Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Jak szybko schudnąć?

Polecane posty

Gość Mali8

Biegać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi w dość krótkim czasie (2 miesiace) udało się schudnąć prawie 9kg dzięki małym zmianom w nawykach żywieniowych i suplementowi slimberry (https://slimberrysklep.pl/). Jestem bardzo zadowolona, bo w końcu jestem blisko swojego celu a lato tuż tuż 🙂  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWA

Kilka miesięcy temu wykupiłam dietę i trening na stronie Fabryki Siły. Serdecznie mogę polecić  Posiłki różnorodne i zbilansowane. Uważam, że warto spróbować. Jeżeli chcesz zachęcam do skorzystania z linka dostaniesz nawet 3 miesiące gratis do zakupu planu!   

www.fabrykasily.pl/plany_treningowe?poleca=ewa8207234

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALINA666

Ja już schudłam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Gratulację, a dla tych, którym jeszcze się nie udało, sporo porad na blogu zbijamywage pl :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina94

Ważne jest to aby odchudzac się z głową, szybkie odchudzanie to nie jest dobry pomysl. Najważniejsza jest nie tylko dieta ale też bardzo dużo ruchu. Bardzo długo zbierałam się do odchudzania ale gdy nadszedl ten czas postanowiłam wykupic sobie catering. Wybrałam dietę Optimal Slim od Optimal Fit. Zaczęłam biegać 3 razy w tygodniu. Dzięki temu zrzuciłam już 5kg i mam nadzieje, że uda mi się zgubić jeszcze drugie 5 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina

 

Moim zdaniem jednym z najlepszychch środków wspomagających odchudznaie jest zastosowanie Slimunox. Stosowałam go przez 3 miesiace i w tym czasie schudłam 11 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Owszem wspomagałam się Foreverslimem ale oprócz tego byłam na diecie i chodziłam na zumbę.W okresie trzech miesięcy schudłam 13 kg dla mnie ten wynik to mistrzostwo świata nigdy wcześniej nie udało mi się tyle schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam włączyć aktywność fizyczną i zmienić nawyki żywieniowe.  Od jakiegos czasu korzystam z super apki Skanerka do analizy składuproduktów spożywczych.  Produktów w bazie jest mnóstwo i codziennie dodawane są nowe dlatego robię z nią zakupy bo lubie wiedzieć co jedzą moi najbliżsi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian

Drogie panie po co łykać chemie i się katować miałem kilka kilo za dużo więc odstawiłem mączne produkty tłuszczy sobie nie żałuję jem co chcę w połączeniu z pracą schudłem 8 kilo w miesiąc chleb  bułki ziemniaki to nadwaga unikajcie węglowodanów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ava

Też stosowąłam Slimunox. U mnie waga spadła o 12 kg co dla mnie jest w pewien sposób "życiowym rekordem" ale co ważniejsze, odchudzałam się rok temu... i nie było efektu jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dejzy67

Po slimunox jedynie portfel schudnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagna

Moim zdaniem Foreverslim to jeden z najlepszych środków wspomagających odchudzanie jakie są obecnie dostępne na rynku, sama stosowałam ten środek i schudłam w czasie 3 miesięcy aż 13 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona45

Ja zaczynam dopiero a już mi się nie chce 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luza900

Nie ma złotego środka na natychmiastową utratę wagi. Niestety.. Wystarczy jednak wziąć się w garść, ograniczyć niektóre produkty i zapewnić sobie sporą dawkę ruchu. U mnie niestety z tym ostatnim było ciężko ze względu na to że sporo pracuję. Super wyjściem z sytuacji okazały się wczasy odchudzające w hotelu Zalesie Mazury. Miałam załatwione 2 tematy za jednym zamachem - swoją dietę i wakacje. Na brak zajęć nie mogłam narzekać - tak samo zresztą na brak ruchu. Generalnie bardzo pozytywne wrażenie. Można poznać nowych ludzi, a przy okazji zrobić coś dla swojego ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doloresss

Ja nie wiem już mi nic nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marciola

Mi się udało szybko schudnąć biegając

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MArewk8

A mi nie same bieganie na początek może bć obciążeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwi

To szybki spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakorz

Ok dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaaaaja

Możesz zajrzeć na tą stronke:

dietalux.wordpress.com

ona mi pomogła szybko sporo schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawlowska

Schidlam na diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marion

a ktos chodzi z kijkami? ja mam plan zaczac, na razie jestem na wygodnej diecie i efekty sa super, ale chce dolaczyc aktywnosc fizyczna i pomyslalam o kijkach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podaj dalej

