Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dziewczyny

Polecane posty

Gość gość

Jestem młodym chłopakiem, który do dzisiejszego dnia nie trzymał nawet dziewczyny za rękę (nie, że w gimnazjum jestem - wiek studencki) Jakoś z nikim, nigdy nigdy, nie potrafiłem nawiązać bliższej relacji (nawet ze znajomymi płci męskiej) jednak lata już tykają, więc najwyższy czas, aby poznać jakąś dziewczynę, bo zawsze marzyłem o rodzinie, jednak... no właśnie. Nie chodzę na imprezy, nie piję, nie palę i odpychają mnie ewentualne kandydatki, które mocno szaleją - piją sporo, przelotne romanse, a przede wszystkim seks... Nie wiem dlaczego, ale no tak. Wiecie, czy są jeszcze gdzieś szanujące się dziewczyny? Właśnie z taką chciałbym związać swoją przyszłość, z taką budować rodzinę, lecz obecne czasy są chyba inne od moich poglądów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy Cię to zainteresuje.. Znam sporo porządnych dziewczyn, często można je spotkać na różnych spotkaniach o charakterze katolickim (jakieś oazy, ruchy dla młodzieży, formacje duchowe, stowarzyszenia). Nie są to jakieś stereotypowe zakonnice tylko często mądre, zadbane i atrakcyjne dziewczyny. Mówię poważnie że takich osób jest na pęczki. Sama znam kilkadziesiąt (poznałam m.in. na studiach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to normalne,ze szukasz takiej wrazliwszej dziewczyny skoro sam taki jestes ;) wcale nie musisz szukac po oazach :D duzo jest takich dziewczyn i nie ma to NIC wspolnego z wiarą np. ja od kościoła trzymam się z daleka - a mam takie cechy o jakie Tobie chodzi :P i znam sporo takich osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×