Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kolega nazywa mnie "brzydulicą", "brzydalem"mam dość:(

Polecane posty

Gość gość
wYDAJE MI się,ze on nie potrafi mi powiedzieć brutalniej "nie podobasz mi się az tak bardzo" i zamiast tego cos mi sugeruje w żartach... jak mu to wygarnelam to mnie przeprosił. Ale nie wiem czy szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co mu to wygarnialas ? Trzeba bylo go odrazu olac i nie spotykac sie z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze wam powiem,ze chciałam mu się bardzo bardzo podobać...z wyglądu tak jak on mnie:( Marzylam o tym. Ale po tym co uslyszalam,te dziwne żarty. A może nie ma na świecie takiego faceta, który wprost powie"nie podobasz mi się, nie interesujesz mnie"\ tylko bawi się, stosuje uniki ,gra, żartuje ironicznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skreślony natychmiast, bo to facet toksyczny , nie tylko zwykły cham. Toksyk wbija szpilę, udając, że to żart, robi to celowo, by zabolało. Autorko, wyluzuj, wiele osób ma problemy z cerą, ja teź. Przytulam i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile w tym prawdy? czy toksyczni ludzie mowią prawde ....która boli ale ubierają ją w żart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toksyczni ludzie chca innym dokopac, zeby siebie dowartosciowac.i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli mam nie wierzyc mu ze "tylko żartował"? Ja tez się lubie droczyć jak ktoś mi się podoba ale w zyciu nie nazwałabym faceta "ty brzydulcu" nawet w zartach. Nie jestem super piękną kobietą, gdybym nia była owszem wiedziałabym ze to sarkazm,ale jestem " w miare ładna". gdyby nie nieładna cera .....nie miałabym za dużo kompleksów.A nawet jak je mam to nie gnoje innych:( Bo rozumiem ich problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ci sie takie zarty podobaja to niech sobie facet dalej zartuje. Masz to , na co pozwalasz. Ja bym takiego gnojka omijala z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwny ten facet po co cie podrywa? dla jaj? ale mu się nie podobasz? On jest bardziej skomplikowany niż baba Chyba ,ze rajcuje go fakt,ze na niego lecisz, lubi twoją adoracje...ale ty mu się inebardzo podobasz. To najgorszy typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz dalej byc tak nazywana to spotykaj sie z nim jak najczesciej. Twoj wybor .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.23 w punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ja się wczoraj popłakałam.:( co za ośmieszenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nazwał mnie tak trzy razy jak przyglądał mi się z bliska:( Moja cera to koszmar, raz dobrze raz zle. Nienawidze go ,ze wogole ze mna zaczyna, flirtował:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem czy mu się podobasz czy nie to nie powinien cie tak nazywać nawet w zartach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zachował się okropnie, tak się nie mowi kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to dalej sie z nim spotykaj , bo bedziesz mogla czesciej se poplakac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadne prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutaj autorka,przeziebiona...dzis rzeczywiscie brzydka jestem, chora katar... Nadal mi nie przeszlo to co uslyszalam z ust mężczyzny. czuje sie jako kobieta-osmieszona i upokorzona:( Moze jakis facet sie wypowie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze nie wie jak sie ciebie pozbyc,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze nie slyszalam,zeby facet tak wprost nazwal kobiete,po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... taki dlugi post napisalam sie skasowal. Sprobuje autorko metod naturalnuch na tradzik ja sama wyleczylam sie kiedys dieta o niskim indeksie glikemicznym. A tez mialam powazne problemu praktycznie cala twarz w syfach. Takze dieta paleo moze byc pomocna eliminujesz z diety wszytskie przetworzone pokarmy pieczywo, cukier a to czesto wlasnoe moze byc przyczynabproblemow skórnych. Poczytaj o tym może zadziala to w twoim przypadku. Tylko diete wiadomo trzeba stosowac przez jakis czas najlepiej samemu obserwowac co szkodzi co nie. Czytal rowniez o tym ze ktos wyleczyl sie z ciezkiego tradziku smarujac twarz oliwa z oliwek albo olejkiem rycynowym mozesz poszukac na forum , jest troche tematow na ten temat. czesto wlansie te naturalne sposby okazuja sie skuteczne a nawet bardziej w porownaniu do tych konwencjonalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co do faceta to gdur i toksyk. Jesli ci ubliza to sam ma kompleksy i prubuje w ten sposob sie dowartosciowac i dac upust swoim frustracjom. Zauwaz ze powoedzialas mu ze to cie boli a on nie zmienil mimo to swojego postepowania.. a wiesz dlaczego bo on od poczatku zdaje sobie idealnie z tego sprawe. Twoje rozkminianie i analizy daja mu tylko satysfakcje i podwyzszaja jego ego ze tak bardzo przejmujesz sie jego zdaniem. Powem wiecej zaden facet n ie wazne czy kobieta ladna czy nie nie powinien w twn sposob mowic do kobiety, przynajmniej ten ktory ma klase i wie jak sie zachowac. Poszukaj kogos kto polubi cie mimo twoich problemow zrezzta jak sama mowisz masz wiele innych atutow i na nich staraj sie skoncentrowac a gosci ktorzy w jakis sposob wpedzaja cie w niskie poczucie wartosci omija szerokim lukiem. I jeszcze jedna rada nie zachodz glowe czy on to mowi celowo czy nie moim zdaniem ta. A wmwawianie ci ze jestes przewrazliwiona to jedna z prostyk taktyk manipulacji takie trochę pranie mózgu. Utnij ta znajomosc jak najszybciej dla wlasnego dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przypierdolić, bo na takich to nic innego nie działa. Że też te dziewczyny takie durne i pozwalaja sobie na coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowaliłabym mu tak, że przez tydzień płakałby w podusię. On Ci mówi, że chciałabyś piłkarza i sugeruje, że to za wysokie progi, a Ty milczysz? Powinnaś odpowiedzieć : "A Ty to pewnie chciałbyś być z laską, która wygląda jak Irina Shayk", parsknąć śmiechem i dodać "Ronaldo to Ty nie jesteś". Wytykaj mu jego wady. Nie ma ludzi idealnych. Każdemu można dowalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-Jakiego jest wzrostu? -Jakie ma ramiona? Opadające czy szerokie? -Jakie ma piersi? Twarde i ładnie podkreślone czy małe zwisy przypominające kobiece piersi? - Jaki ma brzuch? Płaski czy delikatnie zaokrąglony? - Jaki ma kolor włosów? - Czy jego włosy są gęste? Ma zakola? - Rozstaw oczu ( zbyt blisko siebie, zbyt daleko czy normalne ) - Kształt i wielkość nosa. - Czy ma pucułowatą twarz bez wyrazu? - Kształt i wielkość ust. - proporcje twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczyść umysł z myślenia o cha/mie, wyrzuć go z myśli. Kiedy ci jeszcze raz przygada, powiedz, że podobno ma małego i stąd ta złośliwość w nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AUTORKO. Teraz juz wszystko mozna poprawic, stan cery mozna poprawic odpowiednia pielegnacja,teraz mozna nawet usunac ciezkie blizny po tradziku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może droczy się z Tobą np. tak samo jak od zawsze jestem chuda, wiec mój facet mówił do mnie " ty mój grubasie " :P Może to wlasnie znaczy, ze jestes ladna, ale jesli przy tym wytyka Ci wady w wygladzie to juz cos tu nie gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×