Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest szansa na obniżenie alimentów na córkę ?

Polecane posty

Gość gość
Olympian dziś -> w jakiej kwestii byś pytał znajomych? W kwestii ojcostwa?? Myślisz że któryś ze znajomych sie przyzna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19'45, nic nie wiesz o realnym życiu (np.opiekunka do dziecka,żeby móc pojsc do pracy po rodzicielskim,gdzie jest praca zmianowa to wydatek min.800 zl.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różne dzieci różnie jedzą? Żyją w innych światach? Alimenty powinny być ustalane takie same dla wszystkich jak najniższa krajowa, tyle na 3 latka, tyle na 6 latka, tyle na 15 latka. Tak by mogło dziecko normalnie żyć, nie wegetować ale też nie pławić się w luksusach. I powołana instytucja która i sprawdza czy drugi rodzić tyle samo a inwestuje w dziecko.W pełnej rodzinie jak ojciec zacznie zarabiać 10 tys to ⅓ oddaje dziecku? Nie. Jest indywidualna sprawa rodziców czy dają dziecku drogie prezenty. I wtedy ten prezent na 100% dostanie dziecko a nie tak jak pieniądze w ręce matki która nie wiadomo na co wyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do opiekunki za 800zl, oddaj dziecko pod opiekę ojcu a nie obcej babie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli najniższą krajową na rękę wynosi 1450zl to jeśli oboje rodzice pracują i to mają 2900 dzielimy to na 3 (jedno dziecko) to wychodzi 966 zł na osobę, nasze państwo określiło już ile wystarczy do życia, przy dwójce dzieci wychodzi jeszcze mniej. Więc jakim ujem alimenty mają być większe? 500 od rodzica to max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20'45, a jak on nie będzie pracowal to z czego wyzyje on,nie wspominając o dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mieszaj prezentow do alimentów bo to osobna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To właśnie pisze że tyle samo dla każdego dziecka w tym samym wieku a nie wielkie alimenty bo na prezenty już nie starcza, alimenty będą normalne to i prezentów będzie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko ma 11 lat. Codziennie jedzie tramwajem do szkoly, do domu i na trening (z przesiadka). I mieszkamy w krk takze male miasto to to nie jest. Moja corka jest dojzala i wie jak sie zachowac. Np w tramwaju siada tylko na pojedynczych miejscach albo stoi, zaden pedo dziad nie bedzie kolo niej siedzial. Jak jest pusty tramwaj i tylko jakis wlasnie dziad siedzi to siada z przodu, kolo kierowcy i kolo drzwi. W te wakacje jechala sobie pociagiem do dziadkow i na pewno pojedzie busem wlasnie do Niemiec, do mojej mamy. Jeszcze nie wiemy czy pojedziemy wszyscy ale corka z bratem (13 lat) napewno. Ja ich do busa wsadze, mama ich z busa odbierze, nwm jaki problem. Chyba jestescie jacys p**dolnieci. Przeciez on jej nie chce wyslac kuzwa do Ameryki promem tylko glupim busem do NIEMIEC. Popatrzcie na jakas mape kuzwa, Niemcy to ten taki fajny kraj tuz obok Polski. Tak na lewo. Nawet mamy z nim wspolna granice! Szok nie, wcale nie tak daleko. Puknijcie sie. 11 lat to wiecej niz wam sie wydaje. Dzieci teraz szybko dojrzewaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu 19.10 to paskudne dziecko skończyło politechnikę,ma bardzo dobrą pracę i starego cała głęboko w d***e. Nic dla niego nigdy nie zrobił i nie ma na to żadnego wytłumaczenia. Jak ja matka taka wredna to czemu ten super tatuś w pozwie oddał mi dziecko dobrowolnie nigdy nawet nie ustalając sobie sposobu kontaktów z dzieckiem. Są Ojcowie i ojcowie celowo dla gnid z małej litery. Jak najbardziej jestem za powstaniem czegoś na wzór tabeli Dusseldorfer. Lecz w Polsce to nie przejdzie bowiem należało by po prostu zająć się szarą strefą. Ukrywanie dochodów osób płacących bądź nie jest zjawiskiem nagminnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego popuściłaś szpary takiemu ..ujowi? Myślisz że te ..ujowe geny nie przeszły na tego sooper wykształciucha, który ma "starego cała głęboko w d***e"? Coś w tej twojej "rodzinie" mocno ..ujem wali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma piernik do wiatraka??Co ma moja osoba do tego jakim ktoś jest ojcem??? Ja mogę być najgorszą mendą a jak ktoś chce być ojcem to nim jest. Ja tam mam to w c***u podobnie jak dziś syn. Zgadnij dlaczego??? Może naleźało być ojcem gdy był na to czas. Ja tam jestem dumna z tego wykształciucha. A on krzyż mu na drogę Źycie to zweryfikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabela z Duseldorfu też nie jest dobrym rozwiązaniem, wogole nie powinno się brać pod uwagę dochodów bo jedni zawsze będą mieli najniższą stawkę a drudzy znów płacić cholendarne alimenty. 18 stawek alimentacyjnych zwiększających się rok po roku. Nikogo wtedy nie obchodzi szara strefa, ma mieć i tyle, a jeśli ktoś będzie zarabiał 50tys to też nie będzie ukrywał dochodów bo my ściągną ustalona stawke na dziecko a nie tyle ile chce mamuśka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.11.21 19:45 Skąd mi przyszło tyle ? Ponieważ i tak płacę dużo, mało kto nawet płaci 700. Po drugie dziecko jest dwóch rodziców, więc oboje ponoszą takie same koszta, czyli wychodzi w sumie 1400zł jak matka dołoży drugie 700, będzie jej ciężko udowodnić, że wydaje na utrzymanie 2800zł. Oczywiście, że w Polsce mniej zarobię, raz, że tu są złotówki, czyli już 4 razy mniej, dwa, że tutaj ciężej jest ze wszystkim. X Sorry ale jak matka jest z dzieckiem 24/7 to ona wykonuje cala prace przy dziecku,nocne wstawanie,gotowanie,pranie,opieka,odprowadzenie do prz dszkola,szkoly,itd.Ojci c ma glowe wolna,da kase i czasami spotka sie z dzieckiem i tyle a matka jest od czarnej roboty.I dlatego facet nie wnoszac wkladu wlasngo w czynna opieka nad dzieckiem powinien placic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok jeśli ojciec nie chce zajmować się dzieckiem, ale jak ojciec chce by córka była z nim nawet dwa tygodnie miesięcznie a matka nie pozwala? To tak jak byś na siłę skosiła mi trawnik bez mojej zgody i zarządzała zapłaty! Ja mówię że sam to zrobię a ty na siłę chcesz coś zrobić za mnie i zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam rozwodników , tych przed i juz po. Pewnie wielu z Was ma problem z masturbacją,waleniem pałki itp. Masz problem z masturbaacją , ciągle walisz kapucyna ? Twój drągal już nie domaga, wejdź na EROFLIRT24.PL tylko dla osób powyżej 25 roku życia. Serdecznie polecam mi ta strona pomogła masakrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×