Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dziewczyna mnie olała???

Polecane posty

Gość gość

Poznałem fajna ale bardzo dość spokojną laskę, w porównaniu do moich poprzednich dziewczyn. Nadawaliśmy na tych samych falach, ale ja nie chciałem się angażować a czulem że ona do tego dążyła. Moje poprzednie kontakty z dziewczynami nie były zbyt szczęsliwe. Spotkałem dużo manipulantek, lasek gotowych zrobić wszystko dla kasy, a nie umiejących pogadac o niczym sensownym. Wiedziałem że tej lasce zależy, ale miała też dystans do mnie i moich wad, nie stroiła fochów i nie była marudna. Chciałem ją rozgryżć czy naprawdę jest taka wyluzowana czy tylko udaje a tak naprawdę będzie za mną latała jak sie wycofam. Po naszym pierwszym razie zacząłem się wycofywać, odpisywałem po jednym dniu itd. W koncu na ostatnia wiadomość już nie odpisałem, a laska nigdy już się nie odezwała. Nawet nie spytała czemu jej nie odpisałem. Olała mnie czy jak??? W sumie nie byla zła, fajnie nam się gadało, tylko się przestraszyłem, boję sie ze juz nigdy nie spotkam normalnej dziewczyny tylko znów same pustaki. Chciałbym ponowić kontakt, mineło parę miesięcy i nie wiem co napisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz nie ma sensu się o nią starać. Byłam w podobnej sytuacji jak ona z Tobą. Koleś potrafił nie odzywać się tydzień, po czym nagle zaczepial. Dla mnie to było słabe i męczące. Dałam sobie spokój raz na zawsze :) i nie zaluje, bo poznałam wspaniałego człowieka, teraz już mojego męża, i czekamy na nasze pierwsze dziecko :) Moja rada, jak trafisz na fajna dziewczynę, to ja szanuj i się staraj w miarę możliwości, albo całe życie baw się z " pustakami " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś kretynem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba było ją szanować i utrzymywać kontakt, nie ona Ciebie a Ty ją olałeś więc to naturalne , że przestała się odzywać, ja bym zrobiła dokładnie to samo. Zmarnowałeś swoją szansę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Ci moge doradzić... jesli chcesz ją odzyskać po prostu się odezwij. Napisz co u niej. widocznie ona nie chciała się Tobie narzucać, ja ją rozumiem bo bym zrobiła tak samo jakbym widziała, ze facetowi słabo zalezy. Napisz jakiegos milego smsa, tak po prostu co niej i sam zobaczysz, ale tez moze Ci nie odpisać, wtedy możesz zadzwonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko z drugiej strony, jesli Ci nie odpisze i nie odbierze to wtedy już nie przeskakuj w druga skrajnosc i nie bądź natretny tylko uszanuj jej decyzje. Ale sprobowac mozesz, jesli cokolwiek odpisze to masz jakieś szanse, nawet jesli odpisze na "fochu" to za jakis czas może jej przejdzie tylko musisz o nią wtedy zawalczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uniosła się dumą, pewnie kolejna królewna z drewna. Olej ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze,że cie olała, palantow trzeba olewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trafiłeś na wartościową dziewczynę i to Ty ją olałeś. To tak jakby wygrać w totolotka i podrzeć kupon. Moim zdaniem za jakiś czas będziesz żałował swojego postępowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele kobiet tak postępuje z nami udając niedostępne więc przynajmniej dowiedziałyście się jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On już żałuje,więc go nie dołujcie. Tak,jak ktoś wyżej napisał,wyślij smsa.Okazja dobra,bo Święta i Nowy Rok.A na drugi raz bądź mądrzejszy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki z Ciebie debil. Nie odpisales i czego oczekujesz, że dziewczyna będzie za Tobą latać. Idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dobrze zrozumialam??? Przespaliscie sie ze soba i potem ja olales???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pedau :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak kiedys mialam. Napisal pozniej do mnie po 3 miesiacach, no ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzmi dosłownie jak moja ostatnia historia z facetem. Facet mnie olał, nie odpisał na moją ostatnią wiadomość, nagle przestał się odzywać, ja też już więcej się nie odezwałam do niego, skasowałam jego numer, bo po co mam się prosić o kontakt i za nim wypisywać??? Gdyby teraz po takim długim czasie się odezwał, to nie wiem, jakbym zareagowała.. Ale raczej miałabym negatywne podejście do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie chcesz tylko p*****ać a potem znów ją rzucisz twierdząc że sie wystraszyłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda była manipulantką i materialistką, on zawsze pokrzywdzony i dobry. Najzwyklejszy ze zwykłych narcyz i pustak. Nawet nie umie normalnie się kontaktować z dziewczynami tylko musi w głupie gierki grać. Oby cię olałą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Manipulant i materialista w natarciu, czyli narcyz wykonujący projekcję. Stare. Każdy wie, kim są ludzie, którzy nagminnie wysuwają takie oskarżenia względem innych. Ten sam typ, co zdrajcy posądzający o zdrady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krolewna z drewna co to znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bawiles się nią i liczysz na co? na litość? ogarnij się cioto, miałeś szanse już nie dostaniesz a nawet jesli to i tak zmienila nastawienie i napewno nie bedzie tak jak na początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydalam na bylego kilkanascie tysiecy, on na mnie kilka. Rozstajac sie z nim uslyszalam, ze jestem materialistka. To potwierdza teorie o projekcji. Z zazdroscia i zdradami jest dokladnie tak samo, ta sama spiewka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor to taka narcystyczna krolewna z drewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:41 ma racje..kretyn bawi sie w jakies gierki a potem dziwi ze laska dała sobie spokój..znajdzie normalnego,nie zawracaj jej dupy a nastepną szanuj od samego początku o ile ci sie trafi jakas..ta dziewczyna widocznie ma honor i poczucie własnej wartosci,nie zadaje sie z debilami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje poprzednie laski bardziej okazywaly ze im zalezy na zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby jej zależało, to by do ciebie napisała, dlaczego się nie odzywasz. Ale jej widocznie nie zależało. Olej ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli autor napisał " ja nie chciałem się angażować a czulem że ona do tego dążyła " czy to znaczy że chciał ją tylko roochać a nie kochać? Teraz jakieś żale wylewa. Dla mnie to jest po p**************.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś debilem, sam ją olałeś, a teraz piszesz, że to ona cię olała. Skąd się takie egzemplarze biorą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×