Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Doctor Evil

Przyjechalem z anglii do polski i co?

Polecane posty

Dostalem kaszlu boli gardlo budze sie z zatkanym nosem nie wiem jak mozna zyc w takim czadzie tutaj powietrze jest naprawde zanieczyszczone w porownaniu do warwick czy leamington spa tam codziennie wdycham przefiltrowana morzem orzezwiajace czyste powietrze a tutaj wdycham czyjes gvwno masakraa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to spadaj do angli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz mam jeszcze wieksza nadzieje, ze wybuchnie wojna domowa, wprowadza stan wyjatkowy i zamkna granice, zostaniesz tam kur/wo pasozytnicza na zawsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to apadaj do siebie angolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz mam 3 mieszkania w spadku i dom 350m2 idioto XD. Dwa magazyny wielkie gdzie z jednej moge zrobic wielka salke prob a obok jebnac stol do pingponga i bilarda. Wiec zamknij morde :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam cebulaku, dorobiles się na zmywaku i na święta nazbierales puszek by do Polski przyjechać? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jajka posiwieją zanim dostaniesz ten spadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z tego spadku codziennie korzystam xD. Do tego moj wujek jest milionerem i mieszka w palacu i buduje osiedla na ktorych stawia luksusowe domy i mieszkania ktorego do tej pory nie poznalem :). Brat mojego dziadka przypominam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MHD - miałeś huju dobrze. PKP - pocóś k*****e przyjechał. PSS - prądko z tąd spirdalaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×