Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy rozmiar penisa jest ważny?

Polecane posty

Gość gość

Cześć dziewczyny. Widzę, że jest tutaj sporo tematów na temat rozmiarów penisa i zastanawiam się czy rozmiar faktycznie jest taki ważny. Chodzi mi o to, że jak chłopka poznaje dziewczynę to nie mówi jej na pierwszej randce ile cm ma w spodniach a do zbliżenia dochodzi najczęściej po pewnym czasie, gdy już oboje się w sobie zakochają. Czy wówczas, jeśli kobieta zobaczy małego penisa to od razu się odkochuje i zrywa z chłopakiem? PS. Nie chodzi mi o to, że mam kompleksy, bo moje rozmiary są w ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli kobieta stawia w zwiazku sex na pierwszym miejscu to oczywiscie rozmiar ma znaczenie, im wiekszy tym lepszy. W normalnych zwiazkach rozmiar penisa ma bardzo male znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi właśnie chodzi o taki związek że kobieta zakocha sie w mężczyźnie i planuje założyć z nim rodzine a seks jak to w zwiazku jest ważny ale jest dużo ważniejszych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze sex jest wazny ale w zwiazku wazne sa inne rzeczy. A jesli dziewczyna nagle sie odkochuje bo jej chlopak ma penisa np 13 cm to sorry. Taka laska nie jest warta niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że ma znaczenie ale tylko częściowo - ważne są też uczucia, tzw. chemia i umiejętnośc***artnera. Najlepiej jak każdy z tych elementów jest na odpowiednim poziomie. Jeśli nie (a tak jest najczęściej) to braki w jednym trzeba nadrabiać drugim. Bardzo prawdopodobne, ze sie tak dopasujecie, ze ewentualne braki z którejś ze stron idą na margines. Jeśli się nie udaje i jest jakieś ale w związku to trzeba się zastanowić nad zmianą w związku albo zmianą partnera. Ale z góry nic bym nie zakładał. Wszystko wychodzi w praniu. Pind...lem bym się nie przejmował na starcie - ma być sprawny i sterczący a Ty masz dawać rozkosz partnerce. :) Myśl poztywnie i nie szukaj problemów na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ma penisa o długości 18.5 cm i dość gruby (średnica ok 4 - 4.5 cm), nie mam dziewczyny ale spotkałem się kiedyś z facetem który miał penisa ok 14cm i był dość chydy(średna myślę ok 2cm). Czytając różne tematy tutaj to nie miałby raczej szans na dziewczynę a okazało się że on ma żone i dziecko. Więc rozmiar jest ważny ale tylko dla tych kobiet które zaliczają facetów i liczy sie dla nich ilość bo jak jest miłość to nawet 14 cm wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srednica 2 cm ? to niemozliwe. Ja sam mam 3,5 cm srednicy i wydaje mi sie to baaaaardzo malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może 3cm(nie więcej) ale napewno główka była dużo większa od reszty członka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez wy kobiety nawet nie potraficie wzrokowo ocenic dlugosci. Wam sie wydaje ze facet ma 20 cm a naprawde ma 15cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że jest ważny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Przeciez wy kobiety nawet nie potraficie wzrokowo ocenic dlugosci. Wam sie wydaje ze facet ma 20 cm a naprawde ma 15cm " xxx Zgadzam sie z toba w 100 % Tez raz sie dziewczyny zapytalem jak sadzi jakiego duzego mam penisa a ona powiedziala ze takiego z 20 cm haha A ja mam tylko 14cm. LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Miałam kiedyś faceta. Nie wiem, nie mierzyłam ale na moje oko to to miało z 10 cm. Wcześniejszy partner miał 17 cm. Różnica niebo a ziemia. Więc nie oszukujmy się. Rozmiar ma znaczenie. " xxx Co ty zdziro porownujesz 10 a 17. Miedzy 15 a 17 cm nie czuc zadnej roznicy chyba ze tylko na grubosci. Durne baby jestescie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze wrócimy do pytania z tematu bo znowu zaczęło się porównywanie jaki wacek lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mniejszy jest lepszy w seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiekszy jest lepszy w seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×