Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niestała      czytaczka

Karuzela

Polecane posty

Gość gość
Babci skrobaczce codziennie wylewają na łeb wiadro pomyj a ta sie cieszy ze jest wyluzowana babcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ten hejt jest poniżej jakiegokolwiek poziomu. Uspokój się kobieto :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strzelasz z tym jej babcinym wiekiem jak kulą w płot,a ona co?śmieje się z tego bo to na nią nie działa,bo to nieprawda i jeszcze więcej napiertala youtuba.przypomnij se lepiej po czym spiertoliła stąd jak niepyszna.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muzyka jest czymś fantastycznym. Dla ludzi bez ducha muzyka to tylko pusty link, spam - dla całej reszty to po prostu radość. Coś co łączy, tych z lewa, prawa, środka. Bo muzyka nie ma granic:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będą otwierane teczki Krzyśka? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że wrzucanie linków czemuś służy :) można nie napisać nic, a taki link powie nam, w jakim jesteśmy nastroju :) mało tego:) może nastroic nas na cały dzień:) ostatecznie można go w ogóle nie otwierać :) jeśli ze wszystkim macie w życiu problemy jak z tym, jak Wy jeszcze zyjecie? :-O Widzę, że się kręci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Ok. W porządku przyznaję się :) Potwierdzam, że mam 55 lat :) Czy ta informacja spowodowała, że zacierasz rączki ? :D Śmieszy mnie nie to, że nie trafiacie z wiekiem, tylko to jak Was ten "podeszły" wiek podnieca strasznie. Powiedz mi baranie jedna z drugim :P co śmiesznego jest w tym, że człowiek ma 20 lat, 40, czy 60 ? Trzeba być idiotą skończonym żeby pisać takie rzeczy jak Ty piszesz. :) A szczytem wszystkiego jest siedzenie tu od rana do wieczora i wmawiane tego innym. Ja spieprzyłam z kafe ? A może raczej zajrzałam na chwilę, oceniłam, że nawet czytanie syfu który robicie jest za dużą stratą czasu i wróciłam do tego co istotne ? :) Dociera do Ciebie, że normalni ludzie żyją "tam" a nie "tu" ? Otoż właśnie tak jest i jeśli potrzebujesz to mogę Ci to powtórzyć jeszcze parę razy. W ramach terapii. :P Bo niezależnie co napiszesz, wzbudzasz jedynie moją litość i współczucie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mnie ogród pochłania, że nie wiem, co się dzieje na świecie :-O to nic, może i lepiej, wszystko i tak się kręci ;) Zabezpieczaliscie się?:-P :D a potem niż :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Cześć Słodka :) Jak się czujesz ? :) Tak a pro po Azora, który nam sztachety w płocie podszczywa od kilku chwil. Zastanawia mnie, czy on nie zdaje sobie sprawy, jak żałosne jest to jego trollowanie. Ma kilka smętnych tekstów, ktore zdążył już powtórzyć po kilka razy i za skarby świata chyba nie przekonamy go, że nie tylko się skompromitował dokumentnie, co oddal pole nawet gęsi. Gęś obrała mądrą taktykę i przynajmniej nic nie mówi, żeby nikt jej nie mógł brak rozumu zarzucić. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Cholera pomogłabym grabić. Przysięgam. Ja oglądam świat w przelocie. Wychodzę ciemno wracam ciemno. Aby do wiosny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Archiwum Krzysztofa. Teczka zatytulowana TW Wanda/ 06-09.2015. W srodku materialy dotyczace analizy operacyjnej wykonanej przez TW wobec nastepujacych osob: Matuzalem (przydomek operacyjny "Szmacioch"), Frida ("Fridzioch"), Agent Orange ("Analny O***t"), SMof ("Niemiaszek"). Oficer nadzorujacy Krzysztof nie stwierdzil w doniesieniach obecnosci zadnych waznych informacji mogacych skompromitowac rozpracowywane jednostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) napisz jeszcze, że jesteś dziewicą i nie wiesz, o co chodzi z tą masturbacją:-P oral zawsze pie.erdolil Ci się z analem, ale teoria mało ważna jest więc to nic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Ej, no ale ja jestem dziewicą :O To jakiś wstyd ? Oral ? Anal ? Nie rób ze mnie taką całkowitą analfabetkę. Czytałam dużo na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Oglądasz czasami Uwagę ? Wczoraj i dzisiaj był reportaż o tym w jaki sposób traktuje się w naszym kraju starych, niedołężnych ludzi. Ludzie to zwierzęta. Przepraszam nie chcę obrażać zwierząt. One się nie znęcają. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Słodka ? Trafił swój na swego ? :D A co Ci się spodobało ? :) Idę pomieszać w garach. :) Jadłaś kaszę orkiszową ? Kapitalna jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Dobra to i ja się przyznam. Mam trzy latka, trzy i pół :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwalił mnie tekst o niespełnionych marzeniach Czyraczki jako didżejki na wiejskiej disco :D Babciu niedenerwuj sie,wieku już nie zmienisz :D Tyle twojego ze sobie napiszesz na forum ze masz 40 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oglądam ale domyślam się:( cóż, moja babcia też potrzebowała opieki a ja robiłam wszystko, by czuła się komfortowo i kochana :-O ale nie czarujmy się z takimi ludźmi jest często gorzej niż z dziećmi :-O tu nie ma postępów, tu ciągle przepaść :-O temat trudny :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
A nie mówiłam, że gówniarz hahah? :D:D Płock ja obstawiałam sześć lat. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płock, Ty nasz dzidziulku ;) to Ty już fajny jesteś :)można z Tobą pogadać i za rączkę się przejść ;) w kąpieli pokazujesz jeszcze często siusiaka wciąż zwracając na niego uwagę ale to minie :) jeszcze troszkę i zaczniesz się wstydzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Słodka też do końca zajmowałam się moją babcią. Żyła prawie sto lat i dała nam nieźle w kość, ale Wszyscy chodzili wokół niej na paluszkach, bo to jej się należało jak psu kość bez żadnej łaski. Ale ludzie z tego reportażu? Znieczulica, zezwierzęcenie, obojętność wręcz sadyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Wypada w tym wieku upominać się o cyca czy już nie? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Wiecie co sobie wyobraziłam ? Smutny chodź realistyczny obrazek. Wnuczka z reportażu była taką samą pustą trolicą jak to g****o, które nam tu gra w tle. Też pewnie zabija swoje puste życie strzykając jadem w sieci, bo to powoduje że czuje się "ważna" zamiast zająć się tym co do niej należy. Aż mną wstrząsnęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała     czytaczka
Kurcze ja przepraszam za to smęcenie. Już skończyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestała      czytaczka
Podszewko odpowiedź brzmi - jak najbardziej haha :D :D In się otwiera ? Fakt ustawicznie. :) Muszę ogarnąć chałupę. :O Lubella i jak wrażenia po "Wołyniu" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pł
Ja Ci dam podszewkę, nu nu nu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×