Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czemu kobiety po 30 rzadko mają piękne,długie włosy?

Polecane posty

Gość gość
Oj tam oj tam, jeśli się o nie dba to włosy zawsze wyglądają dobrze! Kosmetyki, dieta to sposób na piękne włosy. Nie trzeba być geniuszem żeby to wiedzieć :) Chociaż fakt 30+ to już zazwyczaj albo po ciąży albo w czasie. albo po trzech... różnie to bywa, włoski wypadają, niszczą się. Z takich nowości na rynku to polecam spray do zagęszczania włosów Volume Hair Plus. Uzywam jak wychodze na impreze itp przyda sie każdej z problemem cienkich, rzadkich włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tam oj tam, jeśli się o nie dba to włosy zawsze wyglądają dobrze! Kosmetyki, dieta to sposób na piękne włosy. Nie trzeba być geniuszem żeby to wiedzieć :) Chociaż fakt 30+ to już zazwyczaj albo po ciąży albo w czasie. albo po trzech... różnie to bywa, włoski wypadają, niszczą się. Sama coś o tym wiem :) Z takich nowości na rynku to polecam spray do zagęszczania włosów Volume Hair Plus. Uzywam jak wychodze na impreze itp przyda sie każdej z problemem cienkich, rzadkich włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo pewnie brały lub biora tabletki antykoncepcyjne a od tego wlosy potrafia wypadac. albo maja problemy z tarczyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nie zapuszczaja włosów bo w krótkich jest wygodnie ale czy kobieco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo wiodły przez ostatnie 10 lat taki tryb życia, że wszystko sie posypało, łacznie z włosami, i pozostało już tylko je ściąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długie, ładne włosy to symbol kobiecości. Każda która nie ma gęstych ładnych włosów będzie chrzanić że w pewnym wieku " nie wypada". Prawda stara jak świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety którym nie chce się dbać i włosy mają krótkie. Moja kumpela ma krótkie. W sobote ułoży po myciu fryzurkę i żele, lakiery da i cały tydzień do następnej soboty są ok, tylko palcami trochę poprawi. Ja natomiast mam długie włosy i myje je codziennie ale nie myślę scinac bo tak wygodnie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 35 lat i włosy do ramion - grube, gęste. Miałam dłuższe, ale źle to wyglądało - nie lubię i nie umiem robić jakiś koczków, upięć (tyle mam tych włosów, że ciężko je czymś spiąć), chodzę w rozpuszczonych i dłuższe wyglądały po prostu nieporządnie, jakbym była zaniedbana. A takie do ramion to już jakaś fryzura jest, zwłaszcza, że ładnie się same z siebie układają. Kobiety często wolą też krótsze włosy, kiedy muszą je farbować - a ciemne zaczynają siwieć szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego faceci wolą młodsze. Cała tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam hashimoto i wlosy dlugie ale cienkie strąki z zazdroscia patrze na mlode dziewczyny z długimi gestymi i lsniacymi włosami. ale ja juz mam 29 lat teraz bede tylko brzydnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego faceci maja zakola i przezedzone wlosy? czesto tez brudne, fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie dziewczyny, nie dawajcie Polakom, nie dawajcie d**y Polakom. No bo co te brudasy mogą wam zaoferować prócz tych ich obwisłych brzuchów, obślizgłych ciał i śmierdzącej spermy i śmierdzącej japy. A taki Murzyn albo Arab? A, to jest co innego dziewczyny słuchajcie. Zazwyczaj jak przyjeżdżają do Polski Murzyni albo Arabowie to są ludzie z zamożnych rodzin z Afryki czy tam z Arabii właśnie, wykształceni, tak więc wiecie, oni mogą Wam coś zaoferować, jakiś awans cywilizacyjny, a Polacy co Wam mogą zaoferować? Podarte gacie i te ich śmierdzące mordy? A Murzyn czy Arab słuchajcie, ciała mają napięte, oni wyglądają jak dzieła Fidiasza, jak Apollini, rozumiecie? Same mięso na nich, skóra napięta, pory niezatkane, pachną świetnie. Jak się Arab albo Murzyn nawet nie umyje przez miesiąc to, Polak to śmierdzi zaraz po umyciu, a Arab czy Murzyn zawsze pachnie takim piżmem jak jest brudny. Tak więc dziewczyny nie dawajcie Polakom, bo białasy to śmiecie, dawajcie czarnym, dawajcie Arabom. Tak więc wiecie, i dzieci będą ładniejsze, i te ich zęby, i w ogóle, i siła fizyczna... przecież taki Arab czy taki Murzyn to Polaczka napie**oli i Polaczek nawet nie będzie wiedział gdzie on ma spie**alać, zniszczy białego śmiecia błyskawicznie. Ja wiem, bo sam jestem czarny, tak więc dziewczyny nie dawajcie Polakom, dawajcie tylko czarnym i Arabom, to jest po prostu przyszłość dla Was, rozumiecie? A najlepiej jakby te s*******ny białasy się na to patrzyły, to dla nich będzie taka męka, że jak ten czarny czy Arab śmie Was brać od tyłu, ale ja wiem że Wy to lubicie, dlatego dziewczyny jeszcze raz: nie dawajcie białym śmieciom, dawajcie czarnym i Arabom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koniobijca sie odezwal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za idiotka to pisze Ja mam 35 wyglądam jak 25 a włosy mam do pasa ciemne gęste. Brednie wypisujesz że szok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaa wygladasz jak 25 lat china z tylu! buhahahah stara rura juz jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraVIP
oj nie zgodze się. ja mam 35 lat i mam cudowne włosy. długie, miękkie i wytrzymałe. ale nie powiem, staram się o nie dbać, nei suszyć za często, spać w związanych w warkocza, stosować szmapon i maskę regenrującą od seboradinu, na którą moje włosy najlepiej reagują;) jak dla mnie to wymaga czasu i poświęcenia, tak samo jak z cerą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo nie mają na to czasu,a poza tym jak jeleń jest upolowany to już można ściąć bo już się nie wymiga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co śpisz w warkoczu? przecież to niewygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to po co,do łózka tylko rozpuszczone albo szczególna okazja ,a tak schowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNika
najlepsze sa te 20-tki i 30-tki z 3 wlosami na krzyż ale do pasa. zenujące. Malo która ma zadbane włosy. Ja mam ktrótkie jak Hally berry i jestem stara baba 36 lat ale krótkie mam od mlodzieńczych lat bo tak mi najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać że masz obsesję ale nie martw się. Wystarczy zgłosić się do psychiatry. Trzeba jednak zrobić pierwszy krok bidulku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
36 to juz faktycznie stara baba w PL. Emerytura w wieku 46 lat. 56 juz trumna. hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dddddd ddduuuu ddduuuupppp duuuuppppaaaa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiscie mam 35 lat i wlosy do polowy plecow,geste i nie zamierzam skracac ze wzgledu na wiek. Fakt ze z dlugimi wlosami wiecej problemow ale krotkie wlosy sa rzeczywiscie niekobiece. A opinia ze zamezne kobiety z lenistwa scinaja wlosy do mnie tez nie pasuje. Jestem mezatka od 14 lat i wlosow skracac nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo w Polsce po 30 ludzie się szybko starzeją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo są już starowinkami ( W PL)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się wlasnie nie podoba że teraz wszystkie mlode takie kudłate jak hipisi, zamiast pleców tylko ściana włosów, u każdej, to nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja spotkalem kolezanke z liceum, wtedy miala krotkie wlosy, dzisiaj długie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×