Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę.... archiwum07

Polecane posty

Gość gość
17;02 Shatyn uważa że jak pojedzie do Rosji i jakiś rzezimieszek zapierdzieli mu portfel i ucieknie z tym portfelem na swoje podwórko to może Shatynowi nawet wymachiwać tym ukradzionym portfelem przed nosem i Shatyn mu gó.v.no zrobi bo rzezimieszek jest na swoim podwórku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin dziś { Współczesną TL są media rydzykowe a nie GW. } Napisał Shatyn, chyba z nadzieją, że to obowiązująca prawda. x x To nie kwestia obowiązującej prawdy. Zobacz tytuł. Trybuna LUDU... To rzecz dla, prostych ludzi, dla mas. Takim tytułem nie jest GW bo to gazeta dla ludzi inteligentnych wyrobionych itp. Dla mas są media rydzykowe... A więc media rydzykowe są odpowiednikiem TL a nie GW. Poza tym TL był głośnikiem/nośnikiem władzy ludowej, rządzacej. A GW nie jest takowym w naszej rzeczywistości. Doszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś shatyn 15;20 słyszałes coś o prawie własności czy głupa udajesz x x Słyszałem. I z tego prawa jasno wynika, ze wrak nalezy do własciciela tego co kiedyś było samochodem a nie do tego na którego terenie zdarzył sie wypadek. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś 17;02 Shatyn uważa że jak pojedzie do Rosji i jakiś rzezimieszek zapierdzieli mu portfel i ucieknie z tym portfelem na swoje podwórko to może Shatynowi nawet wymachiwać tym ukradzionym portfelem przed nosem i Shatyn mu gó.v.no zrobi bo rzezimieszek jest na swoim podwórku x x Akurat uwazam wprost przeciwnie. Wystarczy, że przeczytasz moje posty w odpowiedzi na ten gościa... Bo to właśnie gość tak uważa jak napisałeś (pewnie to ty jesteś tym gościem...:D ): x gość dziś na moim polu rozwalił sie samochód zwłoki kierowcy zabrali a ja wrak samochodu trzymam w stodole i ni ch......a nie oddam moje pole było i basta a jak chcą sobie zbadac przyczyne wypadku mogą sobie popatrzeć na to co stoi w stodole x Bruno Shatyn dziś Niestety i na twoim polu działa prawo państwa polskiego. Nic na to nie poradzisz. Bo inna sytuacja by była gdyby nie działały polskie prawa. x Bruno Shatyn dziś I dodam, że przetrzymywanie bezprawne wraku samochodu jest zagrożone karą. To przestępstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17;02 Shatyn uważa że jak pojedzie do Rosji x x I to nie tylko dotyczy Rosji a każdego w miarę cywilizowanego państwa. W każdym państwie taki wrak samochodu nalezy do własciciela pojazdu który stał się wrakiem a nie do właściciela terenu na którym zdarzył sie wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec wrak lezy tam gdzie jego miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
{Takim tytułem nie jest GW bo to gazeta dla ludzi inteligentnych wyrobionych } Czyli to gazeta nie dla ciebie. :classic_cool: A na poważnie, to twoja subiektywna ocena, do której rzecz jasna masz prawo. Nie podyskutuję.. bo nie czytam ani jednego ani drugiego źródła. Natomiast pamiętam jak wkleiłeś lub może ktoś inny, nieistotne, link do artykułu w GW, którego tytuł mówił że zakaz aborcji ma wpływ na ilość, a już z artykułu, który przeczytałem, wynikało coś zupełnie innego. Tak że nie wiem dla kogo ta gazeta jest. Osobiście widziałem jak człowiek z zespołem downa czytał GW. Nie oceniam, bo jak pisałem nie czytam gazet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaz musztardowy
" Osobiście widziałem jak człowiek z zespołem downa czytał GW" >> i co miałoby z tego niby wynikać ? Czy jak człowiek tak właśnie chory jedzie tramwajem i ty też jedziesz to oznacza że jesteście intelektualnie równi ? idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojna o wrak tupolewa była sensowna jak rządziło PO , teraz PIS już tego nie nagłaśnia bo sam widzi jak trudno go tu ściągnąć ... wolą nie przypominać o tym... Rosja rozgrywa nas Smoleńskiem przy pomocy m.in Antoniego. Wrak najwcześniej trafi do nas za 10-20lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, wynika z tego, głąbie(skoro już wymieniamy się uprzejmościami) że tramwaj jest dla wszystkich z ważnym biletem. