Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mania

Siątki o odchudzaniu , domu ,ogrodzie i gotowaniu

Polecane posty

🌼 o Z grodu jeszcze nadaję :( Zabiegany dzień miałam i Ślubas miał robotę... Rano w sobotę "polecimy" :) Sąsiady napaliły , może chata tak mocno nie będzie wyziębiona. o Dziewczyny ja jak wczoraj padłam w wyro ...to migiem zasnęłam i chyba spałabym do południa....Nie wiem co się stało..To tak jakbym chciała się za zapas wyspać a tego przecież zrobić się nie da. I Tak jakoś cały dzień zaspana łaziłam i zerkam w stronę wyra... Ja ! o Anoola🌼 Coś mi się jednak do wiosny spieszy i to bardzo:-D - jeno szmaty mam za ciasne :o Będzie ciężko...zadrutowałam dzioba a tu woda nawet nie ruszyła:( Oglądaj , oglądaj Wilkowyje bo jest co ! o Yoanko🌼 Fajne motto - żeby tak jeszcze chciało "wejść" we mnie:) Coś mam wisielczy humor :o aczkolwiek styczeń lubię ale z -5 i białym puchem. Dziś chlapa i +6 a ciśnienie wariuje : No to żeście się naoglądali :-D:-D o Goda🌼 Dziewczyny mają rację ! Zmniejsz te poletka bo się zajedziesz :-D . Masz na 8 lat zaopatrzenie w nasionka pomidorów - a lukasz za nowymi...? :-D:-D o Maniu🌼 Żeby tylko to kafe "lotać" chciało:) Luknęłam na inne topiki - też się przepychają . o Opty🌼 Nie mam nic na poczcie od Ciebie . Wysyłałaś coś ? No płuca jutro dotlenię bo se pójdę dalekooooo ...może trochu pobeksać w ciszy. Szkoda:( Bo pooglądałbym bym . o I kopara mi się drze:-D , wcześniej wstaję juto a jeszcze moja D sie dobija :) o Miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się poprzestawiało. Wczesnym wieczorem PADŁAM , a teraz siedzę i się wściekam, bo nie mogę spać. Oglądam "Dziewczynę, która igrała z ogniem". Jaka ja jestem wq*****ona ! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam.... Upal, znaczy duchota bo chmury nisko. Mania 🌻 Jaka rozpusta? Optusia sfocila mnie kolo skrzynki pocztowej tak ze tylko na lodowke powiesic. 😭 Zaslonilam soba cala Yoanke!!! Zalamac sie mozna. Marudna jestes... co rosnie i jak rosnie... Co rosnie to juz nie raz focilam a jak? No do gory nogami przeciez :P 2 Widze, ze juz nie widze jakis postow. Przepychanie nas czeka... dlatego nie bede pustych tylko w odcinkach napisze. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sagus 🌻 chcialabym dluzej pospac.... :O dzis nie moglam bo futrzaki do pieknienia... czyli dzis mimo upalow nie powinnam zadnej piwencji czy cydru.. ale jak tu zyc o suchym pysku? Ja mam ciuchy obszerne, spodnie na gumce i to jest wlasnie to najgorsze bo sie nie czuje jak wagi przybywa. A przybylo znowu 😭 Nie ma litosci, upal nie upal, trza na oststnio kupiony rowerek wsiasc chociaz Optusie mnie "pocieszyla" ze nie schudne ale miesnie se wyrobie. Jesli to pozwoli mi zalozyc mniejsza szmatke to moze byc i tak :O Skoro i na innych sie musza przepychac to moze te informatory cos z tym zrobia? A tak apropo to w zeszlym tygodniu dostalismy maila ze nasze pracowe IT przenosza z Indii na Filipiny :O:O I tak zle i tak nie dobrze! Ale podobno ma byc "czynne" dwadziescia cztery godziny na dobe, kazdego dnia, swiatki piatki tyz :O Zobaczymy.... Tez sie pomylilas :O:O Opty prawdopodobnie nic nie wysylala tylko mnie sfocila KOLO skrzynki pocztowej :O i o tym byla mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻 pora wstawac... Cytrynka zakwitla ale szybko opadaja kffiatki, czy ten typ tak ma? Czy zaraz bedzie owocowac? 