Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mania

Pięćdziesięciolatki odchudzamy się nadal część 5

Polecane posty

Maniu, Ty moje "najkochansze sloneczko"! Naleweczki sa super, Yoankowe to takie zajzajer ze szafe z lustrem przewroca! Wlasnie byla Dorota i Optysiowej naleweczki dalam, ale tylko posmakowac. Reszta ma mnie poniewierac! Dzis zrobilam prawie 400 km i padam. Nie piskaj o fotki bo wychodzimy o swicie, wracamy o zmroku zapominajac o posilkach ;) dobrze ze jest co wypic....a Yoanka kazala Ci powiedziec ze masz spadac na kangura! No! I Yoana Ci codziennie duzo wysyla, masz podac dalej i nie piskac :P Aczkolwiek podobno napisalam za lagodnie :O wiec se uwazaj! Goda 😘 odnalazlas sie na dluzej? To jeszcze odnajdzcie Jozie bo cus sie mocno zawieruszyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Godus,wspolczuje Twojego chorowania... Szkoda, ze Ci na swieta trafilo. Ale jak mozesz przy okazji zalapac sie na gotowe - to jakis plus z tego jest. Dzisiaj caly dzien poza domem, wycieczka do pieknej jaskini, przy nieciekawej pogodzie w czasiewyjazdu z domu, ale potem juz wyszlo kangurskie sloneczko. W jaskini temperatura byla odpowiednia do naszego ubioru. Po powrocie bylo juz pozno - tak ze Maniu nie miej do nas pretensji za brak fotek. Nie wyrabiamy czasowo. Na pewno po powrocke do kraju nie zapomnimy gdzie bylysmy, nie ma obawy. Ide do wyrka, bo znow mnie rano wywala i bede zie snula nieprzytomna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne dopiero teraz zobaczylam wpis Anoolki z poludnia, chociaz zagladalam i pisalam i tego wpisu wtedy nie bylo Nie dziwie sie, ze d,iewczyny nie pisza, maja tyle wrazen, ale czasu pewnie znacznie mniej Anoolko, ja mam nadzieje ze na dluzej, przynajmniej swieta bede uziemniona, to bede zagladac i sprawdzac co u was sie dzieje Chyba zrozumialam dlaczego kafe tak durnie ciela moje posty Okazuje sie, ze tu na tablecie jest cala masa przroznych smiesznych buziek i rysunkow, zauazylam ze kafe ich nie przyjmowala i odcinala wszystkie zdania napisane po takiej mordeczce, przechdzil tylko samy prosty usmiech ale i ten teraz boje sie wstawiac A to wam dla ochlody i zobacze czy przejdzie ❄ ❄⛄⛄⛄❄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przewracam się od piątej i spać nie mogę, więc tu zajrzałam. Nie widzę mojego wczorajszego wpisu pewnie nowa stronka. Przepchać nie ma komu... Słyszę że ktoś się tłucze - można wstawiać. Dzisiaj City w planie - duuuzo sił potrzeba. Miłego dnia Kruszynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, opierniczja tu za wszystko ale kawy jak nie bylo tak nie ma 😡 A nam zycie tu tak szybko leci ze nie mam czasu wszystkiego poczytac a o porzadnym popsaniu to juz calkiem mowy nie ma :P Dla zainteresowanych - wanny nie skabinowaly, nie bylo moczenia :P Goda, ano szkoda ze sie nie znalysmy jak tu lecialas ale jeszcze wszystko mozna nadrobic ;) Mania, rozpusty nie ma... dostaly naleweczek do posmakowania, reszta moja. Wczoraj wpadla Dorota, tez dostala posmakowac i NIE MA! To je moje! I Dorota, niestety, znowu Cie chwalila za bombki, tez jej sie bardzo podobaly. Mowila ze masz zdolnoc****ewnie po mnie taka zdolna jestes :P Ale i tak powiedziala ze janiolki najladniejsze. A niby czemu ja mam ulge? Jako gospodyni nic nie robie :P teraz gosciowy szykuja sledzie na wigilie bo jak nas znowu z domu wyniesie to wrocimy pozno i zmeczone, nic sie nie chce... B zaprosilam na wigilie i nawet szybko sie zgodzil Sylwestra z nami spedzic, wiadomo, chce sie popisac Titaniciem to nas wezmie na wode ;) :P Ja mowilam o innym raju, jak do Koksika jedziesz to kilka dni Cie nie widac..... :P:P:P Goda, wczoraj pojechalysmy do jaskin, Jenolan caves . Na poczatku bylam 😡 bo przewodnik prosil o nierobienie z lampa... ale w koncu znalazlam na jakim programie najlepiej robic i troche fotek mam udanych... Ale Yoana na biezaco wysyla do Mani a Mania powinna podac dalej. Molestujcie ja :P Yoanki komora robi lepsze foty niz moj poltorakilowy aparat... no ale zabieram gada ze soba... Dzis chyba pojedziemy do city. Pogoda pochmurna a to city to chyba ze trzy razy trzeba jechac tyle togo do ogladania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby kawe tu ktos postawil to i stronka by sie przepchala :O:O:O A tak to se czekajcie kiedy poczytacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniadanko zjedzone ! Zaraz ruszamy w droge. A stronka dalej nie