Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę.... archiwum07

Polecane posty

Gość gość
21;39 popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.39 nie popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona_snem dziś Amok smiech.gif I rzekl czlek do Wszechswiata: Panie,ja istnieje"! '"Jednakze-odparl Wszechswiat-ten fakt nie wklada na mnie zadnych zobowiazan" x x Rozumiem, że to wszystko na co cie stać w ramach przeprosin za nieuprawnione oskarżenia i przezwiska ? Ok. Lansuj się dalej .. na forum ;) ;) Ciekawe czy jesteś z tych, że jak już uwierzysz że nie masz jednak do czynienia z shatynem to uznasz swój błąd i przeprosisz. Stawiam na to że będzie ci po prostu wstyd i będziesz brnąc dalej w swoich urojonych podejrzeniach. Taki typ i taki urok ;) Przyznam że nie spotkałem się z czyms takim, jesteś więc osobliwym przypadkiem. Ale to raczej nie komplement ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otulona... Wiele razy pisałem co myślę o tobie i mogę to powtórzyć. Wg mnie jesteś głupia, mało inteligentna, masz ograniczony bardzo zasób wiedzy ale jesteś sprytna, wygadana itp. (Dodam... Mam wiele takich znajomych a więc to co napisałem nie "kasuje" cie w moich oczach. Jedni są mądrzy a inni głupi bo jakby wszyscy byli madrzy to by świat zwariował z tej mądrości - z pamięci słowa Szwejka). Jesteś również niewychowana. Nie napisze, żeś chamka ale krążysz bardzo blisko dookoła tego okreslenia. Czasami zdarzają ci sie przebłyski kultury ale niestety rzadko. I wtedy jak sie zdarzaja, rozmawiamy na normalnym poziomie. Nie wiem od czego to zalezy ale może to typowe, okresowe dla kobiet "dziwne" zachowanie i fajnie byłoby gdyby to była prawda. Twoje ataki na moją skromną osobę, widzenie mnie w każdym orange sugerują, że coś nie jest tak z twoim widzeniem i postrzeganiem. Zarzuty z poprzedniej strony są po prostu głupie. Wiem znacznie więcej od ciebie m.in. z racji wieku. Tobie taka wiedzy nie mieści się w głowie i uważasz, ze to nie jest możliwe, żeby ktoś tyle wiedział bez pomocy googli. Oczywiście czasem czegoś nie wiem i sprawdzam to tam gdzie mogę sprawdzić. Sprawdzam również swoja wiedze bo są rzeczy o których zapominam bo wydarzyły się dawno alEbo są zbyt szczegółowe, żeby wszystko zapamiętać. I to by było wszystko. "Widz" sobie mnie w róznych orange. Czasami to nawet jest śmieszne...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy jesteś z tych, że jak już uwierzysz że nie masz jednak do czynienia z shatynem to uznasz swój błąd i przeprosisz. x x Ona nie z tych... Ma ogromne ograniczenia i uważa, że przepraszanie, przyznanie sie do błędów jest wyrazem słabości a przecież ona taka silna jest...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polscy wynalazcy nie otrzymali dofinansowania z Ministerstwa Nauki po raz pierwszy od 24 lat. Resort bez podania przyczyny odmówił wsparcia w wysokości 200 tys. zł, przez co na międzynarodowe targi wynalazczości BRUSSELS INNOVA 2016 nasze przedstawicielstwo pojechało w mocno okrojonym składzie. Nie przeszkodziło mu to jednak w odniesieniu dużego sukcesu. x Na tegorocznych targach BRUSSELS INNOVA 2016 Polacy zaprezentowali 50 wynalazków – o połowę mniej niż rok temu. x Całość: http://tnij.org/nrkcij0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej Sokołowski, legenda Solidarności: Do mnie krzyczą "precz z komuną!". Rozumie pan to? x Kaczyński i Rydzyk narobili takiego spustoszenia w psychice ludzi, że powrót do normalnej rozmowy Polaków z Polakami będzie niezwykle trudny. Niszczymy piękną tradycję "Solidarności". I to mnie boli najbardziej. x x Warto przeczytac cały artykuł i pomyśleć co z Polską i Polakami się dzieje. x Całość: http://tnij.org/5v7cupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatyn żeby nie twoje wielkie poświęcenie nikt by już o GW nie pamiętał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś shatyn żeby nie twoje wielkie poświęcenie nikt by już o GW nie pamiętał x x Przeceniasz moje zasługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedaż tego szmatławca spada na łep na szyje bo ludzie weryfikują te pseudo informacje a Shatyn dalej swoje wklejki ludziom