Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość gość
NOWY W MIEŚCIE JĚBIE DZIECI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NOWY W MIEŚCIE TO PEDOFIL :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NOWY ĞWAŁCI MAŁE DZIECI :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NOWY PIERĎOLI DZIECI. TO BYDLAK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak, już sobie nie popiszemy :O To moje drugie życzenie "Mikołajkowe" by się tematy nie zacinały. :O :O Ludzie są jacy są, będą ci rzygać. Zawsze można ich przepisać a jak nie da rady to postawić parującego klotza. Na zacinające się tematy, nie masz rady, to 02 decyduje :O Dla tych, którzy przepychają i wydaje się że jest zimno, :) coś na uspokojenie. Prośba o tej godzinie nie na full ♫♪ i ;) ☢https://www.youtube.com/watch?v=JFAcOnhcpGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NOWY ĞWAŁCISZ DZIECI, JESTEŚ ZŁYM CZŁOWIEKIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieaniołek
nie pieprz bzdur, bo ci pypeć na języku urośnie albo gorzej.. na paluchach :) dzień dobry kochane dzieci :) w związku ze zbliżającym się końcem tygodnia, może znajdziecie dłuższą chwilę na posłuchanie życiowej piosenki ;) https://www.youtube.com/watch?v=71C_NRgL8Nw oczywiście nie dzieci (te młodsze) też mogą posłuchać :) na zakończenie mogę jedynie dodać prośbę o nie usuwanie tego postu.. i tak was kocham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy Nowy przeżył ten wypadek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kiedy to wyraźna kobieta musi być chamicą i ordynarnym babskiem? Mam w tym przypadku na myśli Grubą, która jedyne co miała wyraźnie to brak poczucia obciachu:) Kusza natomiast ma wyraźny nos. I to było na tyle o wyraźności Kuszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś czemu piszesz sam do siebie Noweusz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zona Jukena jest bardzo wyrażna, strach taką Maryne z masarni spotkac sam na sam w ciemnej ulycy :O Swoim Nosem moglaby niejednego zadzgać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Żydy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jukenik juz nie ma zony, temu zwiekszyl hejty z goscia o 300% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Już do was jadę! Lecę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka słowianka
https://www.youtube.com/watch?v=TWM07bMF2Fw Taka propozycja na paskudną pogodę:) wpadłam napisać, że znikam na jakiś czas:) potrzebuję niskiego ciśnienia;) mam niewiele czasu, żeby pozamykać sporo spraw, zatem gdyby nie było mnie przed świętami, życzę Wam po prostu szczęścia:) a że to dla każdego coś innego, to dokładam mało towaru w jajcach dla Panów i przeczyszczone kominy dla Pań:-P Nie ukrywam też, że mam piękny obraz a Pan Nowy za dużo grzebie przy antenie:-P ;) https://www.youtube.com/watch?v=KEfLO54Fou8 Trzymajcie za mnie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwal se konika słowiana :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Zwal se konika słowiana ? Ty sobie zrób lobotomię w prezencie mikołajkowym. Skąd się biorą takie bezmózgi, racz mnie oświecić Panie :O Najlepszego Słodka :) Ja nie mam głowy, ani czasu więc też mnie nie ma. Mam nadzieję, że karuzela będzie się kręcić jakoś pozytywnie, a z życzeniami na pewno wpadnę jeśli będzie gdzie. :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy bedzie w szoku, wpadnie i zobaczy temat na koncu i nie bedzie komu mial dziekowac ze mu temat wspiera:D:D Ostatnio już nawet masującemu płockowi dziekował, dziś wypadałoby pomarańczowym hejterom:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowianko, no może nie wszystko poszło po twojej myśli. Nowy się nie określił a raczej określił że nic ze związku nie będzie. Troche przykre bo po co tyle mąc****isze, kwiaty rozdaje, robi nadzieje a nagle bach! Kobiety inaczej rozumują niż mężczyżni. Ja bym poczuła sie zraniona.Ale może tylko ja mam taką wrażliwą dusze i bolą mnie takie rzeczy. Nowy niestety zgorzkniały przez tyle lat samotności porąbało mu się w głowce i nie jest w stanie stworzyć normalnego związku. Nawet mi go nie żal bo ma to na własne życzenie:D Swięta idą czas postawić na to co realne i co da nam prawdziwe szczescie a nie wirtualną rzeczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy wczoraj przeżył szok jak srał :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy nie pisalam zeby?! :):):) ..... nie grzebac w cudzym silniku:D ......nie szukac dziur w cudzych zebach:D nie szukac hemoroidow w cudzej dopce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mle mle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M Martha
a czy nie pisalam zeby?! :):):) ..... nie grzebac w cudzym silniku:D ......nie szukac dziur w cudzych zebach:D ...... nie szukac hemoroidow w cudzej dopce:D bo niby po co?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Właśnie go sobie masuję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M Martha
gość dziś Nowy wczoraj przeżył szok jak srał xxx zycze smacznego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×