Witajcie,
Chcialem pochwalic sie o wynikach diety ktora stosuje. Zaczne od tego ze jestem po trzydziestce, 190wzrostu i ze wzgledu na wykonywany zawod - nie mam czasu(a takze woli) zeby jadac wymyslne rzeczy a takze musze dostarczac mojemu organizmowi wystarczajaca ilosc energii.
Probowalem wielu diet, a dopiero teraz prawdziwe efekty pojawiaja sie dopiero z ta... dieta IF. Ja stosuje ja w systemie jem/nie jem. Czyli opowiem jak wyglada(zywieniowo) moj zwykly dzien.
Wstaje o 6-7 godzinie, pije kawe bez mleka i bez cukru(kiedys zawsze musial byc cukier), czasami herbate. Robie zarlo do pracy i w droge. Do godziny 14tej pije tylko i wylacznie wode. Myslalem ze bedzie ciezko, ze glod bedzie masakrycznie doskwieral, ze nie bede misl sil. Owszem, sa niekiedy napady glodu i ja jako zarlok wczesniej musialem jesc co 3h poprostu sobie z tym radze. Sily tez spokojnie mi starcza, a pracuje fizycznie. O 14tej, czasami nawet 15tej(probuje przeciagac godziny:) ) szamam poprostu sniadanie. Myslalem ze bede rzucal sie jak swinia w chlewie po takim czasie na jedzenie - ale nie. Na spokojnie jadam kanapke, dwie. Z czym chce: zolty ser, szynka, salami, puszyste serki, pasztety. Co mi pasowalo to zrobilem. Czesto zjadam kanapke a do tego jablko albo banan. O godzinie 17-18tej jem obiad. Normalny w swiecie obiad. Czasami bywala to nawet pizza, czasami kebab lub chinszczyzna zakupiona po drodze. Wazne tylko bylo/jest dla mnie zeby sie nie obzerac. Jem tyle zeby sie spokojnie najesc i zeby pozniej nie zdychac z przejedzenia. Czasami jadam o 19tej ale max do 20tej jakies owoce i tu konczy sie zywienie. 20:00 to moj zakodowany czas gdzie wiem ze do 14-15tej zaczyna sie czas w ktorym pije tylko wode(ewentualnie kawa/herbata bez cukru). W ciagu tych kilkunastu/kilkudziesieciu dni nie unikalem calkowicie slodyczy czy innych pokus. Ale staralem sie ich nie jesc w ogole lub ewentualnie delektowac sie nimi w malych ilosciach. Jedyne co zmienilem to chleb na ciemniejszy(jakis bardziej "wartosciowy"). A jesli chodzi o napoje to pijalem w miedzyczasie takze cole/soki/energetyki - ale tylko i wylacznie w czasie trwania okna zywieniowego(od 14:00 do 20:00) i nie zebym to robil litrami. Poprostu z glowa, bo nie moglbym odmowic sobie raz na jakis czas np Coli do pizzy:D
Dodam tylko ze efekty diety nie przyszly z pierwszym tygodnie(no moze pod koniec pierwszego), ale pozniej juz sie zaczelo:)
A teraz konkrety/efekty:
190wzrost a waga poczatkowa 101kg.
Po okolo 4tygodniach: nadal 190 wzrostu, ale na wadze widze juz 95kg.
Powoli widze jak zmienia sie moje cialo, tzn maleje brzuch i czuje ze mogl zmniejszyc sie zoladek. Z kazdym dniem teraz jest mniej na wadze. Tylko w swieta poszlo na chwile w gore, bo tam nie dalo sie tego uniknac:)
Jesli chodzi o aktywnosc fizyczna to procz tego ze latam pare km w pracy, to dorzucilem tylko jeszcze zwykle pompki 2-3 razy w tygodniu do polepszenia ksztaltu klatki piersiowej. To wszystko.
Ps. Za miesiac postaram sie napisac cos jeszcze a moze i wrzuce jakies zdjecia:)

Pozdrawiam

Podaj dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pae7

Kijki są dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikaakaa

spróbujcie tego sposobu: dietalux.wordpress.com 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mallamina

Cudów nie ma, dieta + aktywność fizyczna, nawet taka w trakcie drogi do pracy. Zamiast autobusu spacer 10 minut. Aby mierzyć swoją aktywność można dodatkowo zainwestować np. w smartband Garett, aby mierzyć ilość kroków, puls, ilość spalonych kalorii. Bardzo fajny dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -Anonim-

szybko nie znaczy na dlugo, gdy efekt jojo Cie dopadnie to bedziesz zalmana. lepiej odchudzac sie z glowa i robic to w odpowiednim czasie. mi udalo sie zrzucic 15 kg, jednak byl to dlugi proces, zaczelam od cateringu  od wygodnadieta a pozniej silownia, efekt uzyslalam po roku ale bylo warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

CO NAGLE TO PO DIABLE, NO CHYBA, ŻE KTOS LUBI EFEKT JOJO, JA ZRZUCIŁAM DZIĘI WYGODNEJ DIECIE I KOJKOM WLASNIE 6KG W DWA MIESIACE, SUPER WYNIK MOIM ZDANIEM, JUZ MOCNO WIDOCZNY NA CIUCHACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wygodna dieta spoko pmysł, ale dodałabym jeszcze aktywnośc fizyczną, to zawsze wjdzie na zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×