Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Alutka2017

Sierpniowki 2017

Polecane posty

Gość Lililoloo
Mam syna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Justyna33
Gosciowka to bardzo przykre co piszesz. Faktycznie jest niechciany czy masz depresje? Przecież plci się nie wybiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Justyna33
Teraz doczytam tzn jeszcze go nie urodziłaś. Zobaczysz jak urodzisz zakochasz się...tzn tego Ci zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćowka
nie chce go , chcialabym cofnac czas ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Justyna33
To smutne ale może z czasem pokochasz syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćowka
czuje sie jakby snil sie koszmar i nie moge sie wybudzic ;/ , lekarz na usg jak mi pokazywal plec polakalam sie i odwrocilam glowe , juz nie powiedzial slowa do konca badania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Justyna33
Ale to chodzi tylko i wyłącznie o Płeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćowka
tak , nikt kto sie dowiedzial ze top chlopak mi nie gratulowal , nawet rodzice od tego czasu znienawidzialm to dziecko nie czuje z nim zadnego powiazania nie kupuje wyprawki nie zajmuje sie w ogole ciaza , nie mysle , staram sie nie myslec , wciaz chodze do pracy , nie biore witamin nie odzywiam sie zdrowo , poprostu udaje ze go nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Justyna33
Jak ktoś dorosły decyduje się na dziecko to wie chyba ze plci się nie wybiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćowka
a jak ktos sie decyduje na dziecko i rodzi sie chore ? czy jego blad ze sie zdecydowal nie mamy na to wplywu rowniez ty tez zaryzykowals , po drugie nie mialam takiej postawy od pocztaku , na poczatku ciazy bylo wszystko ok nawet sie cieszylam , pozniej dotarlo do mnie , pozniej jeszcze reakcje ludzi i swiadomosc co sie stalo wplynelo na to co czuje teraz , jesli masz corke zazdroszcze , dodatkowo moj partner chcial dziecka a teraz juz nawet sam udaje ze nie jestem w ciazy i nawet nie rozmawiamy o nim , poprostu traktujemy ten fakt jakby go nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalgo
Gosciowka marna prowokacja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie prowokacja nie chce tego dziecka i tyle myslcie sobie co chcecie , staralam sie ponad 2 lata i nagle jak juz zaszlam dowiedzialm sie ze chcialam corke nie syna co wicej jesli ktos mysli ze nie mozna nie kochac dziecka , owszem mozna , mopzna je tez porzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćowka
syn to moja pomylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abisiowa
No wiec tak moje drogie Panie.zacznę od pocztku. Wtedy jak niby mały nie przybieral dokarmialam go mleczkiem pamiętacie potem przeszedł całkowicie na flaszkę. Dawałam hebiko.troszeczkę ulewal potem dostał kostek na buzce trafiłam do rodzinnego podejrzenie alergii.Przepisał mi bebilon pepti dala skierowanie do alergologa. W tym czasie mały pił pepsi. Zaczął strasznie ulewac.w nocy kilka razy go przebieralam często chlustalo niego.mg mi poleciła zagęszczacz do pokarmu.super sprawa.zmieniłam smoczek na większy skończyło się zupełnie ulewnie 5 ale.............przy każdym posiłku była Wodnika kupka.czasami aż rajstopki są brudne.poszłam do alergolog i tak jeśli dziecko ma krostki tylko hmm na policzkach tak od oczka do brody e tych rejonach to nie skaza to lojotokowe zapalenie.i mój mały to ma ale ma też krostki na policzkach w tym miejscu gdzie rumieńce i to juz jest skaza.dostałam maści kremy itd.....mam nadal podawać pepTi a kupki się nie przejmować jeśli prYbiera na wadze.powiem wam zw po tym zageszcxsczu mam zupełnie inne dziecko.spokojne uśmiechnięte. ...najpierw podawała do każdego mleczka ale prze te kupy daje 3 razy. Druga sprawa ja to jestem jakaś inna ale jak mam męża w domu to mnie trafia........ja zawsze wszystko sama.......jak się urodził 1 syn Raz tylko w nocy wstał i podał mi małego. Owszem czasami zajmuje się dIecmi ale ogólnie ja jestem zadowolona jak jedzie w trasę. Mam 4 dzieci fakt teraz w najstarszym synu mam wsparcie .ale jak jest w domu to mi prEsxkadA.ja sobie dzień poukładam zaplanuj wszystko codziennie jest spacerek obiad zrobiony.początki nie są łatwe ale potem człowiek układa sobie dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Do 3justyna33, u mnie wieczory tez sa takie. Caly dzie spokojny, zasypia przy cycu lub przy noszeniu, a wieczorem jest wrzask 2 godzinny, ktory z kolei przeszkadza starszym dzieciom. A na pocieszenie zadne z moich dzieci samo nie zasnelo, najstarszy zasypial w wozku, mlodsza na rekach. Do tej pory moj 11 latek lubi jak mama przyjdzie i z nim polezy, przytuli, 4 latka tez najpierw bajka pozniej przytulanie, a najmlodszy terrorysta na rekach. Oj dlugie sa te wieczory przepelnione miloscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami chłopcy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalgo
