Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Faceci mnie odrzucają zgadnijcie za co

Polecane posty

Gość przerost tresci nad forma
przerost te co nie są jej to moje są> dzięki za to błyskotliwe wyjaśnienie :D ja jednak zdam się na intuicję że tu więcej osób pisało niż ja, ty i ona :D temat w któym jedna mądrala udaje mądrzejszą od drugiej mądrali a żadna się podpisać nie umie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego kogoś wyżej, i tak sobie nie porozmawiamy, bo ja zaraz zmykam :) ale może znajdziesz jeszcze jakiś rozmówców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przerost formy, jestes takim idiota ze ciebie nie da sie sluchac. Nikt tu sie nie zgrywa na madrzejszego, tylko ty, piszac swoje pierdolety... jakbys byl takim krytykiem w stosunku do siebie, swiat by ci podziekowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
ja nie przechodzę nigdy do rękoczynów, wiec śmiało możecie mnie wyzywać :D bo tu każde krytyczne słowo jest odbierane jak atak.nie dziwię się że masz skłonności "religijne" a może to drugi gośc ma :D tam jest jednomyślność :D a każdy inaczej myślący to wróg i trzeba mieczem go nawrócić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GDZIE JEST KRZYŻ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że bardzo wiele nie pisało. Autorka sporo pisała, o relacji z chłopakiem etc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćforma
zabłysnęłam już drugi raz dzisiaj ale nie zauważyłeś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mądralocepcja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja będę leciała. A wy może zacznijcie normalną dyskusję, zamiast się wyzywać? Ty przerost też pomyśl nad sobą. Tak, nie jesteś żadnym bogiem :). Trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
przerost formy, jestes takim idiota ze ciebie nie da sie sluchac.> dlatego wyłącz głośniki :D zaraz zaczną się podszywy :D zawsze jak się skrytykuje wiarę w religię smoleńską to żołnierze miłośnie nam panującego atakują przez podszyw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt się nie będzie bił , bo autorka się wkurza bo nikt jej nie rozumie , tylko co jest do rozumienia koleś ją olał , bo stwierdził ,że gada od rzeczy i tyle .. a Ona uważa że ludzie jej powiedzieli że jest mądra , nikt nikomu nie powie słuchaj bo gadasz od rzeczy nara cześć , tylko coś w stylu ale Ty jesteś mądra ... i koniec papapa A autorka dalej się upiera że przecież nigdzie nie napisałam ze jestem mądra i siebie za taką uważam ok ok wyluzuj tylko ZROZUM TO W KOŃCU TO ŻE TY NIE UWAŻASZ SIEBIE ZA MĄDRĄ TO NIE ZNACZY ŻE LUDZIE NIE BĘDĄ CIĘ ODBIERAĆ ZA PRZEMĄDRZAŁĄ !!!ALBO NARZUCAJĄCA IM ZDANIE NAWET O TYM NIE WIEDZĄC właśnie widzę jak odpisujesz na wiadomości tutaj jak arogancko i łatwo się denerwujesz , bo nikt Cie nie rozumie i kółko się zamyka to w Tobie jest problem ,a nie w nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wyżej żegnała się autorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie można generalizować po zawodach, matematyk też może mieć duszę artysty etc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
myślę że bardzo wiele nie pisało.> ja jestem leniem więc jak juzpisałem nie tracę czasu na zastanawianie albo sie ktoś podpisuje albo nei wymaga aby wiedzieć co on pisał a co nie on :D ja nei wierzę w jasnowidzów bo nie mam takiej zdolności. nawet jak się ktoś podpisuje to zdarza mi się kilka osób pomylić a co dopiero jak się nie podpisują :D masz stanowczo zaa wysokie wymagania wobec mojej osoby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krytyka krytyka,miało być miło!!!! zaraz się zlecą pindyy tak czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:52 Przecież ja już napisałam, że rozumiem, że ludzie cechy postrzegają w różnym spektrum. Denerwuję się tylko, bo niektóre osoby tutaj piszące uważają, że to one właśnie mają rację, a to wszystko to są tylko nasze gdybania. Każdy ma swoje czułe ego, ja też, i jak 100 osoba przekonana o tym, że ma rację, pisze, że JESTEM nudna, i w ogóle moje wywody są pewnie jak flaki z olejem bo nie umiem ich opowiedzieć i wszystko jest moją winą, to nie dziwcie się, że się wkurzam :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to o co Ci chodzi?zadaj pytanie to Ci odpowiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
