Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

elenka77

Znalazłam promocję na darmowe perfumki :) !

Polecane posty

Ostatnio kupowałam w sklepie APAR perfume i dzisiaj dostałam e-mail o promocji z okazji Świąt :) Podrzucam tekst maila do waszej wiadomości :) : Darmowe perfumy APAR na Święta! 100% obniżki na każdy drugi produkt o tej samej pojemności ! W sklepie APAR to możliwe ! Do każdego zakupionego produktu, drugi, dowolnie wybrany, o tej samej pojemności dostaniesz ZA DARMO ! Wystarczy, że podczas realizacji zamówienia w ,,komentarzu dla sprzedającego,, napiszesz nam wybrany/wybrane produkty, a my dołączymy je za darmo do Twojej przesyłki ! Promocja trwa od dnia 05.12.2016 do 26.12.2016 Zapraszamy do zakupów ! Regulamin oraz szczegółowa instrukcja korzystania z promocji (zamówienia) dostępne na stronie www.aparperfume.pl w zakładce ,,Promocje,, www.aparperfume.pl PS: kupowałam już u nich kilka razy i mają naprawdę dobre te perfumki, a co najważniejsze mało kosztują ;) Trzymajcie się cieplutko ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówione, dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super, dziękuje :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksanderrr
Dzieki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z aktualnych promocji to tez w sklepie DUKA na https://dukapolska.com/ jak się zrobi zakupy za minimum 250zł i wpiszę w koszyku kod VISKA16 to naliczy się az 25% rabatu :) A promocja trwa aż do konca grudnia więc jeszcze masa czasu. Tylko nie wliczaja sie produkty juz przecenione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×