Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

idę na randkę z facetem poznanym przez pomyłkę telefonu

Polecane posty

Gość gość

Nie było wysyłania fotek. Przeczytałam masę tematów, nawet jeden o kobiecie co też się tak spotkała. Ale ja szukam konkretnych wskazówek. Facet starszy ode mnie, bardzo miły, z bogatym zasobem słów. Proponuje spotkanie takie na luzie, takie z czystej ciekawości. No i mam stresa giganta. Facet sam zaproponował samo południe, miejsce gdzie jest dużo ludzi, kawa w dość popularnym lokalu, żadne wykwintne restauracje. Sprawia wrażenie normalnego. Mówi, że nie ukrywa jak wygląda. Ale i tak się z nim spotkać. Może jakieś rady od osób, które spotykały się w ten sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BYL TU JUZ TAKI TEMAT. Przezczytaj to bedziesz wszystko wiedziala. Jak sie ubrac itp. I nie zakladaj juz tyle beznadziejnych tematow! Wysil sie troche Natalio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam masę tematów. Ale tam zazwyczaj kobiety piszą o niewypałach. Ten temat o tej kobiecie co się spotkała też czytałam. Ale chciałabym wiedzieć jeszcze więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smieszna jestes!hahaha CO chcesz wiedziec? idz to sie sama przekonasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co tak przezywasz????? kawe???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weszłam tu i po raz kolejny przekonuje się, że na "po trzydziestce" siedzą same zgorzkniałe, złośliwe baby. Nic nie doradzą, tylko kąsają. Brrrr, z daleka od takich.... AUTORKO: Ubierz się ładnie, kobieco, ale nie wyzywająco. Raczej z umiarkowaną elegancją, trochę romantycznie. Żadne duże dekolty, mini spódniczki. Jeśli zdarza Ci się być nieśmiałą, przygotuj sobie ze trzy tematy do rozmowy z różnych dziedzin. Pewnie będziecie się też chcieli czegoś o sobie dowiedzieć, będziecie pytać się o swoją pracę itd. Nie przeciągaj spotkania, ale też nie uciekaj po godzinie. Jeśli on Ci się spodoba, zakończ spotkanie w jakimś momencie, w którym jest Wam obydwojgu miło -dzięki temu pozostanie niedosyt i duża szansa na kolejne spotkanie. Uśmiechaj się, nie mów za dużo, za to z sensem ;) Bądź ciut tajemnicza. POWODZENIA! Z takich "pomyłek" rodzą się czasem poważne związki. Ale na nic się nie nastawiaj, bądź naturalna. Już samo to, że pomyłka telefoniczna przerodziła się w znajomość telefoniczną, świadczy o tym, że coś Was ku sobie przyciąga. Facet wydaje się być rozsądny i nie jest w gorącej wodzie kąpany. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przygotuj sobie ze trzy tematy :-D :-D Jeśli on Ci się spodoba, zakończ spotkanie w jakimś momencie, w którym jest Wam obydwojgu miło :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że idź. Możesz zyskać fajnego znajomego,przyjaciela a nawet miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze tez male bzykanko !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same zazdrośnice tutaj siedzą. których nikt nigdzie nigdy nie zaprosił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×