Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto wysyłał komu jotpegi

Polecane posty

Gość gość
Zakochałem się w brzydkiej kafeteriance:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze nic. Ja kocham prawdziwego mężczyznę, a nie nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piertole, a ta znów ma udany wieczór i autoryzuje bzdury na forum.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le a Ty znow co masz? Też znow udany wieczor?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zakochałem się w brzydkiej kafeteriancesmutas.gif bb w ktorej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieczorem nie ma szans, żeby tu któraś nie przeżywała.Dziś padło na mondrą Eve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weczorem nie ma szans zeby tu któraś gość nie przeżywała. Zawsze te same:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie więcej fot :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to Kreska to wygląda dobrze w porównaniu to innych znanych nicków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda jak morderca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie więcej twoich fot krzysiu jak ćpałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młody i przystojny. Większość na ero to stare dziadygi albo przeciętni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe jak wyglądają inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Będzie więcej twoich fot krzysiu jak ćpałeś x jesteś debilem zaburzonym/ą psychicznie, bo dokonujesz samozaorania. Materiały musiałyby być kompromitujące abyś kogoś przetyrał/a. A obiektem musiałaby być kobieta np.z nadmagą etc. I ty śmiesz zarzucać komuś ćpanie i alkohole. Wolne żarty. Hry tfu. Pozdro i :)) dla Eve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mid eve
Gościówko, nie wiem, na jakiej podstawie wnioskujesz, że przeżywam :) Ja już swoje na forum (z forum) przeżyłam (mam z tego wspomnienia, lekcje i owoce, jednym słowem niespodziewana masakra, jak to mówią w pokoleniu moich wnuków, a może inaczej mówią, nie jestem na czasie ;) ). Także teraz sobie patrzę, jak krążysz w pętli (bo oczywiście piszesz do mnie pierwszy raz ;) ). Fajnie, że choć samotna w tym nie jesteś ;) x Hej, Widmo ;) Jeśli to Ty na zdjęciu, to wszystko super, ale chciałabym zobaczyć uśmiech, nie na emotce ;) Żarcik, domyślam się, że nie Ty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zdjeciu jak na forum- twarz pelna milosci do swiata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eve juz od dawna nie przezywa. Potrafi to za kazdym razem udowodnic dlugim postem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość rogata dusza
Czesc Eve. ;) Milo Cie widziec. Jedna z niewielu normalnych w koncu.:) Zarzucaja Ci zes wyniosla...albo ja tego nie dostrzegam, albo podobaja mi sie takie kobiety i wtedy nam bynajmniej nie przeszkadzaja atrybuty ktore kogos innego uwieraja. Usmiechu brak, nie moge sie zalogowac znowu, Rzeka chyba zamarzla, ale caly jestem i nie choruje wiec bede dzialal wsrod zywych istot. Dobra wystarczy bo te dziewuchy co tu laza pomysla "p********y filozof" a "Eve jaka mundra" "sie dobraly w gatce" hehe Do milego Eve. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakłamany skur/w/ysyn na kilku projektach. Udław się tym kłamstwem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście potrafię i lubię sklecić więcej niż jedno zdanie :) :) :) x Widmo, czyli nie potwierdzasz, nie zaprzeczasz ;) :P :classic_cool: Rzeka powinna odmarznąć z wiosną, jak mówi odwieczne prawo natury :classic_cool: Choć nie wiem, czy forum ogólnie odmarznie z nowym rokiem, wątpię. Do miłego (tu, czy tam ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość rogata dusza
" Widmo, czyli nie potwierdzasz, nie zaprzeczasz Rzeka powinna odmarznąć z wiosną, jak mówi odwieczne prawo natury Choć nie wiem, czy forum ogólnie odmarznie z nowym rokiem, wątpię. Do miłego (tu, czy tam ). x Mnie nie obowiazuje prawo (natury oczywiscie hehe) patrz lece na charakter zamiast na wizerunek zewnetrzny, bo przeciez nie wiem jak wygladasz. Ale znam kolor Twoich oczu co plasuje Cie w jakis 3-do max 5% populacji. Do oczu moge kolor wlosow wywnioskowac i mi sie wyloni z Rzeki Eve do polowy chociaz. Czemu mi sie tak lekko z Toba spaceruje...no wlasnie. Rzeke bede reanimowal nawet gdyby dane moje tu polecialy tylko gdzie jest mój login bo juz tyle twarzy mialem podobno. A oni...jak zamrozi sie emocje, to chodza po omacku. Coz, ja ich nie strugalem. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz wyjatkowo przydatna umiejetnosc w zyciu gdyz potrafisz kilka lat wytrwac obsmiewanie na forum. Nie kazdy sie z tym rodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widmok zapomniał loginu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce mi się tu rozmawiać na tym temacie, nie mam ochoty się z nimi użerać (co innego wrzucić post o d***e maryni i zobaczyć, jak znów piszą to samo :) ). Do miłego może w lepszym klimacie ;) Dobranoc, Widmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc rogata dusza
Czlowiek czesto sprawy sobie nie zdaje ile moze wytrzymac. To jak w sporcie lapiesz drugi oddech i idziesz do przodu. Kazdy ma jakies umiejetnosci. Ludzie ktorzy cos dla mnie znacza gdyby mnie wysmiali to to juz bylby jasny sygnal dla mnie. Nie pogadamy, bo Eve odleciala, a wiec i ja z tym ze poplyne dalej. X Eve, chyba sie nie zawstydzilas. :P Dobranoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie zawstydziłam :) Po prostu czasy, w których by mi się chciało prowadzić rozmowę (nie rzucić post), brodząc w postach anonimek, zjadających tu własne ogony, chyba już minęły :) Co innego podkarmić to to co jakiś czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ciebie strugak kaleko czubie Widmo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×