przepchana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu mowi wiewiora na Optusiowym logowaniu Czego znowu trza tyle postow? Mania, moze znowu nowa czesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz znowu Opty zalogowana jest. Co ta kafe pierdoli? To mowila wiewiora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak nic trza nowa czesc.... Marinku, to Twoje zajecie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 post przepchal, jak nic trza nowa czesc..... Maniu moze w dziale gotowanie, dom, ogrod? W sumie na kazdy z tych tematow piszemy... Pomysl paskudo 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optusiu no zalozyłam ale slepok zle napisałam tytuł bo mi w oczach cos sie dzieje wiec poczekam dzien i jutro załoze z prawidowo napisanym tytułem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dopiero teraz widze wpisy, nienormalne ilu potrzba bylo do przepchania, rozpoczela Opty, potem ja, potem Anoolka ale ciesze sie ze tak tresciwie spedzacie czas:) no i na Wigili bedzie u was wesolo, jestem pewna:) ibedzie jeden rodzynek....hihi....tylko uwazajcie nie zjedzcie, bo z kim potem poplyniecie:)? Anoolka ja dziwie sie, jak te komorki teraz takie fajne fotki robia? no to bedziemy molestowac Manie o zdjecia:) A Jak czuje sie twoja Suzka? kto w pracy bedzie robic swiateczny Lunch? nie pojedzisz pomagac im? City warto obejzec, jedna opera czego warta, no i most, a z gory z mostu jaki widok, i pamietam bylismy na wiezy, chyba telewizyjnej? i teraz zastanawiam sie, czy bylismy w Sydneju w Akwarium, czy dopiero w Brisbane? takie, gdzie chodzisz, a rekiny u ciebie nad glowa plywaja ...brrrrrr. jak slicznie bylo:) u nas sniegu nie pozostalo ani kropelki:( co za swieta , jeszcze i burze zapowiadaja na drugi dzien juz mi boki bola od tego lezenia, chyba pora wstawac, ale jeszcze jakos na boki mna rzuca :) o jednak widze, ze te blawanki wam dla ochlody, to przeszlo, to teraz calkiem nie wiem, co ucinalo moje pisanie wczesniej A co, Joozia popowrocie tu nie zagladala wiecej? bo teraz czytajac gdzies jeden wpis widzialam, ze niby wrocila i napisze juz mnie palec od tego tykania po ekranie boli!!! ...... chce klawiature, chce pisac na 10palcow i oddajcie mi myszke!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No poprosilam redakcje o skasowanie złego tematu , jutro mam nadzieje bedzie prawidłowy. Godus no tych fotek dziewczynki podsyłają ale to na skype wiec zgrywam na kompa i jak troche złapie luzu to moze mejlami podesle albo na fotosik wstawie .A co Ciebie za paskudztwo zlapało i uziemiło :( Opty no chyba własciwe dla nas miejsce bo my taki misz masz jestesmy ze hoho ,No po trzech tygodniach atrakcji to Wam sie t ak pomiesza w głowie ze nic nie opowiecie , tylko na bierzaco jest szansa na jakies sprawozdanie .No własnie zimno strasznie macie , ubierz gruby polarek zebys nie zmarzła :D Anoola no i tak ma byc , niech Turystki kangurskich trunkow posmakują :D ale masz dobrze jak Ci kolezanki szykuja zarełko , bedą super swieta :D EE czego Ty i Dorota chwalicie przecie to badziewiaki , kazda moze tak robic ale troche checi trzeba miec :P No szkoda ze wanienek nie ma :( Ale jakie sprawozdanie mam zdawac z Raju :( szkoda :( No Yoanka dostanie w łeb przy nastepnym spotkaniu tak tu mnie potraktowac jeszcze kopa w d,, by mi dała :P:P Megi no to juz herezja zeby taka pierogowa dziewczynka jak Ty pierogi na wydział miała :D Tez ganiam ale tak z umiarem , w łasciwie rozpiska lezy i tylko skreslam poszczegolne pozycje , robiłam dzis sernik gotowany i musiałam nowy ser kupowac bo z sera z robiły sie wiorki suche , i poł michy serwatki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Północ mija a ja ledwo chodząca jestem...kregosłup przypomina ,że jest!! Niby nie wiele mam do roboty a jednak po pracy od 18 do tej pory w kuchni! Dziewczyny zwiedzają...będą te chwile niezapomniane...to pewne. Powiem jeszcze ,ze data wyznaczona...21 marca...dzień wiosny i może ... życie w wolności???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu, Optusie wiewiora udaje.... Po prostu Opty zalogowala sie na moim tablecie a ja len, nie zmienialam. I Opty sie dziwi ze nie potrafisz odroznic stylu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄🌼❤️ - Dziewczyny ja w biegu - wczoraj w ogóle nie mogłam się tu dostać :( o Życzę Wam WSPANIAŁYCH ŚWIĄT👄🌼❤️ - odpoczynku i zdrowia ! Radości, miłości , spokojności , wrażeń niezapomnianych dla tych co do góry nogami:-P , każdą i z osobna mam w ❤️ - wspomnę przy dzieleniu się opłatkiem. 👄🌼❤️ o Pędzę do Mamuś - ma urodzinki (86) i zostanę już do wieczora . o Mam nadzieje w święta popisać i poczytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goda