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wcześniej oddadzą, ale na razie wrak to znakomite narzędzie do napuszczania jednych Polaków na drugich. Antoni M. swoją robotę znakomicie odwala osobiście i przy pomocy kolesiów. To tzw pożyteczni idioci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg wielu żyjących jeszcze opozycjonistów z PRL dzisiejsze Wiadomości w TVP przypominają dziennik z PRL. Ale gawiedź woli czepiać się TVN-u bo wie lepiej, w końcu to mośki, lewactwo i inna zaraza :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin dziś Nie, wynika z tego, głąbie(skoro już wymieniamy się uprzejmościami) że tramwaj jest dla wszystkich z ważnym biletem. x x A GW jest dla wszystkich co sobie ją kupili.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaz musztardowy dziś Wg wielu żyjących jeszcze opozycjonistów z PRL dzisiejsze Wiadomości w TVP przypominają dziennik z PRL. Ale gawiedź woli czepiać się TVN-u bo wie lepiej, w końcu to mośki, lewactwo i inna zaraza x x Chyba nie tylko dla opozycjonistów ale dla każdego w miare myślacego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{A GW jest dla wszystkich co sobie ją kupili :D} <<>> No właśnie, a nie dla inteligentnych. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ale głos opozycjonistów jest ważniejszy albowiem oni wtedy żyli jako dorośli ludzie i to dobrze pamiętają. Ja pamiętam jako dziecko tylko. Ci opozycjoniści stanowią dla mnie jak najbardziej wiarygodne źródło. dużo bardziej niż usłużni dziennikarze prawicowi niewiele starsi ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin dziś {A GW jest dla wszystkich co sobie ją kupili smiech.gif } <<>> No właśnie, a nie dla inteligentnych. x x Tyle, ze inteligentni czytając ją rozumieją co tam jest napisane.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie doczytałem w którymś poście, że jedna dziunia siedzi tu juz ponad 12 lat... ?? Dzisas to w ogóle tyle sie da wysiedzieć na takim forum ?? (zerkając na poszczególne tematy to ich poziom w większości przypadków jest znacząco poniżej gimnazjalnego..). To jakby zaczynam rozumieć jej omamy i mylenie mnie z shatynem.. ;) Swoja drogą , kobieto, chyba czas aby się troche odtruć.. Nie żebym cie wyganiał (..) to jakby moja troska wynikająca z miłości do bliźniego :) x Ktoś tu porównał (chyba przez pomyłkę) obiektywizm informacyjny GW z jastrzębiami z tv Trwam czy innej Republiki ... I nawet ktoś napisał że można by pomiędzy nimi postawić znak równości w kontekście rzetelności dziennikarskiej.. No teraz to ja padłem ;) Powiem tak, większej bredni tu chyba nie było. Obiektywizm i rzetelność dziennikarską w tvp było widać ostatnio w informacjach kiedy to poł dnia wałkowali (podobno mający wymiar prywatny i kameralny) pochówek Lecha i Marii Kaczyńsksich i ani jednej info nt protestów w stolicy przeciw reformie edukacji.. Ważna rzecz- (oczywiście nie dla idiotów, twierdzących że wszyscy co protestują są upolitycznieni i powiązani czymś z tym czy z tamtym korytem..) Podobnie było podczas jednej manifestacji kod (chyba tej największej), w tvn, w polsacie transmisja na żywo a w tvp co ?? ano konferencja posła Kaczyńskiego.. A teraz proszę przypomnieć sobie jak w tvn dziennikarze grilowali PO- ws afery taśmowej czy nawet teraz w wywiadach (olejnik, morozwski, piasecki) jak sypią im trudne i ostre pytania. A w tv republika panni dziennikarka przekrzykuje prof Strzembosza, który na zarzut że środowisko sędziowskie sie nie oczysciło po 89 roku (co stanowi niby powód skoku na niezawisłość sądów przez pis), przypoina postać wiceministra Kryże w rzadzie pis , który był symbolem wymiaru sprawiedliwości w stanie wojennym, i tu jest ok. Albo w jaki sposób dziennikarze w tvp wypowiadaja sie na temat afery misiewicza czy omamów i kuriuozalnych wypowiedzi maciarewicza - żadnych krytycznych komentarzy.. x Jeśli tu widzicie znak równości to na pewno studiowałem inną matematykę. ps Zaznaczam to moja subiektywna opinia, bez żadnych cytatów, oparta na moich obserwacjach i doświadczeniu (nadmieniam, uprzedzając niejaką iftar )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A podobno "wywiad pocztowy" zgłasza wielu ludzi do pobierania opłat za odbiorniki telewizyjne... ludzie dostają rachunki z zaległościami sprzed wielu lat. Tak więc my mamy sponsorować Pisowską propagandówkę i wciągani jesteśmy w długi wobec skarbu Państwa chociaż jeden premier kiedyś mówił żeby abonamentu nie płacić. Nieodpowiedzialność rządzących jest porażająca w tym dzikim kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu porównał (chyba przez pomyłkę) obiektywizm informacyjny GW z jastrzębiami z tv Trwam czy innej Republiki ... I nawet ktoś napisał że można by pomiędzy nimi postawić znak równości w kontekście rzetelności dziennikarskiej.. x x Nie wiem czy to o mnie ale ja takiego porównania nie zrobiłem. Za to porównałem Trybune Ludu do mediów rydzykowych w kontrze do tego co napisał Myrevin, że GW to własnie TL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaz musztardowy dziś A podobno "wywiad pocztowy" zgłasza wielu ludzi do pobierania opłat za odbiorniki telewizyjne... ludzie dostają rachunki z zaległościami sprzed wielu lat...... x x Pisiorstwo po prostu gwałtownie szuka kasy bo widmo krachu staje sie coraz bardziej realne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" A teraz proszę przypomnieć sobie jak w tvn dziennikarze grilowali PO- ws afery taśmowej czy nawet teraz w wywiadach (olejnik, morozwski, piasecki) jak sypią im trudne i ostre pytania" >> Coś tym tonie pisałem parę dni temu że TVN grillował PO niemiłosiernie. Każdy co twierdzi że TVN jest pro PO jest imbecylem zmanipulowanym przez " określone" kręgi a jakie ...wiadomo. TVN nigdy taki nie był a mam nieprzyjemność oglądać tą stację od wielu lat . Podobnie LIS w Neesweeku pozwalał sobie na niemiłosiernie ostre wypowiedzi pod adresem PO. Ale jak się chłonie jak gąbka płytki i niesprawdzony przekaz od kumpla z fejsa czy tweetera, ma się lat 20-28 ... jest się dzieckiem smartfona i jutuba :-P to trudno się dziwić... rośnie pokolenie imbecyli światopoglądowych ..i to nie moje zdanie ale są już na ten temat prace naukowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin dziś { Współczesną TL są media rydzykowe a nie GW. } Napisał Shatyn, chyba z nadzieją, że to obowiązująca prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin dziś { Współczesną TL są media rydzykowe a nie GW. } Napisał Shatyn, chyba z nadzieją, że to obowiązująca prawda. cool.gif <<>> A to z GW. {Pan Zbigniew Ziobro, minister sprawiedliwości w rządzie pani premier Beaty Szydło, wyznaczył listę periodyków, które mogą prenumerować sądowe czytelnie. Choć "Gazeta Wyborcza" jest przez..... x x "Nie czytam" ale cytuje...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Jeśli tu widzicie znak równości to na pewno studiowałem inną matematykę. ps Zaznaczam to moja subiektywna opinia, bez żadnych cytatów, oparta na moich obserwacjach i doświadczeniu (nadmieniam, uprzedzając niejaką iftar ) " >> PISowskie trolle opłacane przez centralę rozpowszechniają wiele nieprawdziwych tez , półprawd i kłamstw a chłoną to gąbki wychowane na fejsach i memach a więc na prostych, płytkich przekazach. Zauważ jak zmienił się język polityki na przestrzeni ostatnich 15 lat. Dominują przekazy dnia, bon moty dla ciemnego luda..stosują je wszyscy politycy. W dzisiejszych czasach rzadko kto rozumie dłuższe wypowiedzi na których można się skupić. PIS odrobił tą lekcję a inny się jeszcze uczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Nie wiem czy to o mnie ale ja takiego porównania nie zrobiłem. Za to porównałem Trybune Ludu do mediów rydzykowych w kontrze do tego co napisał Myrevin, że GW to własnie TL. " >> W gruncie rzeczy każdy ma prawo do subiektywnego postrzegania GW. Macie rację obaj. W sposób subiektywny rzecz jasna. Obiektywnie to pewnie żadna gazeta obecnie nie może równać się z TL. Inne czasy jednak przy całym podobieństwie do PRL, inni ludzie, inni dziennikarze itd. Toczycie jałowy spór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×