Wow Abisiowatp Twoje 4 dziecko podziwiam. Czy teraz jest Ci łatwiej niż przy pierwszym lub drugim dziecku ? Ile masz lat jeśli można wiedzieć ?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Jystyna33
Goscaga83 i o której po tym darciu udaje się go uspac? U mnie różnie ale zazwyczaj między 21.30 a 00.00 udaje się zasnąć i nigdy nie wiadomo kiedy się obudzi. Czasem śpi 6 godz i muszę go budzić a innym znów razem co dwie godziny jak w zegreczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3justyna33 spróbuj bepanthen na tą łuszczącą skórę. Nam pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Jystyna33
Wypróbuję bo akurat mam bepanthen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abisiowa
Mi na suchą i łuszczyca skórę alergolog kazała kupić linomag. Spoko mam 39.5 lat :) zawsze chciałam mieć 3 dzieci i miałam syn 17 drugi 14 na starość córcia 3.5 i niespodzianka teraz synek.Czy łatwiej hmm człowiek już tak nie panikuje.wszystko spokojnie każdy etap juz człowiek zna .Przy pierwszym czekał kiedy już zacznie trzymać główkę. ...kiedy wreszcie siedzieć. ....kiedy wstawać. ....teraz juz nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmalgo
Abisiowa to faktycznie już masz pomoc od starszych dzieci. Fajnie ja też bym chciala mieć dużą rodzinę zawsze to lepiej i dla Was i dla dzieci na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora1987
Abisiowa a co wsytuacji gdy karmisz piersia? mojej Gabrysi tez wyszly krostki, najpierw na policzkach, zlozylam to na ulewanie..ale dzis cale czolo juz wysypane.. ogolnie cala buzia :/ i co musialabym zrezygnowac z piersi? czy ograniczyc nabial? poobserwuje ja jeszcze i wybiore sie do lekarza. Tez podejrzewam alergie i przez to bole przy gazach. U mnie z kolei dzis ani jedfnej kupki... tylko sie biedna meczy przy gazach. Fajnie, ze synus juz nie cierpi. Dziewczyny, u mnie przy 1 corci tez tak brei i czolo sie luszczylo i byl to poczatek ciemieniuchy, smarowalam oliwka, po paru godz wyczesywalam taka miekka szczoteczka. Reox, zle sie wyrazilam odnosnie jedzenia, ja ilosciowo jem normalnie, tylko przez te ostatnie akcje z brzuszkiem ograniczylam mocno repertuar bo czlowiek juz wszystkiego sie chwyta, zeby nie zaszkodzic...chociaz tez mam przekonanie, ze to nie ma znaczenia. Co do wagi, mi zostalo 6kg do wagi sprzed ciazy a ogolnie chce zrzucic 12..wiec mam co robic. Mam niedoczynnosc tarczycy i bede sie musiala niezle napocic. Ja od 3 tyg juz cwicze. (zaczynalam od lekkich zeby sobie nie zaszkodzic ) czasem pol godz, czasem 15 min..zalezy ile mam czasu. Moje cialo jest w fatalnej kondycji, okropny cellulit, nadmiar skory, brzuch nawet plaski, ale boczki okropne. Rozstepow tez kilka mam na boczku jednym mam. Daje sobie pol roku, zeby jako tako soe doprowadzic do ladu ;) Widze ogromna roznice po ciele po porodzie nr 1 a nr 2,zdecydowane pogorszenie.. Codo karmienia, ja jedno karmienie -jedna piers, moja to szybki zawodnik, pare minut doslownie ciagnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też to była ciemieniucha i bepanthen poradził sobie bez wyczesywania na główkę też stosowałam bo oliwka nie działała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
3justyna33 takie ryki trwaja zazwyczaj dwie godz po kapieli, czasami ciut krocej. Kapiel jest o 21 bo wczesniej nie dajemy rady ogarnac starszych a chcemy zeby wszyscy byli po kapieli i dopiero wtedy kapiemy malego. Bo jak ryczy on czy starsi sie kloca to mamy dla nich czas i nawet jak padna o 23 czy pozniej to my tez juz mozemy isc spac. A maly budzi sie co 2 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga83
Gosciowka, mam syna, ma 11 lat, jest wspanialy. o wiele wrazliwszy niz corka, delikatny, czuly, opiekunczy, pomocny. Potrafi mi powiedziec ze mam piekny brzuch po porodzie, ze ladnie wygladam, potrafi siostrze sniadanie zrobic, jak wymiotowala to biedny plakal ale sprzatal te hafty z podlogi. Jak ide z nim to dumna jestem, przystojniak i kolezanki mi mowia ze super facet. A twoj maz bedzie zachwycony, wspolne wyjazdy na mecze, granie w ps, meskie sporty. Teraz mam drugiego synka a tez mielismy wizje corki zeby nasza mala miala sie z kim bawic bo wszedzie chlopcy, ale zakochalam sie w malym i maz tez. I ja potrzebowalam tygodnia zeby go zaakceptowac i moooocno pokochac. Z toba tez tak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abisiowa
Kora wtedy dieta ale powiem Tobie że z tego co rozmawiałam z mamą i które karmią piersią i są na takiej diecie to bardzo rygorystyczna jest. Ale jak ktoos bardzo chce karmić to da radę. Może to wcale nie skaza tak jak pisałam co mówiła P doktor większość dzieci dostaje wysyłkę a lekarze to obrazu podpinaja pod skaze. Nie napisałam że mam skierowanie na listopad jak mały skończy 3mies na jakieś testy chyba z krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3Justyna33
Goscaga83 gratuluje syna starszego, jak napisalas ze powiedzial Ci ze masz piękny brzuch po porodzie to się wzruszyłam. A to jakie są dzieci w dużej mierze zawdzięcza się wychowaniu. Zazdroszczę i gratuluję jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×