Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

W czasie seksu oglądam Ukrytą Prawdę

Polecane posty

Gość gość

Witam Was serdecznie. Mam 23 lata i od roku jestem w związku ze wspaniałym człowiekiem. To bardzo sympatyczny i ogarnięty mężczyzna. Jednak nasze życie erotyczne nie satysfakcjonuje mnie. Nie czuję prawie wcale jego penisa. Zmuszam się do seksu, by nie było mu przykro. Zazwyczaj on na mnie leży, a ja w tym czasie oglądam "Ukrytą prawdę". Druga pozycja to na jeźdźca, ale też niewiele czuję, więc staram się szybko kończyć. Jeszcze zdarza się na pieska. Przy poprzednich facetach odlatywałam, a tutaj nic nie czuję. Coraz bardziej mnie to frustruje i nie wiem co robić. Zaproponowałam by znalazł sobie kochankę, jednak on odparł, że woli już sam się masturbować. Uprawiałam seks z wieloma facetami i wyrabiam normę za kilka przeciętnych Polek. Niestety mój aktualny partner wypada na ich tle najgorzej ;( W sumie to już zapominam jak to jest i seks mógłby dla mnie nie istnieć, wolę masturbację. Jak rozwiązać ten problem? Czy to do wyćwiczenia? Czy przyzwyczajać się do samozaspokajania? Proszę o wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×