Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mania

Siątki o odchudzaniu , domu ,ogrodzie i gotowaniu

Polecane posty

Dzien dobry:) Znalazlam sie i ja. Wrocilam w tygodniu,i okazalo sie ze tego samego dnia mialam kolede. Dowiedzialam sie o niej przypadkiem,na klatce schodowej byl inny "ruch" niz zwykle Milo gawedzilo sie z ksiedzem ,widzialam go po raz pierwszy,czestowal krowkami koledowymi. Maniu:) Dobrze ,ze maz czuje sie dobrze. Fakt ze teraz w szpitalu trzymaja tylko pare dni,i wypisuja do domu.Napatrzylam sie jezdzac do swojego ,w moim przypadku trwalo to rowny miesiac. Na dzien dzisiejszy jest poprawa,gorzej z utrzymaniem diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle pisania a wyszlo mi ze spam. Postaram sie zajrzec pozniej,ide do kuchni dzis na obedzie spodziewam sie gosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoolka:) Odnosnie spodni wczoraj wynalazlam getry,dzinsy zbyt mocno mnie usciskaja. Teraz chodze po sklepach i szukam odpowiedniego rozmiaru,tez mi sie troche przytylo od swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi sie wydaje ze znowu bedie popychanie wiec trza sie za to wziac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tak jak myslalam znowu przyjemnosc popychania A my dzis znowu karmienie ptaszkow a potem do miasta bo jak bez czerwonych serduszek mozna dzis chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakis czas temu kupilam butle coli,i przyznam ze ciezko odzwyczaic sie od tego . Opty:) Yoanka:) Zyczylam Wam szczesliwej podrozy do kraju,dopiero pozniej Anoolka:) uswiadomila mi ze jestescie juz na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nutka:) Nieraz tak jest przychodzi podly nastroj,czlowiek nie ma glowy do niczego.Oby szybko minal Zobacze czy teraz pusci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widac dalej. Sagus:) Goda:) Boncia:) Jozia:) Pozdrawiam zycze milego popoludnia i udanego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi no wlasnie teraz to nie patyczkuja sie w szpitalu jak juz delikwent jako taki to zaraz do domu go wysylaja i teraz ma cotydzien chodzic na kontrolne badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoanka ot wredota dziobaka na serwetce mi nie przywiozlas :P i jeszcze na dodatek mi tu zlosliwe rady dajesz oj nagrabilas dziewczyno nagrabilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoola no mi tez ta koncowka gardlo scisnela.ale Ty uwazaj z pozyczaniem plyty znajomkom lepiej zalatwiaj to piratami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi no wyjatkowo dlugo sie juz pchalo chyba otworze kompa i nowy watek zaloze. Yaonka no chyba jednak edytowanie nie ma bardzo wplywy bo tam jest 30 edytowanp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Optus jak znajdziesz chwile to wyslij gluchacza to zadzwonie i pogadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa dni wolnego!! Dziś wyszłam z mieszkania tylko,żeby odszukać wolontariuszy z WOŚP wspomogłam i z powrotem do siebie. Maniu wymyśl coś z tym forum bo albo wejść tu nie można albo trzeba przepychać...domyślam się jakie to denerwujące. Maniu,Megi ,Nutko jak Wasi mężowie się czują! Yoanki ma apetyt jak czytam to znaczy wszystko w porządeczku! Opty zdrówka życzę..kuruj się ! Saguś jeszcze w górach jesteś..dużo tam śniegu? Anoolka jak naprawisz pralkę to może następnych 18 lat wytrzyma! Jak ja tęsknie za takim ciepełkiem letnim jak u Ciebie...jeszcze kilka miesięcy trzeba wyczekiwać . Goda te wszystkie warzywka co uprawiasz do tej pory to zjadacie?Potrzebujesz takich dużych ilości? Kiedyś też tak dużo uprawiałam i lubiłam to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. M egi ,nie jest tak jeszcze źle.Taki zastój tez jest przydatny ,widocznie organizm sam wie najlepiej . Dzis od rano sypało sniegiem ,pięknie było wszystko okryte białym puchem .Po południu juz zaczęło go ubywać . Bońcia ja tez sie zmobilizowałam ,pojechaliśmy do Forum ,pięknie wystrojone wnętrze ,jeszcze pozostałość po świętach .Wspomogliśmy WOŚP ,były zespoły muzyczne .Nie słuchałam ,dla mnie za głośno....Jest tez kino ,nieraz bym sie wybrała ,ale za głośno ,nie wiem czy ludzie sa głusi? Zamówiliśmy szynkowar ,chyba jutro juz będzie przesyłka ,będe sama przerabiać mięso na wędliny ,bez konserwantów i wedle swojego smaku . Milego wieczoru wszystkim Kruszynkom 🌼 🌻 Anoolko udanego dnia 🌼 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×