Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile wydajecie miesięcznie w na jedzenie dla 4 osobowej rodziny?

Polecane posty

Gość gość
1500-2000 na dwie osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
800zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4600-5000 zł ale często robię większe ilości jedzenia i je mrożę aby nie wydawać więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdsfsd
2 osoby dorosłe - jedzenie + chemia 900 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok 1500 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1000-1200zł dzieci 4 i 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3500-4000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
350 zl na osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na 3 osoby 1500 zl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wiesz...tu na kafe to przeważnie każda wydaje 3000-4000. no przecież muszą się jakoś leczyć z kompleksów i dowartościować...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 4 osoby wydaje ok. 8 tys złotych ale ja ani nie kupuje ani nie gotuje, robi to moja służba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niektórzy maja takie kompleksy ze nie do pomyślenia jest dla nich że ktoś może wydać 3 tys na jedzenie i nie wiadomo ile to pieniedzy, za tyle to ja mam torebkę LV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.54 oj naprawdę! jak ja ci zazdroszczę! jesteś taka mądra i taka bogata! że, az zazdrość mnie od srodka zżera :P chyba sobie coś zrobie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro nie jestes zazdrosna to po cholere ta złośliwość?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no przecież napisałam, że jestem bardzo, ale to bardzo zazdrosna :P przecież tobie to wszyscy, wszystkiego zazdroszczą, bo jesteś naj...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę ze tak około1600 zl wliczając kaszki i mleko modyfikowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuwup
średnio 500 zł/mc za osobę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×