Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto wysyłał komu jotpegi

Polecane posty

Gość gość
G****o dostali nie zdjecie Sil ;) To ze sobie tu piszą nic nie znaczy ;) Myślą 'blondyneczka' piszą 'Silena' A Ty łykasz jak pelikan wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wrażenie, że większość piszących na tym temacie nie widziało żadnej z tych kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Want Luiza Imperium Ogryzek Wszystkie męskie sylwetki. Cycmi do kolan....taki ideal murzynskiej kobiety 'Wary po cyce. Cyce po wary. Wary po kochy ;)'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie zdrowie. Jedyne tematy na forum które się jakoś kręcą, to tematy plotkarskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.22 oczywiście, że nie widzieli . To zwyczajni hejterzy ktorzy żyją tym że drugiemu dopierdolą. Przegrancy zyciowi i mameje w realu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość składam zażalenie bo
nie ma mnie na liście TFFFUUU taką macie choooojoowwa wiedzie bando frajejów ze stUlejką :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też to śmieszy. Prawictwo się dorwało do neta i plują na kobiety, które nie chciałyby ich nawet osrać:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium i Ogryz to dechy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten zły Wilk
kusza kuszeńka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kafeterianka jest zayebista :classic_cool:❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten zły Wilk
Want Luiza Imperium Nieogryzek To piękne kobiety są :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wy jesteście podli i żałośni... :O Tylko tyle z życia macie prymitywne kreatury? Opluwać kobiety, które wam zaufały i wysłały zdjęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada_a
Niech to będzie przestrogą dla innych, żeby nie wysyłać zdjęć byle komu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo to wyborcy PiSU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nikt z panów nie wysyłał osobiście. Ale dzięki uprzejmym "donosicielkom" widziałam Koke, Kreskę , Wolfa i Najka oraz Andro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ada trochę tepa jesteś jak myslisz,ze ktokolwiek ma jakieś zdjęcie kobiety stąd. Nie wiem czy chciałaś zabłysnąć inaczej.Tylko potwierdzasz ze lykasz wszystko co tutaj piszą kretynko. Czyli ty jestes faktycznie k****a i dałaś każdemu na @? Ogarnij się kobieto. Nikt z plujacych tutaj na te kobiety nie widział u Nich najmniejszego palca u nogi. Ewentualnie środkowy u ręki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mi nikt z panów nie wysyłał osobiście. Ale dzięki uprzejmym "donosicielkom" widziałam Koke, Kreskę , Wolfa i Najka oraz Andro x Kreski napewno nie widziałaś, a reszta kto cie tam wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież kreski zdjęcie jeśli to było jego ktoś udostępnil na imgur jednego dnia, a następnego już zniknęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jakim imgur, jak na o2 latala fota kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Sil ma 40 plus. Bez jaj ludzie. Kurffa , no bez jaj. Stara doopa nigdy nie dorówna młodej. Przecie to kiepski żart. Mi się podoba Want. Młoda i świeża! X Hahahahahahaha Want młoda? To rozwódka po 30-ce z kilkuletnim dzieciakiem, do tego upasiona jak świnia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysiek ma nick PrinceofPersia na O2 Każdy może poczytać jak ćpa kokaine i wrzuca foty z alkoholem naćpany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pOKA FOTY kRZYCHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość znajomy
widziałem c\i\p\k\ę Wandzi i 4I :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś wątpię aby sam wrzucał własne foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byliście w Tvn przygłupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x Gościu, nie siej dezinformacji :O Ciotki są po 60-tce, w związku z czym hejtują nawet te po 50-ce :O x Z takich tematów przynajmniej dowiaduję się, że życie erotyczne mają mieć prawo tylko idealnie piękni ludzie :( Gratuluję wszystkim gościom rodzaju męskiego z tego tematu - te tabuny przepięknych kobiet (nie takich z forum ;) ), ustawiające się w kolejce do waszych penisów, to musi być cudowne uczucie :) A te brzydkie kobiety z forum musiały wziąć tych brzydkich i obdarować ich jotpegami, czasem ciałami :( Co za przegryw! 😭 x Czyli oprócz fartuchów i stóp zostały jeszcze "brzydkie kafeterianki" na tapecie, uroczo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość tutaj to schizOle na rencie z mopsu ktoś nazwał te kobiety celebrytk ami śmiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mid eve
Autoryzuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie Krzyśka, będzie więcej jotpegów NuncjuszPrzegrywu Elo anonki, demaskuje wam największego podszywa jakiego znaliście, PrinceOfPersia - gość wali w gaz na imprezach , laski do niego lgną, a nawet jak leży @@@any to go całujo. @@@ać takich podszywów! Pic rel: https://zapodaj.net/8d105058de118.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×