Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czemu kobiety po 30 rzadko mają piękne,długie włosy?

Polecane posty

Gość gość
a faceci lysieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jest moda na dlugie wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ścinają włosy, żeby faceci woleli młodsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jakiś pomysł jak te długie włosy pielęgnować żeby były ładne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz co to łysienie androgenne ? Dlatego tyle kobiet i facetów łysieje po 30tce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego że mam je słabe całe życie.tzn.nie mam żadnych prześwitów czy łysych placków, ale dla mnie gęste włosy warte zapuszczania to są takie że ciężko je objąć palcem wskazującym i kciukiem.ile kobiet takie ma? 5 %?nie więcej.reszta zapuszcza na siłę .widzę przeważnie na ulicach takie mysie kitki i się zastanawiam po co one je zapuszczają skoro są takie liche.sama mam włosy za ramiona i to jest maksymalna długość dla moich nie za gęstych włosów.nic na siłę.oczywiście gdybym miała gęste włosy to nosiłabym je może nawet do pasa, ale to tylko moje marzenia.nie będę się wygłupiała i nosiła długich skoro według mnie są za cienkie.fryzura musi być być dobrana do gęstości włosów.nie ma nic gorszego jak długie mysie ogonki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam większość co ma piękne długie włosy.... Ale wiekszosc to przed 30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba smarować olej kokosowy na włosy. Ale kobietom po 30 tego się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość kobiet ma bardzo liche cieniutkie włosy. Widuję dużo młodych dziewczyn z tragicznie cienkimi włosami, a długie do tyłka. Wygląda to okropnie. W pewnym wieku człowiek ma więcej samokrytyki stąd może mmiej 30stek, które takie 3 piórka zapuszczają do granic absurdu. Czasami też widuję kobiety z bardzo zniszczonymi farbowaniem i brzydkim kolorem- jakbym coś takiego miała to bym to scieła natychmiast i zaczęła od zera, a te dumnie noszą rozpuszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm ja mam 32 lata i włosy za pupę. Nie rozumiem dlaczego miałabym obcinać, nie podcinam nawet końcówek, bo się nie rozdwajają (może to kwestia genów?). Fajnie jest mieć bardzo długie włosy, to taka charakterystyczna cecha wyglądu, ludzie cię przez to pamiętają, nierzadko zaczepiają mnie na ulicy, że mam fajne włosy (faceci, laski, nawet starsze babcie). Obcinanie włosów "bo tak wypada" to moim zdaniem totalna głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do gęstości, to też nie zgodzę się, że trzeba mieć bardzo gęste włosy do zapuszczania. Jak są zadbane i mają ładny kolor, to nawet mniej gęste wyglądają dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj za długie, rozpuszczone przeszkadzają a związane nadają ciotkowatego wyglądu, uprawianie sportu praktycznie wykluczone ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli cały czas farbują/ rozjaśniają włosy, to po 30 40 i dalej, mają je zwykle w opłakanym i nie ma co zapuszczać poza tym niejednej już zupelnie nie pasują takie strąki . 30 z włosami dłuższymi niż do łopatek wygląda tragicznie a co dopiero starsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
A moje wlosy to moj atut:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest odpowiedź dlaczego faceci wola młodsze-długie włosy... Ale np na Ukrainie to młode i starsze Ukrainki mają lepsze włosy niż Polki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli lepiej poznawać 27 latkę niż 31 latkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy..jeśli jesteś facetem to po 30 już masz przerzedzone włosy o ile jeszcze masz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z pawlikowskiej zrobiła sie duda. Szkoda bo milon razy lepiej było jej w długich. Nawet jak smęciła to chciaż można było popatrzeć teraz już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KMX
Dnia 6.05.2017 o 22:19, Gość gość napisał:

Najdłuższe jakie miałam w życiu to do połowy pleców, chyba w podstawówce. Od liceum raczej mam średnie. Zawsze wolałam średnie, krótsze, bo długie mi się kołtuniły, słabły, miałam wrażenie że mam ich mniej. Albo zaplątują się w szaliki, zwisają i nic to nie ułatwia, jestem raczej pragmatyczna niż taka kobietka co zniesie wszystko byle zadowolić facetów.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej to chyba po prostu wygodnictwo. Faceta większość z nich już złapała, więc już nie muszą nikogo czarować pięknymi długimi włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

U wielu kobiet po trzydziestce włosy nie są już w tak dobrym stanie jak u nastolatek, choćby farbowanie robi swoje, ale nie tylko, po prostu z wiekiem włosy, tak samo jak całe ciało, zaczynają wyglądać coraz gorzej. Na długich włosach bardziej widać jak są w złej kondycji, więc lepiej wtedy ściąć niż to niepotrzebnie uwydatniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

e każdej kobiecie pasują długie włosy do pasa.

Niektóre kobiety  włosy,i takie wyglądają lepiej jak są krótsze.

Włosy muszą być przede wszystkim zadbane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Testowski

Dlatego się przyjęło, że młodsze kobiety są atrakcyjniejsze... Przez długie włosy.

Nie pomoże puder i róż... kiedy duuupa stara już.

Lepsza przeciętna 25 latka z długimi włosami, niż zadbana 35 z krótkimi.

To i tak ta 25 będzie mieć większe powodzenie.

Aczkolwiek moja była miała 23 lata miała krótkie włosy, zawsze miała liche, a obecna ma dziewczyna ma 30 a ma bujne, kręcone czarne włosy (ale nie ma Polskich korzeni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Bardzo ładne sa takie włosy, a gdy widze ich piersi to zawsze poprawiają mi humor i samopoczucie. Jesteście kochane, sa zawsze takie przyjemne i miłe w dotyku. ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

może pogadajmy jak wyglądają panowie po 30 z zakolami i brzuchem 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 33lata o bardzo długie i gęste włosy.  Sięgają do pupy. Zdarzyło mi się, że ktoś pytał czy moje.  Regularnie farubje i podcinam końcówki.  Są miękkie i lśniące.  Uważam, że to duży atut.  Nie rozumiem osoby, która uważa, że starszym osobom nie wypada nosić długich włosów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxx

Bo w Polsce jest dużo stereotypów... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Mam 45 lat piekne geste włosy do pół pleców dbam o nie i nigdy w zyciu bym ich nie sciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość speeeejssssss

Bo są stare już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To raczej kwestia genów nie wieku. Mam ciocię, która w wieku 45 lat ma bardzo gęste i piękne włosy do połowy pleców.

Myślę, że po prostu wiele kobiet ścina włosy, nie dlatego, że są słabe, ale z wygody i uważają, że w pewnym wieku juz nie wypada nosic długich. Co jest bzdurą bo właśnie krótkie postarzają. Ok, w pewnym wieku włosy do pasa wygladają dziwnie, ale np. do łopatek? To nawet po 50-tce można takie mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×