2 http://i66.tinypic.com/29ntksl.jpg 2 A grzecznie podlewam, jak mi kazano i nawet wiecej :P Chmury sie podniosly, jest slonko ale jak na moje to za duze. W cieniu na podworku, pod patio 38!!! A nie mogloby byc o dziesiec mniej???? Wsciekne sie jak mi nie przejdzie z uwagi na fotke....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeszlo ale sie nie pokazalo bo trza pchac a ja nie mam czasu bo jestem w Wilkowyjach :D Do zobaczenia jak KTOS przepcha :D Ja juz swoje zrobilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co musze, to musze, ale musze! Musze wyznac milosc Mani! A tak, interesowna to milosc, ale milosc! Siedze sobie w Wilkowyjach, slicznie czysty obraz na duzym telewizorze (60") i jak tu nie kochac tej paskudy? NO NE DA SE! Paskudo 😘 😍 tyle juz lat dbasz zeby wiewiorczy pysk sie usmiechal 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Anoola wpadla do Kuzego i wylezc od niego nie chce Sprawdzilam w spisie i jest jakis ranny wpis czyzby juz pchanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaraz karmic ptaszki ide tylko schody musza wyschnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sagus ja sie dziwie ze tak popularne forum i nie ma mundrego zeby je naprawic zeby dobrze chodzilo a niby tyle mundrych informatykow tylko tu pewnie jakis bezowate pracuja tak jak to Anoola wyzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no ,az milo sie czyta ,takie wyznania milosci bliźniego :D :-Dczyli między Mania a Anoolka .Jednak się doczekałam ;) Yoana nadal wkurzona ,czasem i tak bywa. Yoana ,jutro będzie lepiej ,uśmiechnij się 👄 😘. Ja czuje sie jakbym zapadła w zimowy sen ,taka bez życia jestem .Nic mi nie dolega ,to pewnie taki mój zimowy sen....hihihihi. Pogoda u nas słoneczna ,siedze w domu i nie chce mi sie nigdzie wyjść. Zostawiam pozdrowienia wszystkim Kruszynkom 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też padłam wczoraj jak Yoanka, ale pospałam prawie do czwartej, żadnych filmów nie musiałam oglądać. Dzisiaj też już mi się oczy zamykają, ale muszę wytrzymać i dłużej posiedzieć. I coś profilaktycznie łyknąć, bo mi się kicha i smarcze... pewnie reakcja na naszą pogodę po niedawnych upałach... Pocztę już Anulka wyjaśniła, to nie o maile chodziło, a o skrzynkę pocztową. Anulko, nie znam się na kwiatkach od cytryny, ale szkoda, że tak szybko opadają, bo pewnie żaden stworek nie zdążył ich zapylić i cytrynek nie będzie. Może te które są - dojrzeją ? Nutko, odpoczniesz i animusz wróci, czego Ci życzę. Rany, jakie miłosne wyznania !!! No tak, Ranczo wszystkiemu "winne". Maniu, a ja mam dla Ciebie przesyłkę, musimy się skrzyknąć ! Spadam po jakąś herbatkę - ha ha, futrzak się szczerzy - dla Ciebie kawencja na rozbudzenie (_)O, (_)O, (_)O, a ja będę walczyć, żeby nie zasnąć. Milutkiej niedzieli !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opty, moze jakis kefirek 😭 Jestem baaardzo z siebie niezadowolona! A tak! Od lampki wina sie zaczelo a na flaszce sie skonczylo! I dzis jestem jak scierka od podlogi! Wstyd! Ide sobie gdzies do kąta usiasc i sie wstydziec :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się nie tłumacz... te Twoje lampki mają pojemność flaszki, to niby jak miało być ? Kefirku nie mam, do sklepu daleko ! Wyłaź z kata i z piesiami pogadaj ! Ja padam, dłużej nie wytrzymam siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anoola a ja myslałam ze wczoraj w sio obejrzysz ale jak w idac nie dałas rady . Optus chciałam zadzwonic ale myslałam z e padłas szybciej i juz