Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyszła szwagierka bierze ślub przede mną!

Polecane posty

Gość gość

Razem z narzeczonym od dawna mówiliśmy,że weźmiemy ślub w wakacje 2017 roku. Jego siostra próbowała nakłonić do tego swojego narzeczonego,ale on nie chciał. Kiedy my zarezerwowaliśmy sale pytaliśmy się ich, czy na pewno nie bedą brali ślubu jak my, odpowiadali przeczącą. 2 tyg po tym jak powiedzieliśmy wszystkim naszą date ślubu okazało się,że jego siostra ustaliła swoją na miesiąc przed naszym! W dodatku w tej samej sali. Teraz mim,że pierwsi się zaręczyliśmy, zarezerwowaliśmy salę i byliśmy fair (o wszystkim mówiliśmy,a oni swoją rezerwacje sali ukrywali) bierzemy ślub jako drudzy. Ta sama sala,połowa tych samych gości.Nie wiem co mam robić. Za każdym razem gdy oglądam dekoracje ślubne w głowie mam "a co jesli ona też to wybierze?" albo "a jeśli u niej bedzie lepiej?". Wiem,że to niezdrowa rywalizacja, ale strasznie mnie przytłacza. Pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zwracaj na to uwagi. To Wasz ślub i wesele, nieważne czy ktoś ma imprezę w tej samej sali w niedalekiej odległości czasu. Podejmujcie swoje decyzje, dokonujcie wyborów, a szwagierka z narzeczonym po swojemu. I tyle. Wiem, że to może wyglądać dziwnie, jakbyście robili wesele tak jak oni, ale nie przejmuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu widzisz to jako rywalizację? Dla gości to tylko kolejny z wielu ślubów na których będą w tym roku, nie sądzę żeby ktoś pamiętał czy u ciebie czy u niej były miętowe dekoracje czy żeby te śluby porównywał. Skup się na swojej wizji tego dnia i nią się absolutnie nie przejmuj, nic nie zmieniaj, nie interesuj się nawet co ona wybiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
goście porównają nie dekoracje, ale rodzaj wódki, menu. To się tak naprawdę liczy. No i prowadzenie wesela, dobry zespół, albo DJ. Reszta to szczegóły bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! popieram, ze dla gości nie będzie miało znaczenia, gdzie odbywa się ślub. Na Twoim miejscu uważałabym jednak, żeby nie zdradzić szwagierce innych szczegółów wesela (kolor dekoracji, menu, inne pomysły). Masz podstawę, by podejrzewać, że ona próbuje z Tobą rywalizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszny problem... nic, tylko współczuć! Jaka straszna szwagierka. wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Ty naprawdę myślisz, że ona chce Ci zrobić na złość? Jesteś przewrażliwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja radzę ci pomyslec o gościach... skoro połowa rodziny się powtórzy na obu przyjeciach wielu gości może odmówić uczestnictwa w jednym z wesel. Jakby nie patrzeć to duży wydatek, a skoro wesela odbędą się w odstępie miesiąca dla niektórych wydatek może okazac się za duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sławek 29
Nasz ślub bardzo nas stresował. Najbardziej stresowała nas masa pracy do wykonania przed samym weselem. Nie pomyśleliśmy o dekoracjach. Postanowiliśmy część obowiązków przekażemy osobom bardziej doświadczonym , było warto. Magia, nie wiedziałam, że dekoracje mogą tak cudnie wyglądać, dbałość o szczegóły Polecamy http://www.dekoracjetorun.pl/dekoracje-weselne-sal-kosciolow-torun/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×