Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

tak sisi :) ..nie powinno się tracić nadziei. nigdy. więcej wiary, a marzenia się spełnią. chyba, że zamiast konkretnego marzenia w głowie panuje galimatias.. wtedy nie należy liczyć na zbyt wiele. sprzeczne myśli nie prowadzą do spełnienia marzeń. to również do ciebie michaile z miasta :) a tak poza tym, sisi ma rację. ja również nie widzę w tobie przegrańca. wręcz przeciwnie :) a zmian w życiu można dokonać w każdej chwili.. o ile się tego naprawdę chce. dziecko 👄 usrali się na kutasa i koniec. nawet na dwa.. właściwie jest mi wszystko jedno, co sobie ktoś tam na mój temat wydumał. mogę mieć jednego, dwa, a nawet pięć sflaczałych kutasów :) proszę bardzo. wedle życzenia. photoshop potrafi spełnić wiele marzeń ;) cycki jak dynie, talia osy, nogi i szyja żyrafy, włosy do kolan.. albo dłuższe.. wszystko na życzenie. to jakiś tam jeden, dwa, czy pięć sflaczałych kutasów między nogami, nie robi naprawdę żadnego problemu... miłego dnia kochani :) sobota - pies goni kota ;)https://www.youtube.com/watch?v=tZUcCRzwHtY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Słodka :) Bo najpierw musimy być wyjątkowe same dla siebie. Wtedy udziela się innym. ;) Buziak dla brzuszka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Krewetki na maśle z czosnkiem i białym winem. A jak to podać? usmiech.gif ? Hmmm. Słodka ? Jemu jest potrzebne jakieś szkolenie jak nic. :O To się podaje do łóżka Misiek. Z chrupiącą bagietką :P Krewetki jesz palcami bagietką czyścisz talerz z sosu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Nosi mnie strrrrrasznie jakoś tej jesieni. :O Parę koncertów i wysiłek fizyczny zazwyczaj pomagało na uporządkowanie myśl, a tu jakoś nie bardzo. Ech. Dlatego przedsięwzięłam środki nadzwyczajne. Idę wyskakać głupie myśli na Łąki Łan. :) Byliście kiedyś ? Polecam. Wychodzę zazwyczaj z czystą głową ;) :D https://youtu.be/u8dNmGmdvBw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Słowianka dziś "...myślę, że potrafię to odczytać..." x Jak mało kto:} Aż boję się przednią Nią stanąć, bo usłyszę."Już to widziałam", :P Żarty, żartami, ale słusznie zauważyła, że nie do końca działam prawidłowo. Naprawdę niepotrzebnie wmówiłem sobie, że jak nie Kasia, to koniec Od tego czasu jestem jak z drewna:( Mój problem polega, że łatwiej jest mi się przewalać z idiotkami, stlejarzmi niż napisać coś wartościowego, jak Ty potrafisz to robić Pani Słowianko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotr 19:31 Masz na myśli gościa z wczoraj z 18:46 i 19:17? Ze zniwelować? Że jadowita? Masz racje - a to podła żmijka, jadowita bardzo. Jak ona mogła tak napisać! No szok! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Jeszcze ? :O Nie mam czasu na tyle postów. Zaspałam i robota czeka :D Najnowszy singel w takim razie jeszcze. Skopiuję komentarz, dla tych którzy nie otwierają opisów na YT https://youtu.be/-fGoW73hLLg POLA AR - radosna, energetyczna, taneczna, piosenka o bezkresnej Miłości, która wypełnia Wszechświat. Pola Ar może być kobietą z którą chce się przeżyć całe życie. Pola Ar może być dzieckiem, owocem miłości, w którym tli się kawałek nas samych. Pola Ar jako niezwykli, różnorodni ludzie którzy nas otaczają. Pola Ar jako przyroda, natura, jej piękno, subtelność i mądrość z niej płynąca. Pola Ar jako energia, pole morfogenetyczne, duch który nas przenika, w którym jesteśmy zanurzeni i którego częścią jesteśmy. Pola Ar jako Wyższa Świadomość, Źródło, Jaźń, Bóg, RA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Ooooo widzę :D Free 👄 święte słowa. Nie ma nic gorszego niż bałagan w głowie i sercu. O czym zresztą wspominam w poprzednim poście. Walczyć z tym trzeba i nie siadać na laurach, dolepiając sobie nalepki "przegrańca" bo mamy jedno życie i jeśli sami nie zadbamy o siebie, to nikt się nad nami nie pochyli. To jest dokładnie to o czym pisałam do Słodkiej. Bądźmy wyjątkowi dla siebie a wszechświat dokładnie tak nas potraktuje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Nowy ? Mądrze zaczynasz główkować. Idź dokladnie w tym kierunku haha :) Też idę , bo robota mnie stuka w ramię ech :( Dobrego dnia Wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam marzeń Nieaniłko. Może poza jednym, ale boję się przyznać, ale co mi tam i tak zostanie w "rodzinie" Tak Ci dopisać, że spakujesz Swój mandźur i będziesz podziwiać gwiazdy nieba z... ? Napiszę z nie Polski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestała czytaczka dziś "...Mądrze zaczynasz główkować..." x Ja ? To Pani Słowianka mnie rozpracowała. Jeszcze trochę i zrobi ze mnie łosia, który