Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Faceci mnie odrzucają zgadnijcie za co

Polecane posty

Gość gość
Nie wchodź w związek z praktycznym facetem. Zycie z takim osobnikiem to koszmar. Zero romantyzmu, zero rozwazan na nietypowe tematy, nuda,monotonia i rutyna. Najlepsi do zwiazku sa artysci. Muzycy, plastycy, fotograficy, psycholodzy. Reszta to dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś logiczna,właśnie ,nie można powiedzieć czy cos jest na pewno czy nie ma z sił wyszych ,posługując się samym umysłem,ciągnie Cię bo to naturalne tylko zapomniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz, ja go właśnie za głupiego nie uważam :). Dla mnie to wartościowy człowiek. Właściwie jeden z bardzo niewielu facetów, który posiada zestaw paru cennych cech. No, ale tak - życie z takim "praktykiem" na dłuższą metę będzie męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
oni ci tylko tak mówią, ze jesteś za mądra by znalezc mniej bolesny dla ciebie powód do rozstania ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze ci bedzie pieprzył ,ze męzczyzni sa prosci i nieskomplikowani, lubia obiad na stole i rypanie w lozku. Daj sobie spokoj z takimi prymitywami. Nigdy nie docenia twojej osobowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mnie ktoś rozdrażni to pojade swoimi poglądami dodam krytykę i mam święty spokój ,ten kolega wyżej od wypinania to np. stan pierwotniaka to nawet nie zaczynam kontaktów mogłoby się skończyć na rękoczynach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolezanka ma rację ,ja typowych prostych materialistów już zupełnie nie toleruję w otoczeniu najbliższym ciała,musi być uduchowiony poetycki coś koło tego,tylko tacy ,ewentualnie ktoś tylko bardzo wrażliwy i uczuciowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 152
Oni cie oszukują .. W rzeczywistości robią to dlatego , by się ciebie pozbyć w jakiś sposób ( moze jesteś brzydka ) .Tak naprawdę nie uważają cie za mądrą. To jest gra z ich strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:40 Artyści? Jeden taki był mną zainteresowany, ale potem się okazało, że ma dziewczynę, o czym zapomniał powiedzieć :) ja wyrosłam z etapu zachwycania się artystami, bo każdy człowiek ma i zalety i wady. A artyści właśnie często mają te wady, których też nie lubię. Ja lubię konkrety, w razie kłótni wyjaśnienie tematu, argumenty, krótka piłka, staram się odsunąć na bok emocje, a znam trochę artystów i wielu jest mało konkretnych. Choć niekoniecznie wszyscy :). Ale z drugiej strony zdaję sobie sprawę, że ideałów nie ma. Nie możemy na to liczyć, dlatego ja się staram patrzeć realistycznie. Ale emocje czasami sporo podpowiadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze trafiasz na samych idiotow i zle szukasz? Kazdy ma tam jakies swoje wady i zalety, a niektorzy faceci to chyba maja przerosniete ego i mysla ze maja same zalety... i pewnie ich oniesmielasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawictwo, wprost to mi na żywo żaden z tych facetów nie powiedział tego, natomiast niebezpośrednie oznaki plus opinie innych ludzi coś mogą mówić... Oni się ze mną umawiają na randki i podobam się z wyglądu (jestem uznawana za ładną dziewczynę), a nie znam mężczyzny, który dobrowolnie umówiłby się na randkę z dziewczyną, która nie podoba mu się fizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:48 Ja nie szukam. Mi się ogólnie podoba określony typ mężczyzn, ale niestety często są właśnie zajęci (jak ten wyżej). Tamtych poznawałam w różnych miejscach, czy to szkoła, czy znajomy znajomego, etc kiedyś nawet prosili o numer na ulicy. Akurat nie wszystkim daję, ale dwóm kiedyś dałam, bo wydawali się bardziej sensowni i też nic. A jak miałam 16 lat, to na chatach tematycznych, ale zrezygnowałam z takich form, po tym jak mi wielu fucking friend proponowało. Na forach związanych z moimi zainteresowaniami też mi się zdarzyło. Aktualny jest z rodziny bratowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się nie zdarzyło odrzucenie za moje mądrości " ale możliwe że gdyby ktoś mnie odrzucił to może dlatego że uznałby że łatwo to ze mną nie będzie w sensie nie szybko :-) ,chociaż na takich nigdy nie trafiłam pospiesznych ,dokładnie przyglądam się kandydatom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze potrzebujesz kolezanki, ja tak mam, zarzucam faceta wszelkimi rozwazaniami bo nie mam z kim pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:53 No ja jak ich poznaję to się staram tego właśnie nie robić na siłę :) mam z kim pogadać o takich rzeczach, studia też mi czasem troszkę dają takie możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze za uczciwa jestes, faceci lubia kobiety ktore je wykorzystuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ma podobny problem, za bardzo wylewna jestem, entuzjastyczna, podniecona. I zawsze kicha wychodzi, ucze sie powsciagliwosci ale nie idzie mi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko potrzebujesz kloca na glowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
