Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość Pł
Punkt na Łazienkowskiej a ja cały czas go sobie masuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wręcz przeciwnie małomówny jestem, ale jak coś powiem, to jedni słuchają a inni udają się natychmiast do toalety. Inni rzucają w moim kierunku czym popadnie a bardziej krewcy, to z rękoma. Chcą mi popukać pięścią w głowę. Jakby to miało mi nalać oleju do głowy. Niech sami się popukają palcem w głowę. Mam ostatnią szarą komórkę, płuca zniszczone paleniem tytoniu, serce połamane przez kobiety a inne organy są już za stare by komuś dać nowe życie. Co mogę to tylko oddać honorowo krew, by nie poszła w piach jak mi nosa przetrącą. Może uratuje tym życie jakiegoś kibica z Krakowa, bo tam lubią noże i inne średniowieczne "zabawki" , które nie mają dać do zrozumienia a zabić. Za kuṛwa Smoka Wawelskiego? :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krew od palacza to chyba dla psa a nie dla człowieka. Nawet na dawcę narządów nie nadajesz się nowy kundlu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
wydyganiec to nie wygadaniec ty bałucka ofiaro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na czym polega internetowy hejt oczami młodego bezbarwnego pokolenia. Napiszę że wskoczyłem w ogień i uratowałem dziecko. Gość z wczoraj napisze ci, " jakim prawem dotykałeś to dziecko ty obrzydliwy pedofilu" :O :O Jak chce się uderzyć kij zawsze się znajdzie prawda ty smutny człowieczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Będziesz tak całą dobę siedział na forum podszywając się pode mnie żałosny człowieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na moje oko zapowiada się na raczej spokojną nocną zmianę. Nie zapowiada się na jakieś większe awantury. Co najwyżej powyzywają od kundli. Co poradzić :( nie potrafi wykrzyczeć się w poduszkę to tu daje upust. Zapomniałem poudawać że mnie zabolało, ale następnym razem się postaram. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój nocny dyżur dobiega końca. Ku rozpaczy wielu pomarańczy nie zginąłem w wypadku samochodowym. Ale czego można było się spodziewać po "wróżce", która nie wie, którą planetą od Słońca jest Ziemia. :O :O Ale ładna była. :) Znaczy się jest nadal, ale już nich innym przepowiada przyszłość. Do przeczytania cześć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc. Spatusiaj słodziutko, spatusiaj:) Chrapciaj na zdrowie:P :classic_cool: Niech aniołki pokolorują twoje sny na zółto i na niebiesko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy:)))kochaniutki:) moim szlachetnym zdaniem posiadasz osobowosc borderline:))twoja impulsywnosc ,niestabilnosc w kontaktach z innymi ludzmi charekteryzuje twoje chwiejne poczucie wlasnej wartosci:))) bez obrazy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Właśnie go sobie masuje i myślę o Niestałej i jej aksamitnej szparce 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy jesteś cieciem na nocnych zmianach? w sensie ze pracujesz jako cieć? Słowianka wepchała ci sie z buciorami do łóżka wpychając tam również swoje dzieci i jeszcze nie narodzone dziecko :O Bravo za odwage, musi być albo bardzo zakochana albo bardzo zdesperowana. Niestety jak widać bez wzajemności. Swoją drogą, dziwny jesteś, albo gej albo nie wiem co z tobą nie tak. Laska sama wskoczyła ci dó łóżka a ty ją wypchałeś nogami:P nie pierwszy raz zresztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaił Pravda
Spokojnie to tylko ja. :P Temat tradycyjnie zapchany :O To sobie popiszemy. :O O ile w ogóle ktoś jest. :D :D Po moich nocnych występach zostają tylko ci co chcą mnie przekopać a i tak widzę że ich nogi bolą. ;) Dobry wieczór :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbuję metodą prób i błędów poznać o co mi chodzi. Dlatego wpadłem i tu. Jednak na pisanie głupot też trzeba mieć dzień. Jeszcze te kłody pod nogami w postaci zaciętego tematu :O Modełłe przecież nie tak dawno został a już kuleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.36 Widmo nie masz jaj zeby podpisac sie pod swoja kupa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuś, na Ciebie nie można się obrazić :) 🖐️ Pisz, komentuj a jak trzeba tup nóżkami. Jestem cywilizowany. Słuszne uwagi i spostrzeżenia nie odbijają mi się o kant dụpy a biorę je sobie głęboko do serca. Wiadomo z chama i prostaka już i tak nic nie będzie, ale potrafię słuchać i w miarę swoich ograniczonych możliwości, tępić wszystko co we mnie jest złe. ;) x Zdecydowanie wolę, jak widzę wasze komentarze. ;) :D Aż się kuṛwa chce żyć :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Aż się kuṛwa chce żyć " x :D:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlopak znalazl sens zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy na mistera ero :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Tak zaraz cieciem. :O A jakby nawet, to uwierz mi na słowo, jak jestem w pracy to kompletnie nie myślę o tym miejscu. No może troszeczkę o Pani Słowiance ;) Ale tylko dlatego, że tylko Ona w tak sugestywny sposób potrafi ująć nasze relacje, puszczając Anię Dabrowską. Czym rozwaliła mnie kompletnie. :) Z niczym mi się nie zwaliła Bardzo lubię Jej towarzystwo :) Żałuję tylko że nie mogę pokazać jak dla mnie jest ważna, bo byście inaczej śpiewali a ty gościu pisał zupełnie coś odwrotnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze? Kompletnie nie pasujecie do siebie ale ty uczepiłes sie jej z niewiadomych przyczyn i tkwisz w tym niewiadomo czym snując wyobrażenia i tym żyjąc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Remis na niemieckiej ziemii, taki weekend to ja rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy jest toksyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martha Januszu spyerdalaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to wypad Smof ? Przecież ja jestem tu zameldowany. ;) :D Fakt zrobiłem to samowolnie i nie konsultując tego z Rezydentkami, ale postawione przed faktem dokonanym w jakimś mniejszym stopniu to oprotestują. ;) I nie radosnym Smof. Od dawna bowiem mam niezdiagnozowaną depresję. ;) Wystarczyło byś napisał, "łódzkim kretynie" A tak znowu przedobrzyłeś. :O Jak być radosnym, tego dopiero się uczę od Martusi, którą serdecznie pozdrawiam :) 🖐️ Dzień dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×