butów nie potrafi sobie zawiązać . :O Trzeba Jej post szybko zatuszować. Jescze sobie ludzie pomyślą że na Karuzeli rządzi zdrowy rosądek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy a co to za Kasia? Jakaś z forum czy realnego życia ? Bo jeżeli z realnego to pytanie, kiedy Ty sie zderzyłeś wniej zakochać kal Ciebie tu tak dużo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "a co to za... " x Nie od wczoraj bujam się po tym świecie. Dlatego miałem czas na wszystko. Prawie wszystko Kasia jest osobą jak najbardziej realną. :) Moim drugim egzaminem dojrzałości, którego nie zdałem. :( Przy Niej naprawdę chciało się żyć, ale ja od tak nie mogłem nie mogłem wszystkiego rzucić i zamieszkać w Warszawie.. To dzięki Niej możecie opluwać sobie nicka Nowy w mieście..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie skończyłeś tej relacji romanycznym "ch*j ci w duupe Kasiu"? Jesli nie, to nie wszystko jeszcze stracone :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jesli tak jej powiedziałes to cóż... Ale spoko Nowy nie bój żaby i spokojna twoja rozczochrana. My pomarańczowa brać zrobimy wszystko aby godnie zastąpić ci Kasie :classic_cool: co nie goście? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotrze Nowy możesz coś więcej ponawijać nam o Kasi. Hejerzy robią tylko od poniedziałku do piątku, za weekendy im chyba nie płacą dlatego pier*dzielą nadgodziny za frajer :classic_cool:. To oznacza ze mozna bedzie spokojnie pogadac. To znaczy Ty gadasz, my sluchamy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas chyba na jakąś aktualną fotę. ;) Te, które latają po sieci są już mocno nieaktualne. Czas odświeżyć swój wizerunek ;) ale to dopiero w przyszłym roku . Z gazetą w ręku by Niestała nie miała najmniejszych wątpliwości, co do czasu zrobionego zdjęcia. To będzie istna gratka dla, "czytających z twarzy" :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wawa wcale nie tak daleko od Łodzi. Mogłeś jechać o przekonać sie czy to ta. A tak do końca życia będziesz sobie pluł w brodę ze nie spróbowałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sęk w tym pomarańcze że Kasi nie da się zastąpić. I na tym to chyba chyba polega, by nikogo nie zastępować a być sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O boziu jaki tu spokój jak nigdy. Cicho spokojnie i ta ciemnosc za oknem.. Nie ma co marnować okazji. Piotruś wskakuj na kozetke, ułóż się wygodnie, ręce luźno wdłuż ciała. Zamknij oczy.... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodź do mamusi, opowiedz coś wiecej. Nikt nie każe ci jej zastępować tylko powalczyć o nią. Jedz do wawki, spójrz jej w oczy i może sie wszystko ułoży. O ile to samo czuje co ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika głupia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy nie pierdziel tylko pokaz sie aktualnie. Słowianka chyba już nigdy majtek nie założy Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, czego boję się najbardziej jeśli pomyślę już o jakichś lękach?:-O nie będę tu pisać o sprawach dotyczących każdego człowieka, jak śmierć, choroba czy brak pieniędzy na chleb :-O ale jako matka już wkrótce trzech facetów boję się właśnie takiego zawieszenia :-O tego, że będę patrzeć każdego dnia jak się truje, jak samotnie spędza czas, gdy mógłby być szczęśliwy, jak dusi się ale nie popusci :( naprawdę szanuję Cię za Twój upór, konsekwencję, stanowczość, to są bardzo męskie cechy i zapewne każdemu facetowi przydałyby się :) wierzę też, że Ona była wyjątkowo piękna, inteligentna, czarująca itd.ale minęło już tyle czasu, może warto zrobić jakiś krok?:) ta zatwardzialosc niczemu nie służy, zabija Cię, chociaż może jeszcze nie czujesz:( nie chodzi o to, by wskakiwac ponownie do tej samej rzeki, by na siłę startować do pierwszej ładniejszej napotkanej, ale by zacząć od siebie, uwierzyć, że można inaczej, że inny klin nie musi być gorszy, że jeśli zmienisz się w psi ogon :-P sam zobaczysz, ile wszędzie tego rzepu :-P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do majtek też mam się wypowiedzieć?:D nie ma znaczenia, jak teraz wygląda, każdy z nas się zmienia, żeby nie napisać starzeje :-O najważniejsze by czuć, że się rozumiemy, nadajemy na podobnych falach, podobnie postrzegamy świat:) tylko wtedy fajnie się rozmawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile sie znaliście z Kasia ? Moze szybka znajomość zakończyła sie na etapie gdzie ja sobie idealizowales. Przez lata dalej ja idealizujesz a może wcale taka nie jest. Możesz napisać kilka słów o niej jaka jest lub była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×