Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Co wybralybyscie na moim miejscu, chodzi o wydanie pieniedzy

Polecane posty

Gość gość

Chce w koncu zrobic cos dla siebie, sume jaka mam do dyspozycji jest 5 tys ZL. Zastanawiam sie nad pewnymi opcjami i nie wiem, ktora moze byc najlepsza. 1. aparat na gorne zeby + wizyty 2. laserowa korekcja wzroku - po 10 latach moje oczy juz nie toleruja soczewek kontakowych, wiec nosze okulary, choc uwazam, ze nie jest mi w nich twarzowo. 3. totalna metamorfoza - fryzjer, zabiegi kosmetyczne, kosmetyki kolorowe i do pielegnacji, nowe ciuchy 4. kurs jezykowy + kursy komputerowe (zaawansowany Excel), certyfikaty 5. przeznaczenie pieniedzy na planowane badania przed ciaza, zeby wszystko co mozliwe posprawdzac, czy jest ok - chcemy sie starac za okolo rok. Na co wy byscie sie zdecydowaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jak krzywe masz żeby jeśli nie bardzo to odpuscilabym . Do soczewek możesz wrócić jeśli oczy odpoczna i będzie jak dawniej . Chyba wybrałabym 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym wybrała aparat. Tym bardziej, że w niedalekiej przyszłości chcesz się starać o dziecko. W ciąży prześwietlenia nie są wskazane, a jeśli chcesz mieć ładne ząbki to pantomogram jest nieunikniony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz jako dziecko i nastolatka nosilam aparat, ale nie przykladalam sie do tego, bo aparat byl zdejmowany. Gorne zeby sa wysuniete i dwojka jest cofnieta do tylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aparat na zeby.nic ci nie pomoga salony i metamorfozy jak bedziesz miec brzydkie zeby i znieksztalcona twarz.aparat zmienia rysy twarzy.jedna znajoma juz po 30 stracila nadzieje na faceta, ale zafundowala sobie aparat.ci co jej dlugo nie widzieli-nie poznali jej, tak sie zmienila.facet sie od razu znalazl, bo ogolnie dziewczyna niebrzydka, tylko te zeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby nie sa wysuniete, ze np jest to mega widoczne. Gorne zeby sa wysuniete a dwojka cofnieta. Jako dziecko mialam taka wade, ze dzieci sie za plecami ze mnie smialy, bo gorne zeby mi doslownie wychodzily z buzi. Po noszeniu aparatu zdejmowanego bylo lepiej. Jednak nie przykladalam sie do tego i nosilam jak mi sie przypomnialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem kochana co bym zrobiła zapewne wybrałabym trójkę . A na cofnieta dwójkę może jest jakiś inny sposb niż aparat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korekcja wzroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym wybrała 4, bo to najlepsza inwestycja w siebie, która pomoże Ci w przyszłości zarobić więcej pieniędzy, które będziesz mogła przeznaczyć na 1, 2, 4 i 5 :-) 3 może będzie przyjemna, ale jej efekty nie będą trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 lub 2. 3 - da tylko tymczasowy efekt. Badania przed ciążą nie wyniosą Cię 5000zł, no chyba że byś miała jakieś mega problemy z zajściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laserowa korekta niesie ze soba powiklania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepilabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to jest 5 tys. Rozbawiła mnie 'totalna metamorfoza' za takie grosze :D Kurs jakichś zrób, przynajmniej konkret będziesz miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile da za zmiane fryzury max z 500zl teraz u kosmetyczki mozna dobrac kosmetyki do typu urodu i nie kosztuje to fortuny... Ciuchy to szeroki temat, ale w sieciowkach tez mozna sie ladnie ubrac. Chyba, ze chce zainwestowac w stroje wizytowe. Moja kolezanka kupuje sukienki do 100zl a wyglada w nich jak za million dolcow, wiec trzeba wiedziec gdzie szukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:11 pewnie zostawiasz ¨takie grosze ¨ co miesiac u kosmetyczki. Nikt tu nie pisze o botoksie czy tego typu sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura, w ogóle nie chodzę do kosmetyczki. Ale wiem jakie są ceny w sklepach i ile kosztuje np. dobry fryzjer. 5 tys. to jest niewiele na takie akcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na porządną torebkę i parę butów pęknie ponad tysiąc. A gdzie tu dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:25 to pochwal sie ile co miesiac wydajesz na kosmetyki, ciuchy i torebki. Zapewne 10 tys lekka reka. Nie zapomnij dodac, ze mieszkasz w palacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość górolka
Zdecydowanie aparat + troche ciuchów i fryzjer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zęby to podstawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badania mozesz xrobic ns NFZ.Moze korekte wzroku tez sie da na fundusz.Rob zeby. A metamorfoze przeprowadzisz stopniowo.Raz fryzjer.Raz kosmetyczka Raz jakies ciuszki.Kurs jest dobrym pomyslem jesli masz mozliwosc dostac awans lub zmienic prace na lepsza.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym poszła do jakiegoś medaexpert czy cos i kupiła sprzęt na chatę:P Ale to ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@up hahah ja też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat bym kupila ekspres do kawy,strasznie uwilbiam kawe i sporo jej pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 tys. to dużo pieniędzy. Aparat na jedną szczękę z wizytami to chyba z 2500-300? Do tego kurs językowy jakieś 600 zł, komputerowy z 300 i jeszcze tysiak na badania przed ciążą zostaje. Genetyczne czy płodności w sumie fajnie zrobić. Moim zdaniem 5 koła to kupa kasy i kilka rzeczy powinnaś być w stanie zrealizować, może poza laserem, bo to jest strasznie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jaki masz kompleks. Czy bardziej zęby czy oczy Ci dokuczają. Ja mam te dwa problemy. Zrobiłabym zęby bo oczy to skorygować lekarz pozwolił mi dopiero po porodach. Podobno z moją wadą jest ryzyko, że jeśli zajdę w ciążę po korekcji to wada wróci. Nie wiem jak u Ciebie z tym tematem. My mamy jedno dziecko ale planujemy drugie wiec korekta dopiero po drugim porodzie. Opcja szkoleń też kusząca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie zęby. Estetyka to jedno, ale jak masz krzywe zęby to one za jakiś czas mogą się kruszyć, mogą wypadać, mogą odsłaniać się szyjki i to wszystko z powodu właśnie tego że są krzywe. Sama mam krzywe zęby i wiem jaki to problem. Estetyczny i zdrowotny. Metamorfozę możesz przeprowadzić za mniejsze pieniądze. Nie wiem co to za idiotki piszą że 5tys to mało na metamorfozę. No może dla kogoś kto kupuje torebki za 2tys i twierdzi że tańszych nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:25to ile kosztuje ten dobry fryzjer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×