budzic nie chciałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam z Wilkowyj... na ostatnim odcinku, od momentu jak Kusy chcial uderzyc Hotdoga to sie poryczalam i tak sobie beksalam prawie do konca. A niby mialo mnie rozsmieszac. Cos miekka sie zrobilam :O B ma wpasc na placki ziemniaczane :O:O No ale ma zajrzec do pralki. Co oprawda zimna woda dziala sprawnie a u nas sa specjalne proszki na zinma wode i duzo ludzi tylko tak pierze. Zobacze co ON zadecyduje. Co prawda z turystkami ogladalam fajne pralki i chyba czas wymieniec prawie pelnoletnia :O:O Chyba w marcu bedzie 18-stke konczyla. Pralka i lodowka w ten sam dzien :P Lodowke tez mam upatrzona i przez turystki zaakceptowana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeszło ! A więc SĄ u nas :D Na razie kupiony fotel biurowy (bo się stary, chyba pełnoletni rozwalił ) i grill, wczoraj robiłam kurczaka wg. instrukcji Anoolki, z przyciągniętym przez pół świata sosem BBQ - pyszności było ! Dzisiaj szczęście małżeńskie zażyczyło sobie TO SAMO ! Opty, grill taki, o którym rozmawiałyśmy, ma płyty żebrowane i do wymiany gładkie, na gładkich odsmażyłam naleśniki z zamrażarki, ułożyłam te płyty tak, jak u Anoolki, na dole gładka, na górze ryflowana, papuga jestem :P Anoolka, żeby uściślić - zasłoniłaś mnie i skrzynkę pocztową (wielkości szafy :P ) Ale żeby nie było, że ja maupa, to popatrz sobie, co Opty ze mną zrobiła na zdjęciach z namiotu na plaży . . . 😭 Nawet MDM stwierdził, że wyszłam TROCHĘ niekorzystnie :O I za to, Opty, masz PRZERĄBANE 😡 Szykuj chudą doopencję na kopniaki 😠 Mania, dziobaków na serwetkach nie było, ale nie martw się, coś wymyślimy :D Weźmiesz dziób z serwetki z kaczuchą, ogon z serwetki z bobrem i tułów z serwetki z łasicą i dziobak wyjdzie, jak żywy :D I albo zakładaj nowy topik z KATEGORYCZNYM ZAKAZEM EDYTOWANIA, albo przenośmy się na inne forum, bo już z tym przepychaniem to wytrzymać nie można 😡 Widzę, że Saguś i Nuta mają też tak, jak ja - bez życia i niewyspana . . . :O Saguś, na pocztę Wam wyślę foty, tylko jeszcze nie teraz, ich jest ok. TRZECH TYSIĘCY, trzeba to wszystko posortować i OCENZUROWAĆ, bo wiadomo, zdjęć z poczty i z namiotu na plaży (ani innych BALERONÓW ;) ) NIGDY W ŻYCIU NIE DOSTANIECIE :P , no i przecież nikt NORMALNY tylu zdjęć nie będzie oglądał. Max 100 , ale i to będzie chyba za dużo. Na razie kończę, MDM się obudził, zaraz tu podglądać będzie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(_)> 🌻 (_)> 🌻 (_)> 🌻 Wstaje ktos? Spaskudzila sie jedna czesc w pralce. Drobiazg, czyli jeszcze nowej kupowac nie musze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm. . . Najpierw widziałam swój pierwszy post, ten z linkiem, później go wcięło i nie widziałam ani pierwszego, ani drugiego, dłuższego, teraz zobaczyłam wszystkie trzy , nic z tego nie rozumiem, ale jestem 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Znalazlam sie i ja. Wrocilam w tygodniu,i okazalo sie ze tego samego dnia mialam kolede. Dowiedzialam sie o niej przypadkiem,na klatce schodowej byl inny "ruch" niz zwykle Milo gawedzilo sie z ksiedzem ,widzialam go po raz pierwszy,czestowal krowkami koledowymi. Maniu:) Dobrze ,ze maz czuje sie dobrze. Fakt ze teraz w szpitalu trzymaja tylko pare dni,i wypisuja do domu.Napatrzylam sie jezdzac do swojego ,w moim przypadku trwalo to rowny miesiac. Na dzien dzisiejszy jest poprawa,gorzej z utrzymaniem diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×