Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy są tutaj kobiety po 30tce, 40tce które nie mogą

Polecane posty

Gość gość
Wiesz co? Napisałam tu ponad 40 letnią...ale nie napisałam ile ponad?? A Ty mi że dwa lata różnicy.. :( Myślałam że napisałam swoj wiek, ale wtopa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem bo znam się na żartach :-) ale opisałem się całkowicie prawdziwie. Może gdybyśmy się postarali to kiedyś byłoby nam dane razem tą kawke wypić i skosztować Twojej szarlotki? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjaciółmi będziemy, ok? :) Możesz mieć starszą przyjaciółkę? Będę Ci doradzać w sprawach sercowych...;) Kawę będę parzyć....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cofnij się na tamtą stronę (1), bo wtopa jest.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a ile ponad tą czwórką jest? . wiek nie jest aż tak bardzo istotny, ważne jeśli jest przyjaźń, szacunek itp. A kilka lat w tą czy w tamtą nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawie sześć :( Ale wiesz.. jak wszystkie 40 plus, to ja na jakieś 10 lat młodziej wyglądam! (hihi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile mnie to teraz nerwów kosztuje.. :( ehh :( Ja dźwigałam już tornister na plecach i abecadło miałam w jednym paluszku... Ty na świat dopiero przychodziłeś... :( Ale w sprawach sercowych będę doradzać :) Kawę zaparzę i matką chrzestną mogę zostać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokój, przecież to nie tragedia, taka różnica no chyba że Ciebie to razi bo mnie wogóle :-) . już za chwile ja też będę miał 40. Jest pełno par z taką różnicą wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze Ci powiem (tak od serca), że to nie jest mała różnica :) Dla mnie przynajmniej nie jest. Wiem, że się mawia miłość nie wybiera, albo miłość nie liczy lat... albo coś tam, coś tam.. ;) Ale życie jest życiem i już :) Mam koleżankę, która od wielu lat ma o 13 (!) lat młodszego mężczyznę. Fakt, ona się trzyma.. a on zawsze wyglądał dojrzale.. i na rękach ją nosi :) ale różnica jest ogromna i zawsze ją "podziwiłam" że na coś takiego poszła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze jeśli ludzie się rozumieją, są do siebie podobni i jest im razem dobrze i nie ma się czym przejmować jeśli kobieta jest troszke starsza. Dziś muszę już iść spać. Może spotkamy się tutaj jutro?? , może wymienimy się meilami? I porozmawiamy poza forum??? . co Ty na to? , zastanowisz się nad tym? . Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co? Nie mówię tego teraz o naszej rozmowie i w ogóle nie wymądrzam się.. ale to że zbliżasz się do 40, to dla mężczyzny nie jest tragedia i nie "działaj" nigdy pośpiesznie, bo "pasuje" kogoś mieć :) Jak mieć, to na prawdę kogoś wartościowego, kogoś kto będzie Ci się podobał pod każdym względem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok :) Jak to się mawia, prześpię się z tym... :) Dobranoc i do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a tutaj tylko siedem dobrych lat. Jesteś jeszcze młodą kobietą a ja jestem spokojnym facetem. Oczywiście nic nie musi być na już ale porozmawiać zawsze można. Jeszcze raz dobranoc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skosztuj mojej szarlotki tylko zdejme majteczki a ty przyszykuj widelczyk/ bedzie z gałeczką smietankowych lodów, bo wiesz, ona jest na ciepło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo, jesteś?? . a dlaczego Twoja koleżanka miałaby nie pójść na coś takiego skoro jest szczęśliwa! , gdyby na to nie poszła byłaby nieszczęśliwa więc wybór jest prosty! . I jak się spało? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry wieczór :) jesteś może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jednej chwili napisaliśmy post :) Spałam trochę kiepsko, strasznie u nas wieje od kilku dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przeszkadza Wam, ze czyta Was dużo obcych ludzi...Popiszcie sobie prywatnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość wyżej chyba ma racje. Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma problemu, możesz tu podać adres? Odpiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że tak będzie wygodniej i prywatniej. Zaraz coś założę i podam. Daj mi chwilę ;-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, poczekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oto adres. vlf150@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doszedł próbny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×