło Ci się dziecko ciekawe nowych smaków i super. Sepik dzięki za polecenie jutro się zaopatrzymy i może wyprobujemy jeśli będzie marudny. Na temat jaszek holle słyszałam dobre opinie mamy chwalą. Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszkatka
U nas dziś dzień odwiedzin ;) przyszły koleżanki do mnie a później tesc ;) akurat się trafiło że uśpal mała i spała ponad godzinę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola8912
K25i jakieś 2 lata temu. Ja uchodzę za wariatkę wśród rodziny, ale np moja Werka jadła już jagody jabłko i banana i raz kupiłam jej owocową tubkę z takimi owocami hipp właśnie i dostała po niej wysypki. Także unikam gotowców jak mogę. A rozgniecenie banana czy utarcie jabłka to nie zajmuje nie wiem jak dużo czasu już bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
O to jednak ten hipp cos nie bardzo. Ja uwazam ze wszystko jest dla ludzi ze np zostawiajac dziecko pod opieką mamy lub tesciowej (chociaz tesciowej to lepiej nie) bede wolala zostawic z nimi sloiczek a ogolnie to chcialabym sama przyządzac. Na gruoie fb bylo ze sloiczki to jak fast food, ja jem zdrowo ale macdonald czy pizze tez zjem i tak mysle ze sloiczka nie wykluczam ale nie chce by byly moją bazą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola8912
Nie ma co popadac w paranoje ale tez wydaje mi sie ze trzeba miec caly czas w pamieci to ze to sa jednak male dzieci i np tak mocno doprawione dania czy smazone nie sa dla nich odpowiednie bo to delikatne brzuszki są :D czasami jak wiem ze bede gotowala cos czego Werka nie lubi albo nie koniecznie jest dla niej to gotuje jej zupe wrzucam warzywa ktore lubi i juz. Wiec jak nie raz czytam ze dziecko 3,5 miesiaca jadlo rosol i najlepszy argument na swiecie nic mu nie jest to sorry ale gotuje sie w srodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola troszkę to nieładnie krytykować że rozszerzanie diety po 6 miesiącu to głupota żenada twoich wywodów nikt głupimi nie nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Goscie jak chcecie nas krytykowac to sie podpisujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Karola tez jak cos czytam to mamy robia rozne dzieci i kwituja ze przeciez dziecko zyje. Albo ze x lat temu tak mozna bylo robic. Ale czytajacte eko mamy to mozna zwariowac jakby to brac do siebie co one nie tylko pisza ale i narzucaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga z
k25 czytam że masz problem z kupką i podawałaś ten sok jabłkowy ? u nas kupka co tydzień i to już norma :) raz była po 9 dniach nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszkatka
Wczoraj ciotka męża mówi do mnie ze mogę małej już gotować rosół i podawać albo taki delikatny sosik z ziemniaczkami .... jak ona jeszcze marchewki nie spróbowała hehe. Przytaknelam jej tylko co będę tłumaczyć że to jeszcze nie czas ;) i tak zrobię tak jak uważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
K25i dlatego trzeba od nich wybrać coś dla siebie ;-) ja np od mam eko dowiedziałam Się Ze to co ma certyfikat imid niekoniecznie jest super. Nauczyłam się zwracać na skład i np ze dziecko nie musi npuc kaszy bz butelki. Aga a dajesz wode przegotowana? Michalkowi pomagała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga z
Karola nie daje nic tylko pierś A w jakich ilościach ta wodę i jak często ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
A jeszcze odnośnie argumentu ze dawniej robili tak czy siak. Dawniej nie bylo pralek automatycznych tylko franki czy inne tary czy cos. Czy któraś dzis tak pierze? Nie było zmywarek i pampersow. Czy któraś zakłada dziecku pieluchy tetrowe? Czasami dawne rozwiązania się sprawdzają ale skoro mamy dostęp do internetu sa rozne badania itd to dlaczego nie poszerzać swojej wiedzy tylko zasłaniac sie ze dawniej. Ale każdy robi jak uwaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
To daj mu np raz albo dwa dziennie. Jak nie pije butelki nic to łyżeczka powoli i zobaczysz co będzie. Mysle ze zwykla woda przegotowana będzie lepsza niz sok. Przede wszystkim delikatniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga potwierdzam skuteczność wody. Ja staram się dawać rano na "czczo" przed karmoeniem jak jest problem. Czekam około 15 min i pielucha pełna. Daje około łyżeczkę. Moje dziecie twierdzi,że 7 rano to jest idealna pora na pogawędke. I już nie da się spać przynajmniej dla mnie,bo tatuś śpi w najlepsze. Więc siedzimy i gadamy. A później zbieramy się do gastrologa. Milego dnia. Malwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Malwa moj wczoraj stwierdził zr polnoc jest idealna. Przynies dobre wiesci od gastrologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszkatka
Moja dziś stwierdziła że od 2 do 4 to jest świetna pora na pogawędki;-) dobrze ze mąż rano wziął mała do drugiego pokoju tobą pospalam do teraz;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Nie dawalam tego soku. Aga ale jak sie przy tym zachowuje? Bo moja puszcza bąki ale brzuszek ma miekki i sie nie denerwuje nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu ola - Malwa - 3 miesiace kp, teraz mm. moj pieknie z lyzecki je, i domaga sie kolejnej szybciej niz jestem w stanie namachac :D pieluszki nr 3 macie? czy juz wieksze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Dalam butelke z woda zrobila sobie z niej gryzaczek ale pewnie cos do brzuszka wody wpadlo bo zrobila kupke:) dzis ma taki dzien ze co ją poloze to ona od razu fik na brzuszek glowa do gory i smiech i litry sliny. Nie da jej sie polozyc na plecach bo sie przekreca i jak pampersa chce zmienic to tez sie siluje i te stopy pcha do buzi tak ze szok. Bierze noge w dwie rece i pcha stope calą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
Ola a jak Ty go sadzasz do karmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga z
No on robi kupkę bardzo rzadko ale zachowuje się ok Brzuszek miekki Bąki są Ale pomyślę o tej wodzie może żeby sprawdzić czy da efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sepik
Ja mojemu tez daje troszkę wody. Podaje w butelce. Ile chce tyle wypije. Pediatra tak nam kazal. Kupki sa codziennie, czasem nawet dwie. Jestesmy na mm i nawet 10 razy dziennie mam synkowi dac troszkę wody, ale az tyle mu nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
My używamy 3 i myślę że jeszcze troszkę w nich pochodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k25i
My tez trojki ale moja jest malutka jak na te 5mies chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola8912
Ja zaczelam dawać wode po trochu jak nie robil kupy tylko ze jego to meczulo plakal prezyl sie. Corke hak karmilam tylko piersia to nie dawalam ale ona nie miala problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×