no tak dziewczyny ganiaja, a ja sobie leze Boncia, no miejmy nadzieje ze wiosna przyniesie to na co oczekjesz, tylko dlaczego az tak strasznie dlugie terminy??az do wiosny musowo czekac, co sie za ten czas zmieni?? Sagus, pozdrow mamus od nas tez, mam nadzieje, ze w swiatecznym czasie bedziesz tu zagladac wiecej, no i dziewczyny moze po nalewkach wpadna, o ile nie nadejdzie im chec sprawdzania Tytanika odrazu, jak tam mowia,komus morze po kolano...hihi A co dziwicie sie, ze nie odrozniamy gdzie Optus, a gdzie Anoolka, jak mowia ruskie"z kiem powiedzioszsia, od togo i nabierioszsia", moze juz przekabacilas na swoj manier i psio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Godus - u nas to leci "z kim przestajesz takim się stajesz". Nie, Anulka mnie nie przerobiła, ale wczorajszy dzień wszystkie odczułyśmy mocno. Przegoniłyśmy się po City dużo ponad swoje możliwości... Ledwo zwłoki do domu dociągnęłyśmy. Na nic więcej nie było sil. Teraz jest ranek, słoneczko cudnie świeci. Okno z mojej sypialni wychodzi na ulicę i ogródek Anulki z tymi żółtymi kwiatkami... Życzę wszystkim Kruszynkom miłych chwil przy rodzinnej wigilijnej kolacji i cudownych Świąt. Oczywiście niech ten z dużym worem Was nie omija i każdej przyniesie to, co sprawi radość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania, na statku bunt..... Bez zartow, masz zadanie domowe.... Poniewaz picasa juz nie przyjmuje fotek, albumow masz nam znalesc przez co mozemy przesylac albumy fotek Fotosika nie lubimy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoola na goglach załozyc galerie i mozna pchac ile sie da a z telefonu zdjecia same wchodzą. Optus ja narazie przy swiatecznym szykowaniu mimo ze plan minimum ale na forum wpadam i wypadam wiec nawet nie bardzo łapałam kto ze mną gada :D Godus no masz racje jak teraz wsio aborygenki to i jak je rozrózniac :D kuruj sie dziewczyno i zadaj obsługi :D jak chora to nie denerwuj sie ze cos nie tak zrobione , ja dzis robilam sałatkę vinegre taką ze wschodu :D w domu rodzinnym była ale ja przez lata nie robiłam a teraz wymysliłam z e troche inny smak bedzie . Kochanym Kolezankom zdrowych spokojnych świat http://cdn31.mowimyjak.smcloud.net/s/photos/t/18358/kiedy-zaczac-przygotowania-do-swiat-bozego-narodzenia-jak-bez-stresu_420717.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dzewczyny za zyczenia, wam wszystkim tez wesolych, w miare rodzinnych swiat, bez zbytniego obrzarstwa , z wymarzonymi podarkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paskudne kafe , wszystkie podarki uznala za spam my szykujemy sie do snu, a dziewczyny zaraz do kolacji zasiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych i Pogodnych Świąt Bożego Narodzenia w miłej rodzinnej atmosferze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, ktora ktora gania po kuchni czy Anoolka, czy Yoanka?? A moze siedza sobie na tarasie sacza napitki i smieja sie ze wszystkiego? Tylko kapitan tytanika ma plonne nadzieje na super wieczerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Goda ,milo ze jestes ,bardzo sie ucieszyłam widząc Twój wpis.Zdrówka zyczę. 👄 Maniu podoba mi się Twoje podejscie do świąt :) :-)od dawna tak mam .... na spokojnie i po najmniejszej linii oporu :) Oby tak mi zawsze się udawało :) Kolezanki sa bardzo zajete ,dużo zwiedzania ,wrazen .Podążam za Wami myslami ,oczyma wyobraźni widze Sylwestra na wodzie .Anoolka mi pomaga ,kiedys przesłała zdjęcia ,będzie super i tak Wam życzę. Megi ....faktycznie... wszystko Kruszynko robisz sama ,to jest nie lekko,mimo to znajdziesz czas zeby tu zajrzec i poklikać ,aż mi gańba ,żem taki leń :o :-o :O :-O Ostatnio wszystko kręci się wokół zdrowia ,to niezbyt ciekawy temat,każda ma od czasu do czasu problemy ze zdrowiem ,ważne nie poddawać się. Bońcia z Twojego wpisu wynika ''byle do wiosny''Oby juz sprawa zakończyła się ,odetchniesz.... Saguś ,jesteś dzielna Kruszynka ,z bólem a radzisz sobie ,nie znam Twojej mamuś ale przesyłam pozdrowienia .Pięknego wieku dożyła ,i życze jeszcze wielu szczęśliwych lat w zdrowiu.To szczęście mieć matkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×