Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

2 kreski na teście...myślę o L4 dziewcyny doradźcie

Polecane posty

Gość gość

Pracuje w tej firmie od października i mam umowe na rok ale jest źle...nie podoba mi sie ale nie placa zle. Czy jezeli urodze a potem pojde na wychowawchy, rodzicielski, id... to mi z automatu przedluza do powrotu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracodawca ma obowiazek przedłuzyć umowę do dnia porodu. Potem to ZUS bedzie płacił Ci zasiłem macierzyński, czyli nie bedziesz miała prawa do urlopu macierzyńskiego i wychowawczego, bo formalnie bedziesz juz bezrobotna. Zasiłek macierzyński wynosi 80 proc zarobków i trwa rok, tak jak urlop macierzyński.z tym, że po tym jestes już bezrobotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 kreski 2 tygodnie ciazy a wszyskie juz kombinuja by isc na L4;) Moze zacznij juz myslec o szukaniu nowej pracy bo raczej pracodawca cie z otwartymi rekami nie przyjmie z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że to marna prowokacja, ale jednak odpisze- nie jestem przeciwniczka zwolnień, o ile są one uzasadnione, natomiast l4 od chwili zrobienia testu? A co jak dojdzie do poronienia, a pracodawca wręczy ci potem wymowienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektóre biorą L4 jeszcze zanim stary wyciągnie flaka z dziury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poszłam od 6 tc. Ale miałam umowę na czas nieokreślony, 6 lat pracy w tej samej firmie. Miałam w planach jeszcze trochę popracować, chociaż to praca też fizyczna, ale dzień po wizycie u lekarza rano w pracy zarzygałam nasz magazyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×