Ty przerost też pomyśl nad sobą.> już biegnę aby się zamknąc w sobie i zastanawiać bo mi gośc tak zasugerował :D strasznie jesteś podatna na opinie innych. kiedyś ktoś mi powiedział ze "sprawiam wrażenie jakbym miał na to wyjebane :D " i zalecam ci moją metodę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz naprawdę lecę, od teraz już będziecie mieć pewność, że żaden post nie będzie chociaż autorki, a na resztę musicie wkurzać się sami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko z Tobą można pogadać ,potrafisz się wypowiedzieć ,najważniejsze nie jedziesz po kims bo wyraził swoją opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najbardziej mnie osłabia jak jest jakaś dyskusja można sobie popisac co się myśli i inne pierdoły a ktoś pyta o co Ci chodziiiiii o g****o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek 121302e901290
A ja właśnie mądrej kobiety szukam. Oczytanej, ciekawej świata, kultury. Najczęściej spotykam, niestety, płytkie kobiety, które głównie zainteresowane są własnym wyglądem, ewentualnie mówią o jakiś promocjach na sushi, jakaś potworność. Duszę się w środowisku, w którym przebywam na co dzień. Najbardziej interesujące osoby poznaję, zwykle, w internecie. Związku żadnego nie zbudowałem, poznałem jednak kilka osób, których mogę nazwać przyjaciółmi. Nie spieszy mi się jednak, jeśli szukamy kogoś na całe życie, za prezent opatrzności powinniśmy uznać to, że nie są nami zainteresowani ludzie, których uznajemy za intelektualnych troglodytów. Zwykle miałem do tego tak, że w tych płytkich ludziach nie było żadnej empatii, byli zapatrzeni siebie do przerażająco dalekiego stopnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolega z inteligencją emocjonalną witamy ,mi tez się nie spieszy,śmierć się zbliża a ja nic :-) czekam,a co,ja mam czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
d teraz już będziecie mieć pewność> pewności mieć nie będziemy :D to jak twoje twierdzenie o bogu że pewnym byc nie można :D no chyba że zmieniasz zdanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chłopak Cię odrzuca, bo jesteś za inteligentna, no to słabo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tez jest słabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przerost będziesz ratować zaraz ,pomine nawet rażącą sprzeczność naszych poglądów i zmuszę cie do ratowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek 121302e901290
Śmierć zbliża się do każdego z nas, niedepresyjna świadomość tego jest bardzo ważna. Nikt, z normalnych (przeciętnych) przedstawicieli naszego gatunku, nie chce być samotnym, a już na pewno nie chcemy czuć się osamotnionymi, ale warto zadać sobie pytanie czy lepsza byłaby dla nas samotność czy życie z kimś, kto nas nie rozumie. Znam osoby, które dziwią się słysząc, że lubię czytać, kiedyś pewien mój znajomy stwierdził "mądrze", że książki są dla tych, których nie stać na komputer. Przerażają mnie tacy ludzie, nie mógłbym być z kimś o takim podejściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
przerost będziesz ratować zaraz ,pomine nawet rażącą sprzeczność naszych poglądów i zmuszę cie do ratowania >nic nie rozumiem a to chyba do mnie. bardziej po polsku proszę bo nie mam talentu do jezyków obcych, do polskiego w sumie też nie :D ale trochę lepiej "po polskiemu" rozumuję jednak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×