Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mania

Pięćdziesięciolatki odchudzamy się nadal część 5

Polecane posty

Nutko, to z ciebie trzeba brac przyklad optymizmu, podziwiam was, jestes taka aktywna i pozytywna, nie kazdy zdolalby tak i jeszcze bliskim pomagasz i ty zagladasz do nas popisac Ja mowie, ze teraz dla nas najlepsze i najwazniejsze zyczenie to zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, my juz po.... Gwiazdor tez byl i nawet, nawet ;)! Widac wszystkie PIEC bylysmy grzeczne :D Wesolych swiat 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz wspolnymi silami przepchano Co to jest rozwora? Bo na jedzenie to nie podobne?? A co ten gwiazdor przyniosl? Pewnie brzozowe rozgi i wagi, co? Wy po, a my sluchajac koledy dopiero za szykowanie ryby zabieramy sie Jak wy po , to teraz mozecie popisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoanka na moje to taka baba wredna Kolezanki wejdzcie na poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowia ,sil na kazda chwile...... Pieknych spotkan ...... Nich ten czas bedzie czasem zatrzymnia w biegu........ Spokojnych i radosnych swiat kochanym Kruszynkom zyczy Megi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jadymy... na plaze, dzis ciepelko ponad 30. Ja przyzwoicie szmatami ponakrywana i posmarowana blokada.... A turystki szykuja sie na plywanie w basenach! Oj, beda plakac ale co ja sie wtracam :P Opty moze nie tak bardzo bo mimo Waszej zimy cere ma sliczna, opalona. Ja tylko taka jakas wyblakla kangurka......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam na poczcie i widac ze jeszcze Goda, Megi, Sagus i inne musza NA SKRZYNECZKI zajrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×