Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Coletto florino opinie

Polecane posty

Gość gość

Cześć, zastanawiam się nad kupnem tego właśnie wózka. Niby wszystko ok ale jednak chciałabym poznać Wasze opinie może ktoś korzysta już z takiego wózka? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gondola super ale spacerowka sie nie nadaje. Ma zbyt głębokie siedzisko. Dziecko sie przywraca, zsuwa i leży/ siedzi jak polamane. Szkoda kręgosłupa. Ja szukam innej spacerówki (nie.mogę się zdecydować) a póki co wsadzilam mlodej pod plecki grubego jaska. Palak dla nas tez jest za nisko. Super się odkreca ale mloda uderza go nóżkami zamiast trzymać rączkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poki co uzywam gondoli, dziecko ma 3 miesiace i jestem bardzo zadowolona. Troche zmartwila mnie opinia o spacerowce. Mam zamiar kupic taka parasolke spacerowke ale na sezon letniw przyszlym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narazie używam tylko gondoli i jestem zadowolona więc o spacerówce się nie wypowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co prawda posty są z zeszłego roku ale może komuś pomogę pisząc swoją opinię. My jesteśmy już na etapie spacerówki . Nam się jeździ wygodnie . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dziecko zostało za wcześnie przeniesione do spacerówki. Bo niemożliwe żeby aż uderzalo nóżkami tam gdzie ma trzymać rączki czy żeby się prewracalo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJoann
U nas coletto uważam za niewypal, chociaż jak jeździliśmy gondola wszystko było ok.Wózek jest dość zwrotny, lekko sie prowadzi na duzych pompowanych kolach .Design teź mają bardzo ładny .Po zakończeniu użytkowania gondolki wozek zaczął się psuć często i gęsto. Mają obszerną i bardzo wygodna cześć spacerowa w porównaniu do innych wózków to prawda ale jest ona zbyt głęboka i za dluga i tak rzeczywiście jest ze dziecko takie jakby pół leżące w niej jak siedzi. Stelaż jest bardzo słaby, złamała nam się pewna część w stelażu i wózka nie mieliśmy przez tydzień. Jeśli chodzi o daszek w spacerówce to często wypadały śrubki. Za którymś razem nie zauważyliśmy ze nie ma tych śrubek i cały daszek wygial się nam na jedną stronę, oczywiście musieliśmy znowu złożyć reklamację i wózka nie mieliśmy znowu ok tygodnia. Hamulce tez były wymieniane.Stelaż po naprawie dalej jest wygiety trochę więcej na jedną stronę. Wprawdzie serwis mają ok bo nawet po gwarancji nie zapłaciliśmy ani złotówki za naprawę wózka. Wózek do momentu wygaśnięcia gwarancji był naprawiany ok 4 razy.Wozek uważam za totalny niewypał. Teraz myślę kupić baby jogger city select. Jeśli ktoś potrzebuje wózka tylko na spaceru to coletto wystarczy. Jeśli jest on częściej używany podczas dłuższych wędrówek , nie polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My jesteśmy na etapie wyboru wózka. I my kierujemy się w stronę Anex Baby. Są bardzo dobrze wykończone wyglądają na solidne i widać że tam jest jakość w wykonaniu tych wózków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×