jeśli weirzysz w religię(jakąkolwiek wiążącą się z bogiem czyli wyłudzaniem szmalu od naiwnych owieczek przez kościół) to ja bym jednak tę mądrość wykluczył :D chociaż to tylko moje zdanie :D wiara w horoskopy,zabobony,bożki,ufoludki czy zamach w smoleńsku w moim rozumieniu tego świata wyklucza ze człowiek jest mądry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przerost ale sa naukowcy którzy dziś odczytują przekaz szyfrowany od kosmitów ,co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:58 ale ja zaczynam być taka później :). I to nie w stosunku do każdego. Wychodzę z założenia, że jak ktoś ma nas lubić, to nie musimy się przy nim hamować :). Kurcze, mam takiego kolegę, on to dopiero jest niestandardowy, gaduła niesamowita, idziesz i gadasz o duperelach, a on nagle Ci wyjeżdża z poważnym pytaniem i to trudnym jeszcze. Czasem ma takie teksty... na studiach szczególnie, profesorzy nawet wytrzeszczają oczy. To o nim dopiero byście powiedzieli, że głupi jest, bo się nie dostosowuje :). A grono podobnych do siebie znajomych i dziewczynę ma, zero problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przerost a te znaki w zbożach to uważasz że kosiarką ktoś zapyla nocami? tak z ciekawości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:59 Czytaj i jeszcze raz czytaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przerost chodz tutaj,odpowiadaj na pytania chce poznać co masz w głowie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ja mam inaczej :D. Bo właśnie moim zdaniem ignorancją na równi z wierzeniem jest twierdzenie, że NA PEWNO nic nie ma. Nie mamy odpowiednich danych, żeby móc o tym na pewno wyrokować. A standardowi ateiści właśnie często mają w sobie butę i przemądrzałość, czego osobiście u ludzi nie lubię. A mam nieprzyjemność studiować z dość pokaźną liczbą osób, które właśnie takie są (i to nieważne, czy ateiści czy nie :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeeerost kici kici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet najgłupsza kobieta potrafi wodzić za nos najinteligentniejszego mężczyznę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też wychodze z takiego założenia, ale to jest nieskuteczne jesli idzie o złowienie faceta. Łowienie faceta to w ogóle ścisle sformalizowany rytual. Trzeba sie trzymac zasad, tak mi się wydaje, odkrywać sie powoli, stosownie do okolicznosci i nigdy nie dać sie poznac do końca. Ciągle go zaskakiwać na różnych polach, w różnych sytuacjach. Ciągła kontrola nad byciem nieprzewidywalną. Przy facecie nigdy nie mozna byc szczerą ze soba, ciagle go trzeba zaciekawiać i mobilizowac do myslenia i rozwiazywania zagadek. Dlatego mam hujowego, praktycznego faceta przy którym więdne. :) Oni są jak dzieci, mają tylko wymagania, zwłaszcza tacy,którzy mają powodzenie. Nie odpuszczą Ci zadnej pomyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wiem,bo mnie przerost w ogóle nie słucha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerost tresci nad forma
tak ja wiem ze w biblii każde zakodowane zdanie można odczytać ale co w tym dziwnego że z tysięcy liter można wybrać dowolną frazę ? podejrzewam że ci naukowcy też na tej zasadzie coś tam odczytują. nie wiem o czym piszesz wieć cięzko mi się odnieśc mogę tylko zgadywać. poza tym bycie naukowcem bardzo często nie dowodzi niczego poza tym że ktoś lubi się uczyć albo nie ma innego pomysłu na siebie. powoli naukowcami zostają eksperci od malowania paznokci bo takie kierunki cieszą się powodzeniem to i naukowcy są w fazie produkcji i co w związku z tym ? też będziesz się zastanawiać że manicure francuski pozytywnie wpływa na samopoczucie bo ktoś napisał na ten temat rozprawę ? moim zdaniem masz dużo wolnego czasu i zastanawiasz się nad głupotami, które kompletnie nic nie wnoszą i wbrew temu co myślisz wcale twojego obrazu świata nie poszerzają. to jak zastanawianie się co się wydarzy w kolejnym odcinku m jak miłośc. tak jestem nudny bo praktyczny i konkretny pewnie dlatego tego nie rozumiem :D zdaję sobie sprawę ze swojej ułomności :D i też nudziłoby mnie jakby mi ktoś godzinami opowiadał o czymś co ja uznam za nudne. chociaż moim zdaniem jak ktoś jest interesujący to i o nudnej rzeczy interesująco opowie i może tu jest problem, że ich męczysz swoimi rozterkami etc. bo to np. nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×