Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jakie prezenty kupujecie na święta swoim bliskim? :)

Polecane posty

Gość fettka
@Kasia311 To raczej my, kobiety się cieszymy z takich prezentów:) jasne, to zależy jakiego masz chłopaka, ale jeśli chodzi o mojego to zdarzyło mi się dać mu coś tego typu. Co prawda nigdy nie powiedział, że mu się prezent nie podoba, ale sama widziałam, że to nie był strzał w 10:) w tym roku kupiłam mu w sferisie słuchawki do gier i myślę, że się ucieszy bo może ich używać na co dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka0292
Ja w tym roku i siostrze i bratu po czapie kupilam o tu: http://thehiveclothing.eu/pl/39-czapki i problem prezentow z glowy :) Ale kurcze jak przyszly i zobaczylam jakie sa fajne to zalowalam, ze sobie sama nie kupilam jednej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne prezenty macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na święta kupiłam bratu portfel, tacie koszule i pasek, mamie perfumy i bluzkę. Jeszcze po jakimś drobiazgu dla dziadków i wujków :) Wszystko znalazłam na cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/, to fajna porównywarka cen różnych sklepów i jest wszystko w jednym miejscu bo nie lubię biegać i szukać po sklepach zwłaszcza w szale przed świątecznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosita7
ja kupiłam męzowi trochę lepsze słuchawki i pada do gier w teletorium ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam chłopakowi golarkę a siostrze depilator od Panasonica. :) oboje się ucieszyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie masz pomysłu to możesz kupić vouchery. Wybór jest ogromny, ja zawsze kupuje te na ekstremalne atrakcje. Ostatnio padło na lot w tunelu aerodynamicznym SpeedFly. Bardzo fajny prezent i nie typowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze daję książki. Praktyczny prezent i zawsze cieszy 🙂 

Zwłaszcza w pandemii, kiedy nie ma za bardzo możliwości zrealizować voucherów czy tego typu rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nintendo Switch dla faceta, ale to prezent tez dla mnie😂doom, skyrim juz dokupilam, szukam jeszcze jednej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2020 o 17:04, Wielbicielswiat napisał:

Ja dla męża wynalazłam hit (wg mnie)- organizer biurkowy z drewna- eleganckie i praktyczne 👍💪dodatkowo  ładuje telefony🥰🎁

Podesłałabyś link? Jestem ciekawa jak wygląda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mojej przyjaciółce kupiłam voucher prezentowy na dietę i treningi online 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć ja generalnie wszystko ostatnio załatwiam przez sieć, siostrze kupiłam jeansy Judy z Cross Jeansu na ich stronie, siostrzeńcowi kolekcję skarpet, mężowi ładną białą koszulę na portalu jeans24.h.pl też wybrałam z CJ. Tak samo postępuję w przypadku książek czy filmów jeśli chodzi o dodatkowe tego typu drobiazgi. To przeważne szukam w e-sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieciom najczęsciej kupuje drewniane zabawki ponieważ te nowe są śweitne. To nie są takie jak były kiedyś. Drewno ma wiele plusów, a jęsli chodzi o wytrzymałość takich zabawek to są chyba niezniszczalne. Ostatnio kupuję tutaj bo mają kilka bardzo dobrych firm własnie z drewnianymi zabawkami. W tym roku wszystkie zabawki szły o dnich. 🙂  https://toysboro.com/collections/drewniane-wooden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dość często kupuję kosmetyki. Oczywiście muszę znać trochę szczegółów żeby trafić w zapach czy rodzaj cery, ale z tym jakoś problemu nie mam bo znam rodzinę bardzo dobrze. Dziadkom w tym roku sprezentowałam pod choinkę grę "Jak to wtedy było?" i był to taki strzał w dziesiątkę, że grali wszyscy młodsi i starsi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×