wciska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn - tajna broń Shechtera :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Odurzona, ucierpialas w trakcie wojny, ze teraz Niemcy maja ci cos oddac do kieszeni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro TW Shatyn opisał Otuloną, to ja spróbuję opisać naszego dzielnego obrońcę III RP TW Shatyn postępuje dokładnie według metody, aby wyśmiać. Proszę zwrócić uwagę, że zupełnie poza tematem, wrzuca coś, co jest faktem, jakimś problemem, ale nie wiąże się z tematem, za to rozbija rozmowę. On naprawdę potrafi rozpieprzyć każdą smiech.gif rozmowę. Poza tym, że jest durniem, ma też taką konstrukcję psychiczną, że cieszy go destrukcja. Bawi go, że niszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba opisales Odurzona na kacu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś >> Widać że to post dorastającego licealisty omamionego hasełkami typu TW itd. To co napisałeś.aś to bełkot kompletnie nie do udowodnienia świadczący o twojej niechęci do osoby o takich poglądach jak shatyn i świadczący o tym, że z powodu owej niechęci próbujesz pseudo-psychologicznie mu "pojechać" . Prędzej zająłbyś się przypadkiem powalonej, której brednie pod koniec wczorajszego dnia tu na forum świadczą co najmniej o stanie upojenia ( a czym to nie wiem ), a jeśli nie odurzenia to świadczą co najmniej o jakimś sfiksowaniu . już pomijam fakt że ona tu tyle lat do dziada jak pijawka jest "podłączona" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Poza tym, że jest durniem" >> To ma taką moc ... jak tekst " jesteś gupi i masz wszy" . Żaden to argument . Cała twoja wypowiedź zdradza osobę niezbyt wyrobioną jeśli chodzi o konstrukcję wypowiedzi ,ale też jeśli chodzi o umiejętność ubierania w słowa swoich odczuć. Nie lubisz shatyna ..ok, masz prawo i witaj w klubie, ale nie piertttol takich bzdetów które bardziej pasują do trolla odurzonej i ifci które to celowo rozwalają mu dyskusję a on nie potrafi ich zignorować ( twierdzi że je ośmiesza, a one to same robią)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Konkluzja jest jedna. Normalni przychodza, odchodza, a to tutaj traktuja jako przerywnik w zyciu." >> Dokładnie tak. Ja znam shatyna 6 lat, ale od dłuższego czasu pojawiam się tutaj i znikam na kilka miesięcy bo nie odczuwam toksycznej potrzeby uwiązywania się do kogoś obcego jak odurzona do shatyna od 10 lat co najmniej. Poza tym nawet jeśli pisałbym tutaj non stop nie byłoby to aż takie dziwne albowiem z wieloma twierdzeniami autora wątku się zgadzam. Ona go nienawidzi . 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. " gość dziś A co Odurzona, ucierpialas w trakcie wojny, ze teraz Niemcy maja ci cos oddac do kieszeni? " Odurzona została wybrana przedstawicielem narodu polskiego do otrzymywania wszelkich świadczeń za krzywdy od Niemców :classic_cool: A że kasę z zasiłku wydaje na coś co ją odurza to jej sprawa i nic nam do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze to ty i Odurzona macie zajobca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem, po co przychodzić do kogoś, kogo się nie lubi? Jakoś nie zauważyłam żeby Shatyn łaził za wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz musztardowy
aby go prowokować u uprawiać trolling

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja może niespecjalnie go lubię ale szanuję za poglądy anty PIS i anty KK i mam potrzebę wylania swojego jadu na te instytucje , topik shatyna na to pozwala. Ale gdybym miał do shatyna jakieś głębokie żale to raz bym mu napisał i stąd poszedł a nie siedział tu 10 lat i mu bruździł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez mu obciagnij w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest i wylogowana Obspermiona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyliż mu rowa lamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś chciałbyś nowohucki kapciuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś tym by dziadzie załatwili na amen.lepszy ******iż codzienny hejt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty i ta szmata tutaj.sam na sam.i te g****o pada w kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×