Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dobry warsztat samochodowy??

Polecane posty

Gość gość

Potrzebuję namiary na jakiś dobry warsztat samochodowy w gdańsku gdzie zrobię będzie na tyle nowoczesny sprzęt aby ustawić cyfrowo zbieżność kół w nowym merku :) Z góry dzięki za szybkie i trafne odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem to fajny, nowy sprzęt mają w RING. Mój kumpel bardzo często korzysta z ich usług i zachwal wiele razy. Ja tam byłem raz i co mi się spodobało to to, że od razu masz wycenę i analizę tego co będzie robione. Moim zdaniem warsztat godny uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam bardzo dobry warsztat samochodowy ale w Opolu www.mechanika-opole.pl na Marii Rodziewiczówny 1 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbieżność kół w moim aucie niestety nie nowym ostatnio robiłem w Euromaster na ul Odyseusza w Gdańsku, serwis jak najbardziej ok, dobrze wyposażony i nowoczesny, a co najważniejsze mechanicy z głową i bardzo dużymi umiejętnościami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałem okazję korzystać z warsztatu samochodowego http://www.ba(...)rze.pl/. Wszystko zrobione na 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bywałem u nich i moim zdaniem maja bardzo dobra ofertę i cenowo też moim zdaniem konkurencyjni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kilka razy korzystałem z usług warsztatu samochodowego www.autoperfektmulak.pl z usług diagnostycznych i mechaniki samochodowej. Kierowałem się też opinią i ten warsztat ma bardzo dobre opinie i zaufałem im bardzo dobrze na tym wychodzę finansowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrym warsztatem, któremu można zaufać jest www.maxautoserwis.com w Gdańsku. Warsztat ten jest prowadzony przez świetnych specjalistów, którzy posiadają spore doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allan

Jeśli o Skodę, Volkswagena i Audi chodzi to w Krakowie na Biskupińskiej znajdziecie dobry serwis. Solidnie, profesjonalnie, terminowo, z dobrym podejściem do klienta i przyzwoitymi cenami. Od dawna do nich jeżdżę i mój samochód ma się dzięki nim dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinapolnoc

Co do Renault i innych francuskich marek to w Zulugaraż znają się na rzeczy. Mają nowoczesny sprzęt na miejscu i uporali się z problemem z silnikiem w mojej megance. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponczobiona

W temacie regeneracji maglownic to koło lublina w serwisie Autoukład zajęli się tym kompleksowo. Zapłaciłam dużo mniej niż jeśli bym miała płacić za nową maglownicę a regeneracja wystarczyła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata

Z dobrych warsztatów samochodowych to polecam Ring w Gdańsku. Mają dobre ceny, ale co najważniejsze dobre podejście do klienta i nie zdarzyło się, żebym musiała jakąś poprawkę robić, zawsze samochód był w terminie naprawiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenakiernicka

Na woli korzystam z warsztatu  mechaniksyreny14.pl gdzie panowie są uprzejmi i nie naciągają takich kobitek jak ja na dodatkowe koszta. Robią tyle na ile się początkowo umówiliśmy, a ja doceniam taką słowność. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenny

Gdybyście potrzebowali solidnej pomocy w Zabrzu to polecam warsztat www.baszabrze.pl. Już kilka razy pomogli mi w krótkim czasie pozbyć się usterek praktycznie od ręki i niedrogo. Miła obsługa. Pełen profesjonalizm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek

Mogę polecic zaklad Kazimieruk w Poznaniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam firmę Reg-Truck. Robili mi regenerację przekładni kierowniczych. Bardzo profesjonalni, wszystko wykonali w terminie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×