Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czemu kobiety po 30 rzadko mają piękne,długie włosy?

Polecane posty

Gość gość
21:03 nie masz dziecka to się nie odzywaj i nie nazywaj nikogo leniuchem bo sama możesz zostać nazwana egoistka,która widzi tylko czubek własnego nosa. Jesteś dziecinna i niedojrzała,ty ciasna pochwo ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ot i przyklad kobiety z klasa takiej to i dlugie wlosy by nie pomogly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.09 Dzięki za uznanie:),ale naprawdę myślisz, ze warto się jakoś szczególnie przejmować marzeniami onanisty o długowłosej d....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:03 Jak ja lubię kiedy bezdzietne udzielają młodym mamom rad wszelakiego rodzaju ;-D W koczek to ty sobie zawiąż móżdżek aby go nie zgubić,bejbe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze mezczyzna bedzie pozadal kobiety z wlosem co najmniej do ramion, ew. za ucho. krotkie fryzury = kobiety rabia sie na wlasne zyczenie aseksualne. facet chce kobiety a NIE DRUGIEGO CHLOPA z pissda i cyckiem. czy widzieliscie by "profesjonalistki" nosily krotkie wlosy? kazda zarabiajaca cialem o tym wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zazdrosnice co mają trzy włosy na krzyż krzyczą żeby inne też sciely bo im żal. Ja mam długie i będę miała a jestem mamą 17 latki. A zazdrosne mamuśki co są nieporadne i zle zorganizowane i nie potrafią odpowiednio zadbać o siebie niech zazdroszczą ze są kobiety które mają czas na wszystko na prace dom i wyglądają jeszcze do tego pociągająco. Długie włosy to atrybut kobiecości i noscie kobiety długie włosy jak są piękne bez względu na wiek.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro stare babcie noszą koki i tak często przedstawia się babunie, z kokiem na czubku głowy, to czemu kobieta po 30 nie może mieć włosów do pasa, serio nie kumam. Ja nie lubię krótkich włosów, nie wiadomo jak się uczesac. A z długimi włosami to i koki, i warkocze, najróżniejsze upiecia. Jedyny problem taki ze wszędzie się znajduje te długie włosy i to bywa wkurzajace. Mimo dokładnego szczotkowania i tak zawsze jakiś dlugasny włos znajdzie się na bluzce czy spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubie dlugie wlosy u kobiet dojrzalych ale nie cierpie kiedy sa zawsze albo najczesciej spiete, bo tak wygodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie znosze grzywek przy dlugich wlosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ufff jak dobrze, że mam kobietę o 10 lat młodszą(ja wyglądam sporo młodziej). Ma piękne, długie włosy. :) Chociaż poprzednia była starsza ode mnie o 5 i też miała długie włosy (kręcone, czarne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mizantropia odraza :) już Cię kocham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.44To nie jest kwestia zorganizowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długowłose panny są NAJLEPSZE!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
!!!!!!!!!!YES!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie się podobają długie i spięte w taki troche niedbały kok, jak od paru lat jest modne. Fajnie wygląda jak ktoś ma gęste i kręcone wlosy i nosi taki koczek. Nie każdemu jest dobrze w rozpuszczonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co miec dlugie kiedy ciagle sa w koczku albo zwiazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie, że są też zabiegi poprawiające wygląd i gęstość włosów: np. Mezoterapia igłowa lub mikroigłowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosta odpowiedz na temat: Czesc kobiet odkrywa ze ma cienkie wlosy ktore wygladaja idiotycznie gdy sa dlugie Czesc kobiet nie ma czasu na suszenie i modeliwanie. Wola kazdego dnia te extra 30 minut pospac Czesc kobiet ma serdecznie dosyc tych kudlow w sexie :) gdysie zaczepiaja o cos tam ;) albo wlaza pod kolano czy lokiec :) Ogolnie, wielu facetow z wypacykowana lala z dlugimi lokami narzeka na sex...No coz, moze pojda po rozum do glowy :) Czesc kobiet wyglada fatalnie w dlugich wlosach, nie ma do tego rysow twarzy. No soory, w wieku 60 lat, dlugie siwe wlosy wygladaja jak u czarownicy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cóż jak ktos ma przecietne mysie włosy to po co ma je hodować??? ja i moja siostra mamy naturalne gęste blond włosy i mamy po 30 lat,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu faceci po 30 lysieja i maja zakola? Do tego grube brzuchy zapadniete twarze zmarszczki? A nie rodzili. To jest odpowiedz czemu kobiety wola mlodszych przed 30 do tego maja twardsza erekcje i wiecej moga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tą twardszą erekcją u młodych to nie do końca prawda. Coraz mniej testosteronu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krótki są wygodniejsze patrzą na wygodę a nie żeby się facetom podobać maja seksapil w tyłku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo niektore kobiety po 30 mentalnie to juz stare baby. Dziecko, praca, zero dbania o siebie. W wolnym czasie to ogladanie seriali i jedzenie. A za pare lat zdziwienie, ze maz ma mlodsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam gęste włosy,ale scielam zupelnie na chlopaka,bo za diabla nie chce byc laska a la te wypinajace usta i strojace dziwne pozy lalki z tv i nie tylko,co ciekawe akurat mojemu mezowi bardzo sie podoba ta moja fryzura,choc scielabym nawet gdyby nie,najwazniejsze ,ze mi sie podoba ,a na uznaniu innych mi nie bardzo zalezy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nigdy nie mialam pieknych wlosow bo mnie natura skrzywdzila, jestem po 30 ce ale mam dlugie i o nie dbam, sa ladne ale piekne nigdy nie beda chocbym nie wiem co z nimi robila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie 30 stuknęła w tym roku ;) Myślę, że życie na wysokich obrotach, brak czasu, zła dieta itd itd Po prostu czasami się nie chce ;p chociaż odkąd jestem mamą zauwazyłam, że wystarczy regularna pielęgnacja i wizyty u fryzjera i naprawdę można mieć piękne długie włosy do setki ;D osobiście stosuję szampony ziołowe i moje nowe odkrycie Revitacell. Z racji tego, że mając czarne włosy zamarzył mi się blond no to zostałam z sianem :( stosuję trochę ponad dwa tygodnie i juz są efekty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie 30 stuknęła w tym roku ;) Myślę, że życie na wysokich obrotach, brak czasu, zła dieta itd itd Po prostu czasami się nie chce ;p chociaż odkąd jestem mamą zauwazyłam, że wystarczy regularna pielęgnacja i wizyty u fryzjera i naprawdę można mieć piękne długie włosy do setki ;D osobiście stosuję szampony ziołowe i moje nowe odkrycie Revitacell. Z racji tego, że mając czarne włosy zamarzył mi się blond no to zostałam z sianem :( stosuję trochę ponad dwa tygodnie i juz są efekty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój kochanek też mówił, że lubi u żony krótkie włosy xD Ja mam długie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mlody kochanek moze 3x na wieczor. A facet po 30? A juz po 40 masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×