Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Faceci mnie odrzucają zgadnijcie za co

Polecane posty

Gość przerost tresci nad forma
kali ciekaw co pisać, kali przekład na polski prosić jedną z mądrych osób których tu tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotrek książka ma w sobie coś czego nie da się zastąpić żadnym nośnikiem,cos magicznego szczególnie ta dobra,też lubię książki ,a co do samotności to niezrozumienie może chyba bardziej boleć szczególnie od kochanej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przerost ja się tak ładnie stosuję do podanych tutaj wskazówek ,miałam być głupsza w podrywie niż jestem,a ty nic nie doceniasz,omdlewam a ty mi mówisz że nie rozumiesz po polsku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci sa glupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie odrzucają za wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glupi watek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
głupia jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek 121302e901290
Zgadzam się w pełni, ten kto czyta poznaje mądrość świata i ludzkości, uczy się wartości, rozwija wyobraźnie i kreatywność. Dodatkowo czytanie jest przyjemnością, pozwala uciec od problemów, dać wiele uśmiechu. Oczywiście czytanie nie jest jedyną wartościową czynnością, różne ludzie mają pasje, czasem jedna jest niezwiązana z drugą. Ja np bardzo interesuje się systemami operacyjnymi i ich zabezpieczeniami, jak i religiami, historią itp. Interesujące są dla mnie osoby, które mają wiele pasji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest ,zacznij udawać słodka wariatkę znajdziesz szybko chłopaka,faceci lubią głupsze od siebie, mam tak samo jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie ujawniam swoich zainteresowan tj maluje obrazy fotografia literatura, piszę, sama nauczylam się jezyka plynnie .. .bo facetów to stresuje i traca pewnosc siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek 121302e901290
Zacznij udawać słodką wariatkę, a znajdziesz całe stado facetów, ale wartych tyle co słodkie wariatki, ale te, które mają w byciu słodką wariatką większe doświadczenie od Ciebie. Taka prawda, że na świecie jest więcej brudnych kamieni niż diamentów, ale przerażają mnie trochę osoby (diamenty), które wolą się utaplać w g*****e niż być sobą. Nakładanie maski nikogo szczęśliwym nie uczyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek 121302e901290
Mnie tam by nie stresowała mądrzejsza ode mnie kobieta, może właśnie przy niej miałbym szansę się rozwinąć. A ludzie się stresują, bo presje czują, ciągłą presję, we wszystkich aspektach życia. Nasze społeczeństwo jest jednym z najbardziej zestresowanych na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna udawac glupsza, ale czy takiego mezczyzny chcesz przy ktorym trzeba sobie umniejszac? Bo ja moglabym poudawac moze miesiac, ale juz nie kilka lat czy cale zycie. Poza tym wartosciowy facet bedzie sie cieszyl z inteligentnej dziewczyny, jesli sie nie cieszy tzn. ze jest jej wart. Takie jest moje zdanie. Ale faktycznie inteligentne kobiety maja trudniej ze wzgledu na bardzo ograniczona liczbe potencjalnych patnerow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też myślałam jak byłam młoda, że mądra, że filozofka, że zdolna, tak też o mnie mówili, a potem się obudziłam we własnym dniu świra. Tyle po mądrościach, rozkminach życiowych i refleksjach tego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek 121302e901290
Ja bardzo młody już też nie jestem. Życiem często rządzi rutyna, ale czy się jej poddamy, to już nasz wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z mojej strony jako gościa to tutaj to tylko trochę zabawy :-) jeśli chodzi o sprawy miłości jak można udawać cokolwiek? przecież szukamy prawdziwej miłości i porozumienia a nie gry ,tak Piotrek rutyna dlatego trzeba to upiększyć swoim natchnieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest niemożliwe że cie za mądrosc odrzucają, nawet jak facet jest głupi to wtedy nie będzie widział tej inteligencji wiec jak mu moze przeszkadzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może taki facet nie rozumie jej, a faceci, którym wydaje się że są mądrzy nie chcą inteligentnych dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×