Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Boska z awatarem

Całuskowo come back

Polecane posty

Szanowne Kafe, Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i ulegając głosowi społeczeństwa po nocnej konsultacji z "Prezesem" otwieram nowe Całuskowo :) Na dzień dobry i dobry początek 500+ całusków dla Was 👄👄👄 do n-tej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozsiewaj wirusa opryszczki . Nie masz kogo całować czy jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Luizko👄 super pozytywnie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajabuza93
Dziś jest dzień gołębia, który dochodzi.:-D Jaśko, ta nareszcie jesteś.Mordki do kogo nie było już otworzyć, więc uważaj-ślinię.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy kobieta bierze pocałunek, czy daje?jak mi tę kwestię rozstrzygnieszto może się dołączężeby było prościej; kobieta podniecona. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podniecona to bierze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś bywał Przyjaciel?Wracam z tej północy a tu zima jeszcze większa. Może się mylę, ale Luiza z tych co to biorą i dają, więc nie komplikuj tylko całuj gorąco.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja musiałem robić znów charytatywnie :pzobaczymy co Boska powieale przyznam się bliski już jestem tych sideł, które usta uwilgotniają. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przystopuj z tą dobrocią, bo serio za zasługi do nieba Cię zabiorą i się nawet po życiu nie spotkamy.:-p Mnie ten Prezes zaintrygował, też czekam.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E tam...Haja cel był słuszny i szczytnya że przy okazji potańczyłem, popiłem i pojadłem i do toaletystosowną panią zaciągnąłemno to warto było. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to wie gdzie uderzyć, żeby z czystym sumieniem, pełnym brzuszkiem i opróżnionymi jajami czyn podsumować...:-p No brawo Ty. Pacz wzięła przyszła i poszła.😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blisko jesteś Haja ;)to było podsumowanieBoska rozważa pewnie; daje, czy bierze. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-)🖐️ Mgielne całusy I do d z takim kombekiem wiesz Luiza?Z tęsknoty jak krzaki nie uschnę raczej, ale mi przykro, że gołąb doszedł i jak c*****y kochanek się plecami odwrócił.:-D:-D:-D To ja zaśpiewam. Mgła Stoją w mocnym uścisku Mieszanina ciał tak bogata od dni wielu gdzie morze lądu dotyka Ona chce powiedzieć mu prawdę Jednak jej słowa zżerał wiatr gdzie morze kończy się Trzyma drżąco jego dłoń I pocałowała go w czoło Ona nosi w piersi zmierzch I wie, że musi przetrzymać Kładzie głowę na jego kolana I prosi o ostatni pocałunek I wtedy ją pocałował gdzie morze kończy się Jej usta słabe i blade I jego oczy nabiegły łzami I wtedy ją pocałował gdzie morze kończy się Jej usta słabe i blade I jego oczy nabiegły łzami Ostatni pocałunek był tak dawno Ostatni pocałunek On nie przypomina sobie więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. :) Właśnie dlatego najlepiej wpadać na ero w piątki, ale nie w samo południe. Cisza,spokój, brak pocałunków. :P Faceci w kapciach... 😴 :P ;) Pozwalam sobie zostawić pozdrowienia i... In, dawaj wiersze słoneczka czy innego zjawiska pogodowego. :P ;) Czwarte. P.S. pamiętam, że ja zawsze lubiłam : Szaleństwo Jest tylko wąskim mostem Brzegami są rozum i instynkt Chodzę za tobą Światło słoneczne plącze umysł Niewidome dziecko czołga się do przodu, Ponieważ czuje swoją matkę Znajdę cię Ślad jest świeży i na moście Kapie twój pot, twa ciepła krew Nie widzę ciebie, Tylko cię czuję, czuję twój zapach Jak dzikie zwierzę wyjące z głodu Wyczuwam cię z daleka Pachniesz tak dobrze Zachodzę cię od tyłu, Pachniesz tak dobrze Znajdę cię - tak dobrze Chodzę za tobą Pachniesz tak dobrze Wkrótce będziesz moja Teraz cię ma - zawsze robiło mi się wtedy mokro Haja. :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dziś tak jak Haja 🖐️ale zastanawiam się czy czas na miłość można odzyskaćczy należy go ukraśćhehe, kto mi to powietego pocałujępodpowiedź; ten nigdy czasu nie traci, kto innych uszczęśliwia :pjak Ci zrobi się znów mokro, to daj znaćbo potrzebuję wykapać już duszę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie kradzież. Nigdy nie odzyskamy tego samego czasu i tej samej miłości. Kradnę każdą chwilę. Na mokro i na sucho. In, trochę kulturalnie tutaj ze mną. :O Ja jestem ostatnio kobieta nawrócona i bardzo grzeczna. :P ;) hmmm... 😴 ;) Czwarte A teraz buzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiedziałem że kradzież oczywiście; 👄👄nic się nie obawiaj 4nawrócimy Cię ponownie na właściwą drogęna drogę miłości bez biletu do piekłaa o niebo zahaczymy tylko na chwilę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Póki co czyściec miłości u mnie. W kapciach. :P Dwuznacznie muszę zasugerować-sporo czasu w łóżku. Bez drogi. :( ;) 👄 Czwarte Ale...czytam "Konopielkę". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo 4znaczy za kapcie i książkę i o lesie nie zapomnij:classic_cool:dobrze mieć przyjaciółprawda?nawet jak niektórych czasem szuka się ustamiserce przyspiesza, czeka na sygnał z dżipiesamoże powie niebawem ekran; jesteś u celu tak mówisz, jakbyś była u celu 4 :)cześć 🖐️jakby Haja się zjawiła, wytargaj ją za... co zechceszmoże za pośladki, albo za cycki, ale też pocałuj. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety targają się za włosy. Z języczkiem In. 😴 Pa. Sorry Boska za nasze gadu-gadu. Ale zostawiliśmy kilka buziaków. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szamberium z łoniarzami z pomarańczy napiertala kurfa. Śmierdzisz hifem, serem z napleta i fałszem :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakas j****a ciotka juz sie wp*****la z zawisci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnia ta ciotunia, która wyszła poza temat 😴 Biedna ona, musiała gdzieś się wysikać przecież 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No heloł.Weźcie tylko przybądźcie, w godzinach służbowych, to dam się wytargać za co chcecie.:-D :-p Czwarte 👄 no sama nie wiem jeszcze co mnie w Tobie intyguje i niepokoi....jak myślę o tym... języczku, jako babka z fantazją.:-p:-D Będę wiecić w temacie.Ale nie teraz.;-) Bawcie się dobrze.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawiść o co? O łoniarze wilka? Czy rozwód?:-D Szamberium jest tyle warta ile jej adorator Wilk i hejtera Awaria-NIC :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, to ja Cię targam za łaskotkę :)na początek wargami4 za włosya Twym językiem się podzielimy Hajai wszyscy będą zadowolenino i LwG. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziś i daję i biorę..takie święto !!! 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 Haja Ty mi współczuj :( Niestety Prezes wciąż do pracy biurkowej goni :O A to na biurku, a to pod biurkiem, na kolanach itd.:O Jak tak dalej będzie będę musiała Ciebie do pomocy wziąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawaj go do mnie na przeszkolenie.Od razu odechce mu się żartów z pracą w poniedziałek.:-)Cześć.:-) Jak tak chcesz to współczuję, u mnie dziś wyjątkowo jak na dzień tygodnia jest wporzo.:-) W łaskotkę?Tzn stopy mam wyeksponować Przyjacielu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×