Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Jak szybko schudnąć?

Polecane posty

Gość gość
Wprowadziłam tabletki Foreverslim 3 tygodnie temu i jak na razie jestem bardzo, bardzo zadowolona. Przede wszystkim waga spada, ja tracę apetyt, kompletnie nie mam ochoty na rzeczy słodkie. Jak pomyślę o słodkich napojach to mi się niedobrze robi. Mam nadzieję, że zdołam to utrzymać. Im jestem lżejsza, tym lepiej się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
African Mango to jedno z najnowszych odkryć na rynku preparatów wspomagających odchudzanie. Produkt zawiera wyciąg z afrykańskiego mango, którego właściwości odchudzające przewyższają skuteczność popularnego wyciągu z jagody Acai. Produkt szturmem zdobył rynek amerykański, a od niedawna jest również dostępny w Polsce, gdzie wróżymy mu świetlaną przyszłość. http://nplink.net/89ge0cUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie najlepszy sposób to dieta połączona z aktywnością fizyczną.Ja schudłam sporo na tej diecie http://dieta-lux.pl/44535 ,już w pierwszym tygodniu spadło mi z wagi 3 kg .Dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułóżona jest przez dietetyków i trenerów.Przede wszystkim jest to najtańsza dieta jaką znalazłam :)co jest dla mnie ważne bo nie stać mnie na wizytę u dietetyka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na samym początku nie byłam przekonana co do Slimunox bo miałam nie łatwe początki.Ale po zmianie nawyków żywieniowych i wprowadzeniu w pełni zasad kuracji w końcu mi się udało.I schudłam z czego bardzo się cieszę zresztą do dnia dzisiejszego wagę utrzymuje w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na Slimunox i dla mnie to rewelacja .Schudłam czuje się dobrze i o to mi wchodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzxo zadowolona z efektu jaki uzyskałam po zastosowaniu foreverslimu. Wystarczyły 3 miesiace by pozbyć się nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dieta oparta jest na tej stronie: https://dieta-personalna.pl/e01a274b W ciągu miesiąca schudłem 10 kilo ! :) Pracuje na niej sztab bardzo dobrych fachowców, rozpiszą dietę, plan treningowy, a co najważniejsze ich metody działają w 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyytka11
Szybko to nie znaczy skutecznie:) POlecam ci najlepszą opcję zacznij jadać regularnie, pięć posiłków dziennie i do tego ćwicz, a na efekty nie będzie trzeba długo czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przetestowałam już wiele suplementów różnych firm, nie wszystkie działają. Nie które odstawiłam już po trzecim dniu stosowania bo bóle żołądka były nie do wytrzymania. Od ośmiu tygodni stosuję african mango, który znalazłam tutaj http://www.gdansk4u.pl/pozytywny-wplyw-stosowania-ekstraktu-z-pestek-afrykanskiego-mango-w-odchudzaniu/. Przekonał mnie opis działania i nie żałuję, że zamówiłam. W końcu się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest najważniejsze, by schudnąć szybko, ale by efekty odchudzania były długotrwałe :) Sama schudłam 30 kilogramów, a potem w kilka lat znowu wszystkie wróciły jak bumerang. Dlatego teraz korzystam z porad dietetyka i trenera, by znów wrócić do formy. Mam nadzieję, że tym razem na stałe. Podzielę się z Wami do niego namiarami. Spróbujcie :) www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryszijj2
Ja mogę tylko zasugerować to co mi pomogło a był to suplement z oficjalnej strony http://nplink.net/8VpqOqTl Schudłam ponad 9 kg!!! Został mi jeszcze miesiąc kuracji napiszę co i jak ! Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku bardzo się bałam z jednej strony odchudzania, z drugiej ewentualnego tępa, tak aby skóra nie wyglądała na mnie jak naciągnięty worek. Brałam Slimunox i jestem mega zadowolona. I skóra "dobrze leży" i tłuszczu znacznie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja niestety na samej diecie niestety nie dawałam radę schudnąć.I gdyby właśnie nie Foreverslim to pewnie do dzisiaj borykałabym się z problemem wielkiej wagi.A co do składu nie widzę w nim nic co było by sztuczne same naturalne składniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sądzę że miałam bardzo dużo szczęścia trafiając na Slimunox.Pierwsze podejście do odchudzania z pomocą tabletek i od razu bingo.Systematyczne branie tych tabletek pozwoliło mi na dużo większy spadek wagi niż kiedy tylko byłam na samej diecie.W efekcie całej kuracji schudłam 15 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny (i chłopaki? oczko.gif SAM SCHUDŁEM 40kg!!! (da się!) i chyba przetestowałam każdą dietę ;D Z doświadczenia wiem, że aby fajnie schudnąć dieta musi stać się raczej stylem życia, bo wtedy się do tego nie zmuszamy tylko to jakoś tak łatwiej przychodzi. Jest mega dużo rzeczy o których można by napisać, ale odsyłam tylko do tej strony https://www.fitczaja.pl/blog bo tam już jest pierwszy bardzo ważny artykuł na temat właśnie trzech pojęć, które na pierwszy rzut oka są takie same, ale NIE MOŻEMY między nimi postawić znaku równości czyli: • zdrowe jedzenie • utrata wagi • utrata tkanki tłuszczowej. Polecam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera1233
Proponuje spróbować Biphasic Slim albo Sibutramin 20mg. Mi bardzo pomogło. W 5 tyg 14kg, wiadomo plus trochę ruchu, unikanie słodyczy, przekasek na wieczór. Ale warto było. Zamówiłam od p.Natalii ( kom 578 021 038).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O nie żadnej chemii, daj znać za pół roku ile kilogramów Ci wróciło. Ja jednak pozostanę przy naturalnym składzie a skutecznym. Od prawie dwóch miesięcy stosuję fitt spray,efekty są świetne chodzę na siłownię a spray biorę jako dodatek. Nie warze się, ale mierze i cm cały czas się zmniejszają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej to zacząć od zdrowej diety, jeść regularnie posiłki najlepiej 5 posiłków w ciągu dnia i trzymać się stałych godzin, nie jeść po godzinie 18. Uprawiać dużo seksu oraz ćwiczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, bo sama też stosowałam Slimunox i faktycznie jeżeli chodzi o skuteczność działąnia wspomagającego to rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Foreverslimowi zmieniło się bardzo dużo w moim życiu.Przede wszystkim schudłam jestem zdrowsza.A rodzina twierdzi że już nie jestem wiecznie marudzącą mamuśką teraz biorę udział we wszystkich zabawach moich dzieci i jestem szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też stosuję fitt spray, jest niezawodny! w ciągu miesiąca schudłam 6 kg planuje kontynuować kurację jeszcze przez następny miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz schudnąc to absolutnie nie głodówka tylko ćwiczenia i specjalnie dobrana dieta Do tego potrzebujesz trenera. Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci mojego trenera Igor Mieńkowski www.igortreneronlinepl Ja zrzuciłam 15 kg w 16 dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie odchudzanie z Slimunox właśnie skończyłam i pełen sukces.Schudłam teraz tylko musze zadbać o to aby tą wagę utrzymać A teraz przede mną najsympatyczniejsza strona odchudzania zakup nowych ciuchów bo to co mam w szafie jest mi za duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek432
Na szybkie odchudzanie to dobry spalacz http://nplink.net/Jhfxq1v4i w domu ćwiczenia na rowerku lub na zewnątrz szybkie spacery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem zastosowanie Slimunox jest bardzo dobrym pomysłem, nie mniej należy również pamiętać o odpowiedniej diecie no i ćwiczenia, siłownia, nie wiem baset... też byłyby wskazane...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×