Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Jaki kolor listew przypodłogowych do białych ścian i ciemnych płytek w kuchni?

Polecane posty

Gość gość

Cześć mamuśki! Przepraszam za temat "nie na temat" ale nie lubię "dyskusji ogólnej", więc piszę tu. Remontujemy z małżonem kuchnię i mamy problem z doborem listew przypodłogowych. Kuchnia jest w stylu nowoczesnym. Płytki mamy ciemno szare, białe ściany. Nie możemy się dogadać co do koloru listew. Moim zdaniem najlepsze byłyby białe (widziałam takie, które potem można malować jakby mi się odwidział kolor ścian), mąż upiera się, że białe nie, ale on nie wie jakie. No i klops. Co tu robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobierz do koloru podłogi, my poprostu to wykonczenie zrobilismy z płytek podłogowych i ładnie wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie jak podłoga, ewentualnie w kolorze scian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinny być w kolorze płytek a nie ścian listwy to część podłogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładna, ciężko Ci będzie dobrać listwe, białą bym odradzała, jak zechcesz zmienić kolor ściany na inny niż biały może średnio wyglądać, zrob to wykonczenie z płytek, nam tak fachowiec doradził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę z płytek, nie podoba mi się kompletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób z płytek bo jak zdobisz inne to po remoncie Ci się odmieni. Uwierz kobiecie, która zrobiła dwa remonty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam z płytek przed remontem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
białe pasuja do wszystkiego, z płytek sie juz nie robi to mega pase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej wygladalo by z plytek, ale jesli nie chcesz to kup porzadne listwy drewniane lub z dobrego mdf bo te tandetne cienkie plastiki zepsuja caly efekt. No i biale beda najlepiej wyglądaly, a pomalowac zawsze można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Listwa z płytek? Do nowoczesnej kuchni? Skąd wy się urwałyście? Przecież to będzie wyglądało jak w jakimś szpitalu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie wygląda to elegancko, gdybym wymysliła listwe wygladało by to śmieszne bo nie dobrałabym identycznej listwy jak podłoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo listwa nie ma byc jak podłoga no chyba ze jest drewniana, teraz najmodniejsze sa białe, najlepiej własnie drewniane, nawet jak nie bedzie juz na nie szału są dosyc klasyczne i nie bedzie "wiochy" , listwy z kafelek to sie robiło dekade temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i na pewno nie wygląda to jak w szpitalach, wykonczenie jest cienkie bez fug, wygląda jak elegancka listwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie biała by nie pasowała, zresztą kazdy robi jak mu się podoba a nie patrzy jak owca na mode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cokoły z płytek się robiło 20 lat temu. Dla mnie to wygląda śmiesznie, jak w jakiejś przychodni albo biurze. A takie pomieszczenia wydają się chłodne, na pewno nie domowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Listwy z płytek nie chcemy na pewno, mieliśmy przed remontem i wyglądało to paskudnie. Małżon stwierdził, że jak w jakiejś jadłodajni... :D Kuchnia jest bardzo nowoczesna, biało-czarne meble. Podłoga i blaty grafitowe, może takich listew poszukam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdybym wstawiła fote swojej kuchni to na pewno by się wam spodobało, tez mi się kiedys ten pomysł nie podobał teraz się podoba, znajomym też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wstaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"wstaw" wiedziałam:D, naprawdę nie zależy mi na tym, wisi mi to, nie chce mi się robic fot i tu wstawiac, przez ten czas wole sobie coś poczytac na necie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko wejdź sobie na homebook i może coś cię natchnie. Ja bym zrobiła białe, ew. grafitowe. Ale białe będą pasować do każdego koloru, nawet jak zechcesz pomalować ścianę na jakiś odjechany kolor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrob biale, optycznie wydłuza ścianę i podniosą pomieszczenie jesli masz w domu standardową wysokośc. Ciemne wiadomo wywołaja efekt odwrotny, optycznie podniosą podłogę. To ta sama zasada co z białym pasem pod sufitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dość nisko właśnie w mieszkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Białe. Bedą ładnie wyglądać, są uniwersalne, a teraz modne. Ja mam takie, proste, 8 cm. Wyglądają super, tylko ja mam takie w całym mieszkaniu. Jeden minus- widać kurz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie opcje są dwie albo białe albo w kolorze płytek. Jednak bardziej skłonna byłabym do białych drewnianych listew. Te plastikowe nie są estetyczne. Polecam drewnohurt.com.pl robią piękne listwy na wymiar w zależności od potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogą być albo w kolorze ścian, albo w kolorze podłogi. Jest jednak jeszcze ostatnia trzecia opcja, która jest bardzo modna w ostatnim sezonie to kolor listew w kolorze drzwi i futryn. W tej firmie z pewnością znajdziecie idealne rozwiązanie.http://drewnohurt.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewacje

W obecnej modzie ja mam w całym mieszkaniu jednolite białe listwy przypodłogowe z białymi drzwiami i ciemnymi podłogami. Całą ofertę wraz z gzymsem przysufitowym i karniszowym dostałem na https://perfectstyr.pl/sklep/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×